Lijek protiv gastritisa?

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
Avatar
Ka3p
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 02.06.2011, 13:28
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 10 puta

Lijek protiv gastritisa?

Post Postao/la Ka3p »

dali netko zna neki recept za liječenje gastritisa?
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Lijek protiv gastritisa?

Post Postao/la Red »

Nasla sam cijelu temu o Gastritisu u jednim Ljekovitim biljkama, magazin br.11. Posto ima jako puno toga, uslikala sam ti pa zoomni i procitaj, da ne tipkam sve to. mogu pogledat u puno drugih knjiga, ako te zanima jos recepata ili nesto :thumbsup: tu sam pitaj...

DivShare File - gastritis.zip
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Lijek protiv gastritisa?

Post Postao/la gotta »

Imala sam najteži oblik gastritisa... kronični erozivni gastritis, po dijagnozi doktora i primarijusa koji je rekao da tako tezak oblik kod mlade osobe nije vidio. Pogodite zašto? Od stresa naravno i živciranja.
Uzimala sam mnoge lijekove, na kraju imala psihičke smetnje i bacila ih u smeće.
Počela sam korištenjem stolisnika- 2 x dnevno čaj, tinkturom matičnjaka i magnezijem u kombinaciji s b vitaminom.
Gastritis se povukao nakon 3 mjeseca, a sada već 3 godine nemam apsolutno nikakvih problema, jedem što poželim, ne pridržavam se nikakve dijete i ne idem doktoru.

Ono što mi je najviše pomoglo je stolisnik koji je toliko snažan da liječi sve abdominalne organe.
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Odgovori