Tumor hipofize

Recepti, napici, tinkture...
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

u svakom slučaju čujemo se ;)
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la ChilI »

Idi na vutra.org, tamo ćeš dobit sve odgovore vezane za upotrebu hasis ulja za ljecenje tumora.
Sve se može, samo predaje nema.
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

shroomko je napisao/la:Pa pitaj doktora da li mozes nesto uzeti da podignes tlak. Npr slana voda. Sol na sebe veze vodu i to nekako kratkorocno podize krvni tlak. Zato visoko-tlakasi izbjegavaju sol.
da, zapravo ova oralna infuzija nije ništa drugo osim vode, soli i šećera. Uzevši u obzir njeno stanje i moju stručnost ja osobno ne bi išao dalje od ovog savjeta, a neki iskusni travar/travarka koji zna svoj posao bi joj možda još mogao preporučiti neke prirodne dizalice koje ne bi interferirale sa terapijom koju joj preporučuju.
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

evo da se javim nakon dosta vremena... nisam vec neko vrijeme posjecivala lijecnike..iskreno, puna mi je kapa vise.. hodala sam po endokrinologiji punih godinu dana, cekala satima da dodem na red da bi mi svaki put rekli: a ne znamo od cega ti to imas i ne znamo sta s tobom.. ma j..ti mater!
To znam i sama..!!!!!!! Nitko od njih nije rekao sto da sljedece napravim, niti kakve su prognoze..samo su mi rekli: a cuj, vidi svaki mjesec kakav je prolaktin i ako bude rasto-dodi.. ali sta ti to znaci? Meni se prolaktin ne snizava...uvijek je isti, a oni pojma nemaju zasto, niti kako ga sniziti...
j...ti takve doktore...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
sharplaninac
rank3
Postovi: 67
Pridružen/a: 29.09.2016, 11:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la sharplaninac »

gotta je napisao/la:Veličina je 4 mm, na snimkama izgleda dosta veliko, a doktor je rekao da je kirurski zahvat posljednja solucija s obzirom da me upozorio koliko je zahvat opasan jer je tumor na nezgodnom mjestu i trebalo bi busiti kosti, tamo su glavne zile, ako dotakne zilu odo ja... rekao je da svakako pokusam bromom i ako ne budem mogla podnijeti, tek tada da mozemo pricati o operaciji.
Pricali smo o alternativi, on je za...i stvarno me se dojmio kad je pricao koliko to podrzava..... ;) :thumbsup:
dakle brom + biljka srece...
tek iduci tjedan idem endokrinologu... problem je sto imam nizak tlak, a brom ga jos vise snizava... ne znam kako ce to bit..imala sam i gastritis..svasta nesto...valjda ce bit ok jer stvarno sam se ponadala da necu morat bit pod lijekovima...ali ocito da nema druge...
i jos me vise brine moja buduca trudnoca..da ne bi utjecalo na dijete
prodje godinu dana od tvog zadnjeg posta na ovu temu pa reko da te pitam kako si... :)
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

sharplaninac je napisao/la:
gotta je napisao/la:Veličina je 4 mm, na snimkama izgleda dosta veliko, a doktor je rekao da je kirurski zahvat posljednja solucija s obzirom da me upozorio koliko je zahvat opasan jer je tumor na nezgodnom mjestu i trebalo bi busiti kosti, tamo su glavne zile, ako dotakne zilu odo ja... rekao je da svakako pokusam bromom i ako ne budem mogla podnijeti, tek tada da mozemo pricati o operaciji.
Pricali smo o alternativi, on je za...i stvarno me se dojmio kad je pricao koliko to podrzava..... ;) :thumbsup:
dakle brom + biljka srece...
tek iduci tjedan idem endokrinologu... problem je sto imam nizak tlak, a brom ga jos vise snizava... ne znam kako ce to bit..imala sam i gastritis..svasta nesto...valjda ce bit ok jer stvarno sam se ponadala da necu morat bit pod lijekovima...ali ocito da nema druge...
i jos me vise brine moja buduca trudnoca..da ne bi utjecalo na dijete
prodje godinu dana od tvog zadnjeg posta na ovu temu pa reko da te pitam kako si... :)

hvala sharplaninac ;) dobro sam, odlicno se osjecam, tu i tamo hormoni luduju, ali nema vise depre...
stalno sam u pokretu pa se tako lijecim... iduci mj. cu izvaditi prolaktin da vidimo kako je :bigsmilee:
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
sharplaninac
rank3
Postovi: 67
Pridružen/a: 29.09.2016, 11:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la sharplaninac »

:thumbsup: super drago mi je da to cujem....samo napred :thumbsup:
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

Hipofiza i epifiza su povezane, kao i aposlutno svi organi, zlijezde u nasim tijelima... problem je sto zaista ne znam od kada imam taj tumor i kada je poceo prolaktin rasti..ja sam ga sasvim slucajno otkrila...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Nikola_Tass
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 20.07.2017, 23:23

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la Nikola_Tass »

Cao,

Nadam se da si dobro...Hteo sam te pitati kako napreduje lecenje i da li imas jos korisnih informacija da podelis.
Imam prijateljicu kojoj je otkriven isti tumor pa bih zeleo da se ukljucim u pricu kako bi joj bio od pomoci.

Hvala
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

Nikola_Tass je napisao/la:Cao,

Nadam se da si dobro...Hteo sam te pitati kako napreduje lecenje i da li imas jos korisnih informacija da podelis.
Imam prijateljicu kojoj je otkriven isti tumor pa bih zeleo da se ukljucim u pricu kako bi joj bio od pomoci.

Hvala

hvala ti.. narucena sam tek iduce godine u 7.mj na MR, no srecom pa su poznanstva ubrzala proces...lijecenje jos uvijek nije u tijeku obzirom da ni sami lijecnici ne znaju sto bi sa mnom
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Odgovori