Moždani udar, terapija psilocibin gljivama

Recepti, napici, tinkture...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Moždani udar, terapija psilocibin gljivama

Post Postao/la Beyond Le Fov »

rso se radi kuhanjem na vrelistu otapala, uvijek koriste toplinu da nebi ostalo nista otapala u ulju, ne isparavanjem na sobnoj temperaturi nego na vrelistu otapala, alkohol ili cisti destilati nafte, takvo ulje je dekarboksilirano, thca je pretvoren u thc, cbda je pretvoren u cbd, i tih kiselina onda nema u ulju a one su bitne. hladno presanje u sokovniku ne prelazi temperature koje dekarboksiliraju i izvlaci maksimalan spektar aktivnih tvari u originalnom obliku. presanje ne znaci nuzno zagrijavanje. kucni sokovnik na presanje ne zagrijava. macerati i tinkture od hedova neznam koliko su efikasni i dali vade sve sto treba u omjerima kojima treba.
thc je psihodelik, u psihoaktivnim dozama dobije se jedino ljudskom preradom thca , spaljivanjem, grijanjem. svaki psihodelik, pogotovo u vecim kolicinama u redovnoj konzumaciji uzrokuje nemogucnost psiholoskog funkcioniranja u svakodnevnom zivotu i moze izazvati svakakve mentalne poremecaje. nije da se nuzno izbjegava thc u biljci nego umjetna pretvorba thca u thc, jer je thca veoma aktivna i potrebna. pricam ono sta kaze dr. william courtney, specijalist za te stvari.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Moždani udar, terapija psilocibin gljivama

Post Postao/la ChilI »

Ne vjeruj svemu, šta na internetu piše. Moraš biti kritički razumski, bez, da si indoktriniran pogrešnim informacijama.
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Moždani udar, terapija psilocibin gljivama

Post Postao/la Beyond Le Fov »

razumno je slusati doktore koji su se posvetili tome i godinama provode studije na polju upotrebe konoplje u medicinske i prehrambene svrhe, i njihove pacijente s prakticnim iskustvima i rezultatima. one koje dublje zanima nadam se da ce provjeriti informacije a ne samo vjerovati nekome na nekom forumu.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Moždani udar, terapija psilocibin gljivama

Post Postao/la huana.meri »

ima više vrsta otapala koja se koriste za pravljenje ulja, da ne nabrajam ima sve fino na jednom sličnom forumu poput ovog samo je vezan usko uz vutru.
da nelupam bezveze jer se nesječam točno koji je i kako se zove, postoji otapalo koje se koristi za prirodno isparavanje istog te ne ostavlja nikakve tragove u ulju, odnosno koliko se sječam neki promili su mizerni u pitanju a i spoj koji se nazire mislim da u tim količinam je zanemariv.
sječam se rasprave neke i baš je naglasak bio da se isplati kupiti to skuplje i teže dostupno otapalo, jer je finalni proizvod vrhunski.
gledajući sam postupak, osobno smatram da je amaterima i najpametnije da tako rade, jer sve drugo je rizik, kuhanja, kemijanja, destiliranja, rastvaranja, za nekog amatera nisu po meni....
tko god da se uhvati kuhanja ulja za med. svrhe, bolje da zna što radi jer zaista nije igra nekog puniti sa svojim experimentima....
dosta sam ljudi upoznao koji se prave pametni, i probao svašta, no vrlo sam malo kvalitetnih ulja probao...

jednostavno se čovjek, ako ulazi u to, treba tome posvetiti i obrazovati se maximalno, to nije smotati đoint..

sa psilocibinom se igram dosta dugo, relativno često, s jačim i slabijim dozama, kombiniram ga s kanabisom uvjek a i probao sam odraditi putovanje sa 3-4 grama cubensisa i 4-5 trubi koje su bile namazane medicinskim uljem koje je sadržavalo i thc.

kombiniranje kanabisovih proizvoda i psilocibina je nekima nezamislivo, pa taman i sa cbdjkama, stoga bi ja ako baš moraš, preporučio zaista polagan ulaz u cijelu kombinaciju, da se sam konzument ima vremena polagano adaptirati i da mu sjedne sve to nekim prihvatljivim tempom...

jedan mi je frend zbog sličnih kombiniranja imao skoro 2 godine ozbiljnih problema, krajnje nesuvislih promišljanja i opcija, pa nebi želio tako nešto nikome...

on mi je i sam priznao da je olako shvatio sve i da je podcjenio kompletnu igru, bar je on tako krenuo u sve....
ja sam po osobnosti totalna suprotnost njemu i meni su moje kombinacije kao religija postale, uzivam u svakoj milisekundi i očekivanja i sama nagrada je uvjek nevjerovatno pozitivna...

sretno s ofenzivom...;)
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori