Čišćenje organizma od lijekova

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
sizifa
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 02.05.2015, 08:44

Čišćenje organizma od lijekova

Post Postao/la sizifa »

Da li itko zna kojim biljkama bi mogla očistiti organizam od lijekova,hvala.
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Čišćenje organizma od lijekova

Post Postao/la s4ha »

Biljke ce pomoci samo djelomicno, ono sto ti trebas je izbalansirana prehrana, oko pet manjih obroka raspoređenh kroz dan i tjelovjezba, to daleko najvise pomaze.
Hranu pokusaj bazirati na dovoljno povrca i voca (bar je to sad lako kad je svakim danom sve vise toga dostupno), ciljaj na hranu sto bogatiju antioksidansima, tjelovjezba nek bude sto vise kardio, setaj, trci, vozi biciklu, sto vec mozes.
A od bilja vidi koje si ljekove pio/la i na koje organe najteze padaju pa si dodaj nesto sto pomaze u obnavljanju istih, makar ako je prehrana izbalansirana ovo i ne treba toliko.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
sizifa
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 02.05.2015, 08:44

Re: Čišćenje organizma od lijekova

Post Postao/la sizifa »

Hvala na opširnom odgovoru:-).
Avatar
Lest
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 27.10.2015, 17:08
 pohvaljen: 2 puta

Re: Čišćenje organizma od lijekova

Post Postao/la Lest »

Najbolja biljka/alga za izbacivanje toksina iz tijela te otrovnih supstanca i ljekova (koristili su je masovno nakon katastrofe u Hirosimi),je Spirulina,Alga sa havajskog otoka.

Moji roditelji ju piju vec godinu dana,preporucio sam im,posto piju 5-10 lijekova dnevno.

Prvih tjedan dana kad se pocme uzimat Spirulina,izbacivanje lozih stvari iz organizma se jako ocituje,kod svakog lojedinca drugacije.

Ja sam se znojio nenormalno,prijatelj je kasljao katar kao da je pusac,otac mi je imao jako intenzivnu i ucestaliju stolicu,dakle kod svakoga djeluje drugacije.Sto vise primjetite promjene oko izlucivanja tvari iz organizma,to znaci da ste posteno zatrovani;)

Nesto kao Ayahuasca,samo bez nuspojava :D
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite. 
- Blake -
Odgovori