Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Recepti, napici, tinkture...
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la pecurko »

MOže i kava da pomogne ali kao tečnost za klistiranje, pogotovu kod hemoroida i polipa...
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la Čiča »

pecurko je napisao/la:MOže i kava da pomogne ali kao tečnost za klistiranje, pogotovu kod hemoroida i polipa...
Klistiranje pomoću kave, zanimljivo...thx


Našao sam si nekakve recepte kombinacija voća za smoothie, činimise da će istrebljivanje hemoroida bit zanimljivo :D Osjete se rezultati već pomalo.thx ljudi
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la pecurko »

Proguglaj klistiranje po dr. Gersonu ili pogledaj film Gersonovo čudo...

edit: takođe obavezno pročitaj neku od knjiga Malahova kog ti je Shanti već preporučio... :thumbsup:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la extranoize »

Shanti je napisao/la:dok vršiš veliku nuždu, čučni na školjku :)
ili stavi malu stolicu pred školjku, sjedni na školjku a noge drži na stolici

čuo sam (provjereno) da koloidno srebro pomaže kod hemoroida :)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la Čiča »

Čovječe, koliko je tih podataka i prehrambenih dodataka, vitamina, minerala, preparata...Kako u tom cijelom džumbusu odabrati nešto dobro za sebe da to sve skupa šljaka u organizmu bez nekih nuspojava?
Biti sam sebi pokusni kunić :DDD ? hehehe

Osobno mislim da i jesam sebi pokusni kunić :D al ozbiljno, bez šale
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la extranoize »

Dobro kažeš, mi smo svoji vlastiti pokusni kunići.
Eksperiment je majka otkrića, nema druge nego probavati pa iskustvom doći do nečega :)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la Čiča »

extranoize je napisao/la:Dobro kažeš, mi smo svoji vlastiti pokusni kunići.
Eksperiment je majka otkrića, nema druge nego probavati pa iskustvom doći do nečega :)

Baš tako i ja mislim :)
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la wonaabi »

a imaš za stolicu i one čajeve u apoteci koji su prilično djelotvorni. jedanput sam ga slučajno uzeo didi iz ormarića(čovjek desetlječima pati od zlatne žile) jedna šalica i izgubio sam 90 posto težine.

no mislim da je osim izlječenja bitna prevencija i edukacija mladih o hemeroidima...u zadnje vrijeme znao bi osjetit pulsirajuća probadanja u čmaru koja se ko munje šire sve do droba.sličnu bol sam osjetio i prije u noćnim morama i paralizama sna gdje su mi alijeni gurali stvari u guzicu(ne zajebavam se).tako da sam pričao s prijateljima o tome i iznenadio se kolko adolescenata ima problema sa hemoroidima.oduvijek sam mislio da je to bolest penzionera i ovisnika o analnom seksu...no doživih prosvjetljenje dok sam čekao bus, sjedio sam na vrelom pločniku kad je iz grma kraj stanice iskočio starčić koji je brao šparoge...nasmijo mi se s onim jednim zubom u glavi, namignuo i reko da se dignem jer ću se razbolit.rugo sam se u neznanju da šta će mi bit od vrućeg asfalta...i onda mi se približio do uha kao da će mi otkrit neku veliku tajnu,govnjive gaće od boga...i počeo šaptat da će mi čmar pocrvenit i da će mi to sve krenut na gore prema plućima,i da mu je prijatelj s kojim je u djetinjstvu skupa drko kurac obolio na pluća zbog tih hemoroida i išo čak u njemačku se lječit al je na kraju umro(ovaj zadnji dio mi nije bio skroz jasan al čini mi se da je bio pijan).uglavnom ja sam uvijek prao čmar sa vrelom vodom,sjedio na vrućem asfaltu i grijanim sicevima tramvaja...sad kad sam prestao čmar mi je puno zdraviji...a i noćne more s analnim predatorima su nestale
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la Čiča »

Puno ti hvala za ovaj post, uz to što si mi dao ideju, jako ugodno sam se nasmijao :ymhug:

Moram pripisati sve najbolje i kremi od nevena, tko god ima problema s hemoroidima toplo preporučam!Bilo da je interno ili externo gletanje :D
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Hemoroidi - potpuno izliječenje?

Post Postao/la wonaabi »

awwwwwwwich ma pridi blize ekranu moj majeni guzni kolutiću da ti wonaabi da jednu vruću virtualnu pusiću :-*
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori