Ulje od konoplje - lijek za rak?

Recepti, napici, tinkture...
zex19
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 12.12.2012, 12:53

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la zex19 »

sometimes je napisao/la:evo da vam kazem.....

majka od mog frenda je dobila tumor na mozgu(zlocudni) i on joj je nabavio ulje od konoplje tu u osijeku, uglavnom 1000 eura je kura od tri mjeserca, i sto je najbitnije vec je bolje...

uglavnom tog covjeka u osijeku je rik simson naucio radit i vidi se da covjek zna sta radi... :thumbsup:


Možeš li molim te dati mi nekakav kontakt od tog svog frenda ili ga pitat za broj telefona od tog čovjeka što radi to ulje meni hitno treba zbog toga što imam slučaj raka pluća u obitelji? :(( molim te...
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la oseloth »

Lakše i jeftinije ti je kupiti kilu trave i napraviti ga sam. Zajebat ne možeš nikako. Bolje alkoholom jer bi butana puno otišlo.
HypnoToad je napisao/la:Ne. To ulje iz biljnih ljekarni je ulje od sjemenki, nema ništa aktivnih sastojaka, nego je samo vrlo hranjivo i zdravo. Ali nema THC-a i ostalih spojeva koji navodno pomažu u liječenju mnogih bolesti.
Sve super da nema ove riječ navodno. Liječi neke bolesti sto posto a karcinome umrtvljuje i smanjuje.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la HypnoToad »

Ja niti sam provodio studije, niti sam osobno koristio to ulje, a nije ni nitko koga poznajem. Dakle, navodno.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
zex19
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 12.12.2012, 12:53

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la zex19 »

zex19 je napisao/la:
sometimes je napisao/la:evo da vam kazem.....

majka od mog frenda je dobila tumor na mozgu(zlocudni) i on joj je nabavio ulje od konoplje tu u osijeku, uglavnom 1000 eura je kura od tri mjeserca, i sto je najbitnije vec je bolje...

uglavnom tog covjeka u osijeku je rik simson naucio radit i vidi se da covjek zna sta radi... :thumbsup:


Možeš li molim te dati mi nekakav kontakt od tog svog frenda ili ga pitat za broj telefona od tog čovjeka što radi to ulje meni hitno treba zbog toga što imam slučaj raka pluća u obitelji? :(( molim te...


Sorry ali ne mogu pročitati tvoju poruku na pvt jer sam se tek registrirao pa mi ne dozvoljavaju, molim te javi se na ovaj mail: zeljo_ivancic@hotmail.com hvala ti unaprijed...
1DON
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 15.09.2012, 13:25
Ima zahvala: 2 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la 1DON »

za sve kojima treba pomoc nek se jave jel sam osobno dobar kompic od ricka ...a sto se tice zivkova i kojekakvih doktora svi su lazni,zivkov il kak se vec preziva je prodavao krivo ulje.bio sam s rickom i jos par ljudi da ne nabrajam kad su ga zvali radi toga.
THERE IS NO SPOON...
monika
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 21.06.2013, 18:02

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la monika »

pozdrav ljudi! molim sometime ili 1DON da mi se jave cim budu u mogucnosti! imam isti problem kao i sometimeov frend! majka mi ima tumor na mozgu napravili smo joj ulje ali nismo sigurni u sortu voljeli bi doci do kontakta te zene iz osijeka kojoj je bolje jer smo takodjer u osijeku... unaprijed zahvalni!!!
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la sometimes »

zdravo monika,

vidi sad ja nemam drugi kontakt u hrvatskoj osim ovog dr. živkova, sad 1DON kaze da je on varalica, pa u biti sam malo zbunjen jer je dosta pomogla terapija.....

vidi mozda sta on kaze....

i sretno naravno !!!!!

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Devil'sChase »

Ja niti sam provodio studije, niti sam osobno koristio to ulje, a nije ni nitko koga poznajem. Dakle, navodno.
:)) ja nisam osobno koristio ayahuascu za liječenje, niti sam provodio studije, niti poznajem nekoga tko se liječio njome, pa to ne znači da ona ne može izliječiti čovjeka (i puno puno više od toga). Al nmvz, jer kužim kaj ti želiš reć :)
hoil
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 12.07.2013, 13:54

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la hoil »

Ako mi neko može pomoći u nabavi ulja...molim da mi se javi na: mopaak@gmail.com
hitno! hvala.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la AFX »

Treba mi ulje zbog bolesnog člana obitelji, ako itko ima koju informaciju o nabavci pravog ulja cannabisa, a ne ulja sjemenki i sl. molio bi vas javiti mi se tu porukom ili na mail:
mr.max.necro@gmail.com
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori