Moguca prevara/potrebna pomoc

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
Avatar
comewithme
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 25.03.2015, 19:36
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 9 puta

Moguca prevara/potrebna pomoc

Post Postao/la comewithme »

prije svega znam da mozda ovo nije za forum ali stvarno ne bih postao ovo da mi ovo nije jedna od zadnjih opcija.
zato bih molio moderatore da ovo ostave barem na kratko samo da vidim ako netko moze pomoci pa onda neka se slobodno deletira tema.

naime, nalazim se u jednome velikome problemu koji seze izvan ovoga sto cu ovdje napisati i da ljudski zivoti su ugrozeni.

u mojem mjestu postoji jedan covjek koji tvrdi da sa svojim napitcima lijeci nelizljecive bolesti.
to je covjek koji ima vec podosta godina ali koji je i mjenjao dosta svojih privatnih poslova i skakao iz brance u bransu, pred par godina se poceo baviti spravljanjem napitaka koji uz redovno koristenje kroz cijelu terapiju jamce da ce izlijeciti covjeka od svih bolesti (znam da zvuci nategnuto, i to jako nategnuta cijela prica ali poslusajte do kraja)
tvrdi da nabavlja te trave i bilja iz Begije i Rumunjske i onda viskom gleda sto je potrebno odredjenom covjeku.

istina je da je jednoj odredjenoj kolicini ljudi na moje oci poporavio zdravlje.
tako i meni.

medjutim ja imam alergije na odredjene lijekove.
i na meni u se s vremenom prosirili odredjeni simptomi kojih prije nije bilo.

moja bolest se pocela popravljati, medjutim neke druge stvari su se pogorsale.

moja direktna sumnja (voljan sam to poblize pojasniti ako se nadje netko za pomoci) je ta da se u te napitke stavlja nesto sto nije prirodno.

sada, ja bih molio ako ima netko tko bi mi mogao pomoci savjetima ili mozda direktno da ispitamo legitimnost tog covjeka, jer trenutno materijalnih dokaza nemam, vec samo indikacije i sumnje.

moram naglasiti da je vrijeme bitno, pa bih molio da mi se javi nekto ili porukom ili neka komentira tu pa cu se ja javiti..

jer vidite, stvarno ne bih bio tu, da situacija nije ozbiljna i da stvarno ne znam, kamo da se obratim vise?
If u wanna change the world, first u need to change your thoughts
Avatar
Minja
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 09.04.2012, 22:31
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Moguca prevara/potrebna pomoc

Post Postao/la Minja »

mnogo ti ovo neodređeno ... neka bolest, jedan čovek, neki ljudi ..neki preparati trtmrtživotilismrt ..

najbolje ti je da tražiš od njega sastav tog napitka i pripreti mu da ćeš da ga prijaviš ako ti ne da sastav tj koje biljke koristi .. trebalo bi da svaki lek ili pripravak ima na deklaraciji od čega je napravljen, pa tako i taj "napitak" ...iako se prodaje na divlje

lek za tvoje probleme je da ne kupuješ više ništa od njega ako ti smeta ili da ideš kod dokotora ...

veoma je retko da se neko bavi radiestezijom i travarstvom istovremeno iz prostog razloga što je teško biti ekspert za više područja .. obično radiestezista daje samo svoje pretpostavke o bolesnim mestima u telu ... Visak može da vitla svako - i uvek - ali samo retki i prirodno obdareni mogu da rade s rašljama , ili posle dužeg učenja da umeju da protumače njihanje viska ..nije to samo pljuni pa zalepi ..
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Moguca prevara/potrebna pomoc

Post Postao/la antoniopavaroti »

comewithme je napisao/la:prije svega znam da mozda ovo nije za forum ali stvarno ne bih postao ovo da mi ovo nije jedna od zadnjih opcija.
zato bih molio moderatore da ovo ostave barem na kratko samo da vidim ako netko moze pomoci pa onda neka se slobodno deletira tema.

naime, nalazim se u jednome velikome problemu koji seze izvan ovoga sto cu ovdje napisati i da ljudski zivoti su ugrozeni.

