!! Opasnosti Cijepljenja !!

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Bamakhepa »

Nije da sam lijecnik, kamoli imunolog, ali logicno mi je pretpostaviti kako nista nije 100% djelotvorno, a i cjepiva znaju imati rok i treba docjepljivati. No isto tako pretpostavljam kako je to kolektivna prica te da je veci kolektivni imunitet st je vise cjepjenih, bez obzira na te pojedinacne varijacije, te da je onda i kolektivna sansa da se zaraza moze siriti u datoj populaciji manja.
Dakle cjepljenje ne osigurava vjerojatno 100%, vjerojatno ima i svoje rizike, moguce nuspojave itd. Nista nije potpuno izvjesno, predvidivo i nepogresivo. Postoji samo dovoljno visoka statisticka sansa da odredjeni potez bude u prosjeku isplativiji od neko drugog (u ovom slucaju cjepljenje od necjepljenja). Takodjer, kako rekoh, postoji i kolektivni ucinak. Ako je dovoljno visoka procjepljenost u populaciji onda ce i broj imunih na bolest biti dovoljno visok da se zastite i oni koji to nisu, jer ce se bolest tesko prenositi pa time tesko i doci do njih.

Penicilin je koliko znam antibiotik, a ne cjepivo.

Ne znam koliko je logike u ideji da se preko ploda rjesavamo zdravstveno nepozeljnog sadrzja, primarni evolutivni cilj svakog zivog organizma je prenosenje genetske informacije, tj rasplod. OK, ne rasplodjujemo se samo jednom (pa je recimo to veca sansa da se predak zivotno zrtvuje za potomka sto je blizi kraj reproduktivne dobi i nakon nje) pa u nekom nategnutom fazonu to moze biti oblik bioloskog ulaganja u buducost, ali sve skupa djeluje prilicno nategnuto, a stvarati takve teorije u cistoj apstrakciji bez eksperimentalne potvrde i podataka besmisleno. Iako, nikad se ne zna :D
Avatar
metalmaniac
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 16.04.2014, 10:13
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la metalmaniac »

Ovo zadnje o rješavanju otrova preko ploda nije moja teorija nego znanstvena činjenica koju sam negdje pokupio, mislim da u nekom dokumentarcu. Meni je zapravo sasvim logično da tijelo žrtvuje jednog potomka da se očisti jer jedino zdravi roditelj može dati zdravo potomstvo.

Penicilin sam samo usput spomenuo kao veliku prekretnicu u povijesti, kao jedan od načina na koji smo zaobišli prirodnu selekciju.
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Bamakhepa »

Ne nalazim nigdje takovrstan znanstveni rad, samo gomilu toga kako sto god vec bilo u majci ili okolisu utjece (i) na dijete, no fetus kao ciscenje ne mogu nac :/

Mozes se sjetiti neke konkretnije reference osim da je bilo u nekom dokumentarcu?
zm051
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 11.07.2018, 13:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la zm051 »

gotta je napisao/la: ja samo na temelju svojeg iskustva govorim; prošla sam pakao s lijekovima, završila sam s takvom depresijom kao posljedicom lijekova, potom su mi našli tumor... a imala sam gastritis za koji su liječnici tvrdili da je nemoguće izliječiti :))
izliječila sam ga stolisnikom i tinkturom matičnjaka i to je bilo sve.. nikad više..nikada me želudac zabolio nije!!!
Bok, imam slicnih problema, erozivni gastritis a pocela me lupati i depresija. Sumnjam na lijek (dok mi prepisao PPI za kiselinu).
Mozes li u dve recenice opisati na koji si se nacin izlijecila stolisnikom i tinkutorom (nacin uzimanja, vrijeme lijecenja...) ?
Hvala.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Ninti »

