Tumor hipofize

Recepti, napici, tinkture...
Nikola_Tass
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 20.07.2017, 23:23

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la Nikola_Tass »

Zelim ti svu srecu i uspeh, i da sto pre prebrodis sve ovo.

Da li mozda imas kakve informacije o alternativi s uljem? Da li to moze biti delotvorno?
I molim te pisi za sve sto saznas.

Veliki pozdrav
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

Nikola_Tass je napisao/la:Zelim ti svu srecu i uspeh, i da sto pre prebrodis sve ovo.

Da li mozda imas kakve informacije o alternativi s uljem? Da li to moze biti delotvorno?
I molim te pisi za sve sto saznas.

Veliki pozdrav
koliko znam, ulje je dobro za mozak, ali na hipofizu ne djeluje...znam da moze pomoci u smislu smanjenja stresa i olaksava organizmu da se odmori sto moze utjecati na snizavanje prolaktina, ali da ce prolaktinom sam od sebe proci, ne znam... on se moze sasusiti lijekovima, ali kad se prekine terapije, opet naraste..
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

Obzirom da mi vrag nije dao mira, ponovila sam MR, ali obzirom da su me bili narucili tek za godinu i pol, morala sam povuc neke veze i srecom, uspjela snimiti prosli tjedan hipofizu...
Danas sam dobila nalaze i zakljucak je da je nalaz UREDAN! Mikroadenom od 4 mm vise nije vidljiv, nestao je :blinkk:
E sad, kad se samo sjetim koliko me endokrinologa pokusalo sopat bromom, neurokirug koji me zapisao za operaciju...
Ne znam sto se to cudesno dogodilo ili je samo kriv taj prvi snimak :D
Nisam bila pod nikakvom terapijom, osim sto sam 2 tj slusala subliminalni cd Draga Plečka... njegovo je mišljenje bilo točno- ne brini jer mikroadenom ne znaci nista te mi je objasnio sto sve moze biti i eto, na kraju je nestao...

U svakom slucaju, presretna sam :) Ne treba sve uzimati zdravo za gotovo...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la AFX »

Subliminalni CD ..sucker XD
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
hazeri
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 29.07.2018, 09:15
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la hazeri »

Nikola_Tass je napisao/la:Zelim ti svu srecu i uspeh, i da sto pre prebrodis sve ovo.

Da li mozda imas kakve informacije o alternativi s uljem? Da li to moze biti delotvorno?
I molim te pisi za sve sto saznas.

Veliki pozdrav
Moja supruga je imala prolaktin 4 600 nakon sto je pila ljekove za zeludac tj. Reglan.Sumnjali su na tumor hipofize,slali je na MR i slikanje zdjelice.Taj nalaz je dobila 25.06.Nakon sto je prestala uzimati ljekove i pocela koristiti cbd ulje u kapsulama prolaktin joj je pao ispod referentnih vrijednosti tj. 360.Za svega dva mjeseca.
Znam da je post iz 2017 god ali mozda nekom pomogne :thumbsup:
Odgovori