?
Rešenje je vrlo jednostavno..odeš na policiju i prijaviš ga za nadriliječništvo ili u Državno Odvjetništvo..Oni to gone po službenoj dužnosti..po mogučnosti skupiš još neke ljude koje je on liječio a nije bilo rezultata..No, bez obzira imao rezultate ili ne , zabranjeno je vršiti takvu praksu..Naravno , od sto ljudi prirodno bi bar 50%$ ozdravilo a ostali imaju placibo efekat..Ako smatraš da si prevaren i ako ti je uslugu naplatio svi elementi su tu za krivičnu prijavu..Usput ga tuži da ti se od njegove terapije javili zdravstveni problemi pa tražiš odštetu i naknadu za duševne boli...ajoj šta mu sve dobar odvjetnik može natovariti..Opis njegovog rada tj. dijagnosticiranje bolesti sa viskom nesumljivo predstavlja vizualni trik za naivce i lakšu prodaju muda pod bubrege..Naravno , sve ovo se može i anonimno napisati i poslati policiji i Dorh-u..Možeš navesti i svoju adresu , oni po zakonu ne smiju nikome odati prijavitelja a tebi su dužni u roku trideset dana pismeno odgovoriti koje i kakve su radnje proveli..Ako ti je uzeo novce a nije izdao račun , može dodatna prijava na Poreznu službu u tvom gradu..Oni izlaze odmah na teren i najbrži su. Eto , a ti sad odlući. Lp
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
comewithme
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 25.03.2015, 19:36
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Moguca prevara/potrebna pomoc

Post Postao/la comewithme »

antoniopavaroti je napisao/la:
comewithme je napisao/la:prije svega znam da mozda ovo nije za forum ali stvarno ne bih postao ovo da mi ovo nije jedna od zadnjih opcija.
zato bih molio moderatore da ovo ostave barem na kratko samo da vidim ako netko moze pomoci pa onda neka se slobodno deletira tema.

naime, nalazim se u jednome velikome problemu koji seze izvan ovoga sto cu ovdje napisati i da ljudski zivoti su ugrozeni.

?
Rešenje je vrlo jednostavno..odeš na policiju i prijaviš ga za nadriliječništvo ili u Državno Odvjetništvo..Oni to gone po službenoj dužnosti..po mogučnosti skupiš još neke ljude koje je on liječio a nije bilo rezultata..No, bez obzira imao rezultate ili ne , zabranjeno je vršiti takvu praksu..Naravno , od sto ljudi prirodno bi bar 50%$ ozdravilo a ostali imaju placibo efekat..Ako smatraš da si prevaren i ako ti je uslugu naplatio svi elementi su tu za krivičnu prijavu..Usput ga tuži da ti se od njegove terapije javili zdravstveni problemi pa tražiš odštetu i naknadu za duševne boli...ajoj šta mu sve dobar odvjetnik može natovariti..Opis njegovog rada tj. dijagnosticiranje bolesti sa viskom nesumljivo predstavlja vizualni trik za naivce i lakšu prodaju muda pod bubrege..Naravno , sve ovo se može i anonimno napisati i poslati policiji i Dorh-u..Možeš navesti i svoju adresu , oni po zakonu ne smiju nikome odati prijavitelja a tebi su dužni u roku trideset dana pismeno odgovoriti koje i kakve su radnje proveli..Ako ti je uzeo novce a nije izdao račun , može dodatna prijava na Poreznu službu u tvom gradu..Oni izlaze odmah na teren i najbrži su. Eto , a ti sad odlući. Lp
zato volim ovaj forum, haval ti ;)
If u wanna change the world, first u need to change your thoughts
Odgovori