Bamakhepa je napisao/la:Nije da sam lijecnik, kamoli imunolog, ali logicno mi je pretpostaviti kako nista nije 100% djelotvorno, a i cjepiva znaju imati rok i treba docjepljivati. No isto tako pretpostavljam kako je to kolektivna prica te da je veci kolektivni imunitet st je vise cjepjenih, bez obzira na te pojedinacne varijacije, te da je onda i kolektivna sansa da se zaraza moze siriti u datoj populaciji manja.
Dakle cjepljenje ne osigurava vjerojatno 100%, vjerojatno ima i svoje rizike, moguce nuspojave itd. Nista nije potpuno izvjesno, predvidivo i nepogresivo. Postoji samo dovoljno visoka statisticka sansa da odredjeni potez bude u prosjeku isplativiji od neko drugog (u ovom slucaju cjepljenje od necjepljenja). Takodjer, kako rekoh, postoji i kolektivni ucinak. Ako je dovoljno visoka procjepljenost u populaciji onda ce i broj imunih na bolest biti dovoljno visok da se zastite i oni koji to nisu, jer ce se bolest tesko prenositi pa time tesko i doci do njih...
Slažem se donekle s tobom, samo bi još dodala da je također jako bitno da se farmaceutska industrija efikasno kontrolira od strane regulatornih agencija kako ne bi dolazilo do manipulacija reklamama, nepotrebnih liječenja u svrhu veće dobiti i ostalih kapitalističkih boljki kojima očigledno svjedočimo.. jer upravo ti detalji rađaju nepovjerenje kod ljudi iako si s tim nepovjerenjem stvaraju i štetu jer izbjegavaju i ono što je provjereno i funkcionira.
Upravo mi se u neposrednoj blizini odvija jedna obiteljska drama - dijete prijatelja (jednomjesečna djevojčica) je na samrti jer je pokupila negdje virus hripavca.. bolesti koja je izumrla u neku ruku i ljudi se protiv toga cijepe sa 3mj. i da ne duljim, cjepljenjem bi vjerojatno izbjegli ovu dramu
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

kako imati povjerenje u cjepiva ako korporacije koje ih rade nemaju nikakve legalne odgovornosti za stetu koju mogu prouzrociti njima, ako nemaju znanstvene studije koje nedvosmisleno potvrdjuju djelotvornost (znanstveni dokaz nisu nekakve povrsne korelacije sa statistikom pada bolesti u pucanstvu, jer se to desilo prije izuma cjepiva, zbog rasta higijene. znanstveni dokaz je paralelno testiranje sa placebom, a toga nema, takodjer nema dokaza o nestetnosti, a to je jos bitnije nego dokaz o djelotvornosti), ako imaju povijest gdje su razna njihova cjepiva prouzrocila smrt ljudi i ostetila milijune, ako im je jedina motivacija bilijunski profit na najlaksi moguci nacin, ako imaju najjace lobiste od svih industrija u medicini, medijima i politici? Zasto zagovornici cjepljenja nemaju nikakve jace argumente od djeceg govora i ponizavanja onih koji se uopce usude zapitati? Odkud tolika eksplozija raznih autoimunih i neuroloskih bolesti u zadnjih 50godina na koje brojne studije sugeriraju da dolaze od cjepiva? Zelim dokaze i slobodu izbora nad time sto mi ustrcavaju u tijelo, ako toga nema prisilno cjepljenje cu smatrati zlocinom protiv covjecnosti, koliko god mozda bila efikasna, kockanje sa zdravljem na taj nacin je ludost. bez dokaza i logike kroz konkretnu znanstvenu metodu sve je samo hipoteza, plodno tlo za prijevaru. nevjerojatno koliko losa znanost stoji iza svih cjepiva. nevjerojatno koliko stete cjepiva uzrokuju a da doktori koji to znaju nemaju nikakvu moc suprotstaviti se. Razvitak nekakvih "antitjela" nije dokaz, zelim studiju koja dokazuje da ta antitjela djeluju na predvidjeni nacin, nema dokaza da pojacavaju imunitet, a ima slucajeva gdje su mnozila jacinu destrukcije bolesti protiv koje je cjepivo trebalo stititi. A ova nova metoda pri kojoj se direktno zeli mjenjati dnk ljudi u nadi da ce razviti imunitet na ciljani nacin,, kompletna dehumanizirana ludost

kako netko moze reci da moram sljepo vjerovati autoritetu ako je citava ljudska povijest pokazala da ne zasluzuju niti pola posto povjerenja naroda zbog laganja, korupcije i fasizma. Kako mogu predati dijete tim ignorantnim psihopatima da mu se kockaju zivotom pretvarajuci se da nemam nikakvu odgovornost, ili ti doktori, ili medicinske sestre, i tako redom do vrha? slozili su si stvari tako da nitko nema odgovornost. upravo to ignorantno prebacivanje odgovornosti cini nas robovima sistemu koji eksploatira sve iz nas, dusu i tijelo

bitno

video/corona/Dr_Tenpenny_This_is_The_Bi ... n_Race.mp4
slika

https://londonreal.tv/robert-f-kennedy- ... -dr-fauci/
slika

video/corona/Robert_Kennedy_Jr_Destroys ... vement.mp4
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la AFX »

Užasava me kamo ovaj svijet ide, cijela ova priča s coronom i kako su stavili cijelu planetu i nekakav stand-by mi je samo podigla razinu ogorčenja na max.
Strah me je obaveznog cijepljenja i da će odbijanje tako čega rezultirati gubitkom posla.
..isfuravanje neke pravde je moguće u zapadnim zemljama, ali kada naši panjevi zacrtaju neke ideje, mislim da će to rezultirati velikim sranjima
Strah me je glupih ljudi.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Spunk »

