!! Opasnosti Cijepljenja !!

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la M & R »

Još jedan članak koji mi se ukazao ...

Time for a Wake Up Call – The Vaccination Hoax Debunked!
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la M & R »

Hm .... @luther ; @pecurko ... :-?


Mortik ipak što kaže luther .. da treba bježati, ima u neku ruku i pravo .. Ipak "vani" treba rađati djecu, gdje nema problema sa cjepivima ... Znam da zvuči što i je okrutno, da bi trebali rađati djecu izvan svoje države kako biste imali neke prednosti, točnije imate prava odlučivanja !!! :ohnoo:
Negdje usput, čitajući negdje sam ubrala da u Austriji nije potrebno cijepljenje ako to roditelji ne žele. U još nekoliko članica EU je tako, al evo tražim članak već dva sata i njente ... tako da ... zgiljat van i rodit ►►► najbolja opcija .. mislim da se spominje čak i Italija u pozitivnom kontekstu .. ako ► pronaiđem ◄ .. podijelit ću s vama :)

And

@devil ►► svemu jednom mora doći kraj pa tako će doći i ovomu ! :ymparty:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la M & R »

Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la M & R »

Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
violeta
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 24.01.2014, 23:37
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la violeta »

:(
Grozno! A ja mislila da dobro cinim djeci cijepeci ih. Na sva sr..ja koja roditelj radi sto iz opreza, sto zbog odgoja, jos im i zdravlje ugrozih. Pa stvarno mi dode da puknem od bijesa.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la luther7hrol »

Svi tako misle to je predvidljiva reakcija svakog brižnog roditelja, ne zamjeraj si važno je da sada znaš sve te stvari i da možeš postupiti pametnije ubuduće, u tome je upravo i lakoća manipulacije ljudskim rodom, u predvidivosti činjenice da će roditelj iz straha pristati na bilo što kako bi mu dijete bilo sigurno. Nažalost, ovo je naopaki svijet s naopakim posljedicama takvog ponašanja... :ohnoo:
violeta
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 24.01.2014, 23:37
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la violeta »

Ma gotovo je sto se tice mojih gresaka. Djeca su mi 20 i 30 tako da sam zakasnila.Mozda one nesto poprave u buducnosti.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la M & R »

violeta je napisao/la:Ma gotovo je sto se tice mojih gresaka. Djeca su mi 20 i 30 tako da sam zakasnila.Mozda one nesto poprave u buducnosti.
Ako ce ti to olaksati teret na duši .. kada su tvoja djeca bili bebaci, nisu bila cjepiva ovako štetna niti su radili takve koktele kakve rade danas niti ih se moralo toliko puta cijepiti kao sto to rade danas (ima iznad članaka podosta gdje se vidi što i kako rade) !! Nemas se sto bojati .. ako tako gledamo onda smo svi vise manje u banani jer su svih nas roditelji davali, sto je bilo normalno, cijepiti!! Unazad cca 15ak (tako nekako je tiho počelo .. možda koju godinu i ranije al to nismo znali) godina koliko je moja kcer stara poceli su zajebavat sa kojekakvim koktelima i da se djeca moraju po nekoliko puta cjepiti za jednu te istu stvar kao što to rade danas ... Naša djeca su "spašena" od ovakvih sranja koja rade današnjim majkama odnosno djeci! Bilo je i prije reakcija na cjepiva i to jakih reakcija ali nisu bila toliko toxična kako je unazad ... Dok one, kako i sama kažeš mogu nešto napraviti za svoje malce, to je sigurno! ;)

Čitala sam u "Svjetlosti" jednom od brojeva prošle godine - "Zaklada pakla Billa Gatesa" gdje piše "Osim znanstveno apsurdnog prijedloga za smanjenjem emisija CO2 u cijelom svijetu na nulu do 2050. godine, Gates (jasno i glasno) izgovara "Svijet danas ima 6,8 milijardi ljudi. Ako se potrudimo, mogli bismo tu brojku smanjiti za nekih 10 do 15 posto, i to putem cjepiva, zdravstvene skrbi i zdravstvenih usluga povezanih s humanom reproduktivnom medicinom." :-o Članak je preko 4str. drago mi da sam ga upecala .. samo kad sam pročitala OMG !!! :eeek:

Uglavno .. kada sam vidila da Violeta briga za svoju "djecu" - nisam izdržala da štogod po tom pitanju ne napišem ... :ymdevil:

Zapravo, htjela sam samo postaviti ... slijedeće ...


STRATEGIJA - ŠTO UČINITI AKO NE ŽELIMO CJEPITI SVOJU DJECU - I KAKO ?
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

[media]link[/media]

http://oppthrvatska.org/
violeta
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 24.01.2014, 23:37
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la violeta »

@ M&M I Beyond Ra

Joj bas vam hvala. Vrtim se po kuci pa vrtim po glavi sto se to dogodilo sa svijetom u kojem sam kao zivjela. Gdje sam se sve dopustila navuci u glib... mogu li ispraviti i kako, ne bih voljela da mi djeca a mozda i unuci idu mojim losim stazama, jer su poslusni i dobri, sto mi sad izgleda lose :-s

BTW kak se stavlja zahvala nekome?
Odgovori