Mikrodoziranje sa LSA iz Ipomea Violacea

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
Totem
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 09.01.2014, 14:57

Mikrodoziranje sa LSA iz Ipomea Violacea

Post Postao/la Totem »

Posle nedavnog iskustva sa semenom Ipomea Tricolor/Violacea primetio sam da mi se prilicno smanjila anhedonija koju sam imao u poslednje vreme kao posledicu stresova i zivotnih nedaca. Istrazujuci po stranim forumima primetio sam pozitivna iskustva ljudi sa mikrodoziranjem LSD-a i psilocibina protiv depre. Konkretno me interesovao psilocibin posto LSD ne znam gde bih nasao a i ne bih mogao da budem siguran da sam nasao pravu stvar. Dozirao sam sa semenom Morning Glory I. Tricolor heavenly blue par puta pre izvesnog vremena, i nastavio da istrazujem, da bih primetio da su prvo mirisi poceli da mi se vracaju, pa uzivanje u hrani i generalno u svemu. Onda me je puklo posred cela! LSA=LSD Pretrazih malo LSA microdosing i poceh da premotavam film. Plan je sledeci: uzimacu male kolicine semena M.G. Iliti ga vrtni slak, ladolez i postujem ovde dnevnik.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Mikrodoziranje sa LSA iz Ipomea Violacea

Post Postao/la HypnoToad »

Bas me interesiraju tvoja buduca iskustva s ovim spojem.
Nedavno mi je palo napamet nesto slicno pa sam isao malo citat o LSA i po onome sto sam doznao definitivno mi se cini da ima daleko veci potencijal kao lijek nego kao rekreativna droga.
Uglavnom, sretno, i nadam se da ces nas redovno izvjestavati o svom napretku!
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori