!! Opasnosti Cijepljenja !!

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la luther7hrol »

Ne brini, zato služi znanje i komunikacija, a zahvala se stavlja pritiskom na ovaj "palac" desno od "citiraj" :-)
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la SEED »

Pozdrav! Evo i kod mene sranje s tim cijepljenjem.Kad su dica imala cijepljenje u školi rečeno im je da kažu da su imali temperaturu i da kašlju za vrijeme cijepljenja i da se neće cijepiti tako su napravili i nisu primili cijepiva,a moja bolja polovica mi je rekla (unatoč informiranosti o štetnosti cijepljenja) šta je tebi jel hoćeš da dica pobole moraju se cijepiti,nakon nekih misec dana zvali su iz ambulante da se dica dođu cijepiti pa im je rečeno da su dica prihlađena i da će uskoro doći (to je bija pokušaj zavlačenja iako nisu bila prihlađena u nadi će doktorica s vrimenom zaboraviti na njih i da se neće cijepiti) i tako je prošlo još neko vrime i dolazim u kuću kad malci počinju priču kako ih bole ruke od cijepljenja i pokazuju di su primili cijepiva u jednu i u drugu ruku,popizdija san kad san čuja da su zvali iz ambulante i pitali su imaju li dica ikakve prihlade,a wife je rekla da nemaju i da ih može odmah dovesti na cijepljenje,jbg. nisan bija kod kuće i to ti se dešava kad si sam u svojim pothvatima,protiv sistema se ne može,iz razloga šta su ljudi izdresirani misliti da im sistem želi sve najbolje.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

Stisneš palac gore pored citiraj. Ako zaustaviš miš na njemu iskočiti će ti opis "zahvali se za post" ili tako nešto.
violeta
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 24.01.2014, 23:37
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la violeta »

Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

uzmem novine da zapalim vatru pa mi oči uhvate ovo :ohnoo:

slika
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Ninti »

Beyond Ra je napisao/la:uzmem novine da zapalim vatru pa mi oči uhvate ovo :ohnoo:
...
bolesno..

Ja baš odslušala na Peoples voiceu jedan intervju koji ima puno veze sa ovom temom i pozli mi skoro. Upozoravam one sa zatvorenim umom i osjetljivim želucom da ne slušaju.
[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la luther7hrol »

Kakvi psihopati, pa valjda su skužili da zaostajemo za SAD-om po pitanju autizma pa su odlučili biti ukorak s vremenom...
BTW prije dva-tri dana sam napisao svoje mišljenje na fbook stranici hrvatske "Vlade",
o njihovom uvođenju GMO-a. Nisam mislio da će mi odgovoriti, ali odgovor je bio očekivani službeni: crno na bijelo nabrajanje članaka i stavaka donesenih zakona, umanjivanje svoje odgovornosti u postocima te skoro potpuno prebacivanje odgovornosti na bivšu HDZ "vlast".
Na to sam im dao oštru ali doličnu notu što su ovi valjda popratili brisanjem iz javnog profila pošto je navedena konverzacija jednostavno isparila. A nije baš ni da su se Hrvati razvezali u raspravu oko toga... :ohnoo:
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la luther7hrol »

Tek mi jučer došlo do pameti, spoznaja u blicu, shvatio sam što je bilo uzrok mojih dvogodišnjih migrena koje su počele naglo, a tijekom kojih sam trpio tako nenormalnu
bol u raznim dijelovima glave da sam mislio da imam neku gadariju neizlječivu i nisam
želio niti razmišljati o tome, znalo je trajati barem čitav dan, odmah po buđenju znao
sam hoće li taj dan biti ili ne, i nisam mogao ustati iz kreveta ako bi počelo, onako
bih se previjao kao budala s mokrom maramom na glavi, a te migrene su znale trajati
i po nekoliko uzastopnih dana i noći. Bio sam ih prihvatio kao nešto najnormalnije i čak pomislio da su one normalan dio mene i da su oduvijek tu, dok mi u umu nije izronila slika situacije u kojoj je sve to počelo: dobio sam cjepivo protiv hepatitisa B i cijepljenje
je trebalo ponoviti barem još jedanput nakon toga zbog titra. Ali drugo dugo nisam primio
jer od bolova u glavi koje sam zadobio odmah taj dan po primitku prvog "lijeka" nisam
bio u stanju otići do zdravstvenog. Sjetio sam se da me doktorica koja ih daje zvala doma
na kućni telefon da me požuri da dođem po drugu dozu. :ymsmug:
Kad sam ju pitao mogu li moje odjednom aktivirane migrene biti uzrokovane tim
cjepivom ona je rekla nešto tipa "Ma kakvi, nema šanse, otkud ti to?" ili nešto tog tipa. :ymhug:
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Shanti »

Ako imaš još migrene od toga, proguglaj kambo žabu.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la M & R »