Ma svašta mi pada na pamet da je pozadina ove priče. Tako je banalno, i čini mi se kao uvertira za nešto veće...
U svakom slučaju, zabit u mene neće ništa
Kad mi je mali kretao u školu, na liječničkom prije polaska sam se prepirao sa doktoricom oko cijepljenja, jer mali nije procjepljen sve što je trebao. Kao da neće moći u školu ako se ne cjepi. Imao sam argumente koji ustvari nisu kontra njenih, nego ih malo modificiraju s obzirom na osobitosti slučaja, i potrebe individualnog pristupa djetetu. Da se odredi koja cjepiva su neophodna i ritam procjepljivanja, da ne prima 3,4,5 u 1, već svako posebno...
Ma kakvi, imala je totalno pandurski pristup i tretirala me kao nerazumno dijete, imbecila. Jebiga, proučio sam masu toga prije tog razgovora, i na kraju joj nadrkano izrecitirao što ću napraviti i kako i da ustvari oni ne mogu ništa učiniti protiv toga. Nije ni podigla glavu kad sam izlazio, a kamoli pozdravila
Jebivjetar
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

pitanje je samo koji je prag tolerancije drustva neke drzave na fasisticke diktature. prag je kod vecine visok, ljudi su spremni patiti ogromne kolicine potlacenosti, popiti ogromnu kolicinu propagandnog materijala, uvrstiti ju u umu kao common sense i misliti da je zivot jednostavno takav, ali uvjek dodje do nekog praga koji okine revoluciju. Plandemija ide dosta glatko, propaganda radi efikasan posao koliko god im temelji bili ekstremne maloumne lazi. Lako je moguce da dodje do toga da se necemo moci zaposliti nigdje bez cjepljenja, ali s obzirom da ruse ekonomiju i vrijednost novca, pitam se tko ce mi uopce moci ponuditi neki posao, s cim ce mi platiti, koje inicijative ce imati bilo tko za raditi bilo sto, ako si nitko nista nemoze priustiti, niti ima posla, niti poslodavac ima s cime isplatiti radnika.

S obzirom na projekte na kojima rade i promoviraju lako mi je zamisliti ljude stjerane u kut, bez izbora kako masovno pristaju na cjepljenje (u njemu naravno neki trojanski konj) ili ce umrijeti od gladi, nece im drzava isplacivati svoje digitalne cbdc novcice, nece moci uci u ducan ili kretati se javnim prijevozom, skolovati, imati bilo kakav socijalni kontakt, bez kartice sa svim dozvolama. microsoftov nedavni patent za crypto mining savrseno im sjeda u novi sistem novca i univerzalni bazicni prihod, senzori prate impulse tijela, ako si ziv dobivas neke minimalne novcice i ides s tim po hranu, ako odluce da digitalno nisi ziv, ne dobivas nista. Pitanje je samo koliko svatko sebe smatra glupim jadnikom koji ne zasluzuje nista vise od potlacivanja od strane bogatih i inteligentnih bezdusnih psihopata.

video/corona/839486027364.mp4
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la HypnoToad »

Ja ne vjerujem da će države prisiljavati ikoga na cijepljenje, ovi arhitekti na samom vrhu pre dobro poznaju ljudsku psihologiju i pre dobro su uigrani da bi napravili takvu grešku. Jer kako je Beyond rekao, ipak postoji jedna granica tlačenja, sad smo blizu tog ruba, kada bi je prešli mogli bi se suočiti sa kaosom. Ne, oni će samo iskoristiti mentalitet stada. Ljudi će sami jedni druge natjerati na poslušnost, kao što se savršeno odigrava sada. Nigdje neće biti službeno da se moraš cijepiti, ali ako želiš živjeti u njihovom svijetu, moraš se cijepiti. Tako da prijateljski savjet, počnite se pripremati na to da ćete izgubiti posao i biti izopćeni iz njihovog svijeta, učite kako biti samodostatni, proučavajte terene, divljinu, gdje se možete skloniti, naučite kako napraviti sklonište, kako loviti, gdje ima vode i tako. Ili naravno, ako imate kakav udaljeni komadić zemlje, naučite kako preživjeti na njemu. Najvažnija stavka je suočiti se i eliminirati ovisnost o njihovom svijetu u svojem umu i duši.
Mene će odvesti na cijepljenje samo ako ih dođe više nego što ja imam strijela.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori