Prirodni ljek za hipertireozu (bolest štitnjače)?

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Prirodni ljek za hipertireozu (bolest štitnjače)?

Post Postao/la sometimes »

zdravo,

da li ima netko neki podatak ili savjet za alternativno lječenje ove bolesti - HIPERTIROZA

"Kako joj i naziv govori, hipertireozu karakterizira pojačanu lučenje hormona štitnjače. Najčešće zahvaća ženski spol, dobne skupine od 30-50 godina. Sindromi mogu uključivati gušu i izbočenje očnih jabučica (egzoftalmus), gubitak težine, povećanje apetita, nervoza, nepodnošenje topline, znojenje, umor, grčevi u mišićima, česte stolice i nepravilni menstrualni ciklusi."

nije za mene nego za majku moje djevojke i posto joj predlazu operaciju i ubrizgavanje radioaktivnog joda reko da se malo raspitamo, mozda postoji i nesto prirodno rjesenje?????

hvala unaprijed

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: Prirodni ljek za hipertireozu (bolest štitnjače)?

Post Postao/la tea »

We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Prirodni ljek za hipertireozu (bolest štitnjače)?

Post Postao/la sometimes »

very nice of you.....

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: Prirodni ljek za hipertireozu (bolest štitnjače)?

Post Postao/la tea »

mislim da tu bolest više manje uzrokuje i prehrana koja ne paše tijelu. možda bi bilo dobro da se hrani isključivo prema svojoj krvnoj grupi i makrobiotički, čula sam za par slučajeva da su se ljudi tako izliječili.. i naravno ovo za gorski kristal obvezno!
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
Odgovori