SEED je napisao/la:Pozdrav! Evo i kod mene sranje s tim cijepljenjem.Kad su dica imala cijepljenje u školi rečeno im je da kažu da su imali temperaturu i da kašlju za vrijeme cijepljenja i da se neće cijepiti tako su napravili i nisu primili cijepiva,a moja bolja polovica mi je rekla (unatoč informiranosti o štetnosti cijepljenja) šta je tebi jel hoćeš da dica pobole moraju se cijepiti,nakon nekih misec dana zvali su iz ambulante da se dica dođu cijepiti pa im je rečeno da su dica prihlađena i da će uskoro doći (to je bija pokušaj zavlačenja iako nisu bila prihlađena u nadi će doktorica s vrimenom zaboraviti na njih i da se neće cijepiti) i tako je prošlo još neko vrime i dolazim u kuću kad malci počinju priču kako ih bole ruke od cijepljenja i pokazuju di su primili cijepiva u jednu i u drugu ruku,popizdija san kad san čuja da su zvali iz ambulante i pitali su imaju li dica ikakve prihlade,a wife je rekla da nemaju i da ih može odmah dovesti na cijepljenje,jbg. nisan bija kod kuće i to ti se dešava kad si sam u svojim pothvatima,protiv sistema se ne može,iz razloga šta su ljudi izdresirani misliti da im sistem želi sve najbolje.
Điiizzzz ... nemrem bilivit da je tak nes napravila .. mislim .. pitam se da li razmislja o zdravlju tog nevinog djeteta pobogu !!! Mozes joj recimo otvoriti doslovno sve stranice koje su ovdi stavljene pa neka malo razmisli sto cini djetetu si :ohnoo: Zao mi Seed sto se tako dogodilo .. #-o


Uza to moze se proučiti i ovo - ali ne kuzim cemu onda opet ovo ...
violeta je napisao/la:@ M&M I Beyond Ra

Joj bas vam hvala. Vrtim se po kuci pa vrtim po glavi sto se to dogodilo sa svijetom u kojem sam kao zivjela. Gdje sam se sve dopustila navuci u glib... mogu li ispraviti i kako, ne bih voljela da mi djeca a mozda i unuci idu mojim losim stazama, jer su poslusni i dobri, sto mi sad izgleda lose :-s

BTW kak se stavlja zahvala nekome?
iskreno ne znam da li je to komu promaklo ili .... ponekad ljenost ... naime radi se o .... STRATEGIJA - ŠTO UČINITI AKO NE ŽELIMO CJEPITI SVOJU DJECU - I KAKO ? sto su na fb u grupi "Roditelji koji ne žele cijepiti svoju djecu" stavili kao dokument nakon sto sam im to postala, te mi mnogi zahvaljivali ... dobila preko 50ak lajkova u samo par sati .. odma oni koji vode grupu uveli to kao dokument jer kako su rekli, hvala puno, ipak dakle postoje neki izlazi kako ne cijepiti djete ..
Da naravno da ima izlaza .. samo treba tražiti .. istražiti, raspitati se ... etc. BTW: - Luter, uza to sto si svojoj ženici trebao pokazati sve ono što smo stavili ovdje .. Tebi osobno na dusu moze ici sto nisi ove dokumente doslovno sve isprintao pa neka podpisuju ako zele tvoje djete cjepit .. neka budu oni odgovorni ako se nedaj Bože stogod dogodi djetetu ... a ne ostavit samo tako ... Ima izlaza, ima rupi u zakonu, mogu se zaobici cijepiva .. samo kako sam vec rekla .. treba traziti .. pitati .. uvijek ce se netko pojaviti sa odgovorom !!!
Nadalje - sretno svima ... a snage nakon sto sam u komentar stavila STRATEGIJA - ŠTO UČINITI AKO NE ŽELIMO CJEPITI SVOJU DJECU - I KAKO ? - nemam vise snage postati o ostalim stvarima i bolestinama sto se događa sa djecom jer dala upravo zakonom prihvacajucu dokumentaciju kako mozete zaobici to isto cijepljenje koje oni tako tutto force ..


Beyond Ra je napisao/la:uzmem novine da zapalim vatru pa mi oči uhvate ovo :ohnoo:

slika
OMG ... pa moje djete nije imalo ni upola od te knjizice, a od toga niti pola nije primila ... ako se citaju postovi onda znate koje sam argumente imala - sreca u nesreci !!!

Ninti je napisao/la:
Beyond Ra je napisao/la:uzmem novine da zapalim vatru pa mi oči uhvate ovo :ohnoo:
...
bolesno..

Ja baš odslušala na Peoples voiceu jedan intervju koji ima puno veze sa ovom temom i pozli mi skoro. Upozoravam one sa zatvorenim umom i osjetljivim želucom da ne slušaju.
[media]link[/media]
Dobro rečeno .. tko je osjetljivog želuca neka ne sluša .. STRAVA U ULICI BRIJESTOVA je goli k.... spram ovoga !!! :ohnoo:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori