Ulje od konoplje - lijek za rak?

Recepti, napici, tinkture...
danijel_ravic
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 19.08.2013, 23:49

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la danijel_ravic »

Za ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa cannabis i rak, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com
Ronin

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Ronin »

Zanimljivo je kako ljudi stalno liječe rak ,ali dokazano je da smo mi krivi za rak do 90 posto.Prema istraživanjima, velika lužnatost(prežderavanje) u krvi sprečava nastajanje i razvijanje postojećeg rak-a. Samo treba pazit na ph vrijednost krvi.Prirodu nemožeš prevariti očigledno treba jest bilje .Dokazano je da (vitamin D3) je Najbolji borac protiv raka .Dakle ono si što i jedeš. A ostalih 10 % posto je genetika i uvjeti života pojedinca,te okoliš.
Ovo je samo moja teorija.Poz.
Dado
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 28.11.2013, 00:08

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Dado »

1DON je napisao/la:za sve kojima treba pomoc nek se jave jel sam osobno dobar kompic od ricka ...a sto se tice zivkova i kojekakvih doktora svi su lazni,zivkov il kak se vec preziva je prodavao krivo ulje.bio sam s rickom i jos par ljudi da ne nabrajam kad su ga zvali radi toga.
Zadnja izmjena: Dado, dana/u 02.12.2013, 17:47, ukupno mijenjano 1 put.
fantom slobode
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 14.12.2013, 20:31

iskustva s uljem konoplje

Post Postao/la fantom slobode »

zdravo
zanima me dal netko ima iskustvo s lijecenjem angine pektoris ili kojekakvih srcanih poteskoca upravo s uljem konoplje
bilo kakva info je dobrodosla
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la oseloth »

Djelovati će ali minimalno. Djelovati će protuupalno i minimalno vazodilatatorski a baš je taj dio najbitniji. Istina smanjuje tlak no ne znam koliko ga smanjuje u obliku ulja. U jointu ga ruši odmah zato i jesmo funky kad zapalimo.

Ne škodi probati. Jednim dijelom liječi i sreća te opuštanje koje izaziva. Generalno mome samo pomoći. No bitno je da je indika u pitanju jer će atarijim ljudima vipak thca razviti blage psihoze, razdražljivost i strah. To nije poželjno a i sativa nema toliko poželjnog CBDa
fantom slobode
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 14.12.2013, 20:31

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la fantom slobode »

upravo zbog toga sto se radi o starijoj osobi,probat cemo ulje uspricat u kremu,pa da si maze tijelo s tim,koljena i ruke u ovom slucaju najvise (frend je to radio kad se polupao s motora,i jako mu je pomoglo)
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la WEEDetix »

ja sa uljem cannabisa trenutno ljecim vise ljudi artritis koji je umanjen na minimum naticanja i bolovi nema,reuma nestala osoba preporodena nakon tjedan dana konzumacije,paraplegija olaksan pokret smnjnje bolova na minimum,i rak da sta rec za rak ljecio sam mamu a uljem imala je rak bronhija isla je na 3 ciklusa kemo prije nego sto se odlucila na ulje ,sva sreca pila je moju tinkturu za rak,tumor i ciste pa iako je kemoteraija nije pomogla i unazadila je ozdravljene mija tinktura i ulje su s vremenom ocistile bronhije karcinom na pucima se poceo povlaciti i metastaze na jetri su pocele umirati preko 70 posto ih je bilo mrtvo na zadnjem pregledu ulje je djelovalo i sve je bilo uredu ,ali onda je pocela otkazivat jetra jer je bila previse ostecena umrla je par danan nakon nije se mucila u bolnici su joj rekli da nece docekat bozic a i dalje su joj htjeli dat kemo dozivila je bozic i jos 6mj ali ju je jetraizdala nakraju radi prevelikih ostecenja od kemo ,metastaza(losa prehrana u zivotu opcenito i druge lose navike)i uostalom jetreno tkivo je obnovljivo uvjek ce vam reci doktori ali vam nece rec da tkivo koje ispuni jetru nakon ostecenja ili operacije odstranjenje djela jetre nijeisto tkivo kao tkivo jetre niti imaistu funkciju to je tkivo sam konzistencim slicno tkvu jetre i ispunjuje supljine ne obavlja niti jednu funkciju jetre nego zdravo jetreno tkivo preuzima posao ako je zdrave jetre manje od 60 posto ona se pocinje naprezat ako su ostecenja veca 60 posto i zdravi funkcionalni dio je manji od 40 posto dolazi do upale i oticanja jetre zgrusavanja krvi bolova ,dehidracije i nakraju smrt takav je i bio scenari ali ona se uspila pripremit a i mi i sve je nakraju bilo uredu ,u meduvremenu je ulje na drugoj strani izljecilo melanom,i jos jedan rak pluca gje sam sudjelovo u izradi ulja tako
da ulje za rak radi kao i za ostale bolesti negdje je potrebna indika negdje kao kod parkinsa sativa i to svjeza ili tinktura rai ocuvanja THCacida koji termickom obradom i presusivanjem prelazi u THC ili kao sto ja radim uvjek pomjesajte barem 2 ili vise vrsta da bi dobiliulje sa vecim udjelima sitnih cannabinoida poput thcv,thca,cbg,cbn, jer u ulju nisu samol bitni thc i cbd
slika
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la M & R »

Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la SEED »

Šta reći za rak i ulje? Na početku kad je ulje došlo u modu izgledalo je obećavajuće kao superlijek za sve bolesti,dosta pomaže ljudima koji imaju rak da sa njim zamijene dosta lijekova ali nije baš ljekovito kao što se propagiralo pogotovo kad su na Vutri bili oni pokušaji liječenja raka sa uljem pa su tragično završili tada ulje pokazalo da baš i nije lijek za rak
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la roolle »

Da....ali nije dovoljno samo uzimati ulje i nastaviti sa ostalim nezdravim navikama...Uz ulje koje se koristi treba i stil zivota, ishranu i sve ostalo promeniti dok se bolest ne povuce...Samo ulje nije carobni stapic ali definitivno uz ostale zdrave navike moze puno, puno pomoci...Ovo govorim iz najblizeg iskustva jer se moja sestra izlecila a imala je rak na plucima i doktori joj nisu davali prevelike sanse a evo ima vec 2 godine kako se tumor povukao i nema vise problema sa tim da sada pazi sta i kako jede i sve ostalo da ne nabrajam...
Odgovori