Ulje od konoplje - lijek za rak?

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la sinnerman »

:ohnoo:
Zadnja izmjena: sinnerman, dana/u 14.10.2015, 10:13, ukupno mijenjano 1 put.
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la SEED »

Ulje pomaže ,zamjenjuje brojne lijekove i smanjuje opterećivanje tijela sa kemikalijama produljuje i olakšava život ali nije svemoćno,mijenjajte life style da bi što duže poživili, nemojte čekati bolesti i nadati se da će vas konoplja spasiti, svi imate dovoljno informacija tako da znate na koji način triba živit,jbg znam da zbog ovakvih tekstova neću dobit puno like-ova ali za zdravlje nema instant formule,život je zajeban,pun je bolesti i umiranja naših bližnjih ali moramo ga takvog prihvatit i prestat se zavaravat sa nekim vjerskim i medicinskim lažima,nadam se da svi možete pogledat životu u oči i sami sebi reći istinu, a istina je u slučaju rakova većinom teško sranje zato uživajte u zdravlju i životu dok imate prilike, jer život je kratak nestaje kao teptaj oka i nema te više,Laku Noć!
Aramat
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 02.07.2014, 17:01

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Aramat »

Nisam mislila nikoga dovoditi u neugodnu situaciju,samo sam se htjela malo raspitati. Nisam ocekivala da ce neko napisat ''e,ciao,evo ja cu ti prodat drogu'' i napisat mi svoj oib. Mislila sam da ce mi se javiti netko s iskustvom u liječenju,čisto da porazgovaramo. Btw,hvala na obavijesti da je život težak.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la cj80 »

ja imam iskustva sa ulujem ali ne onim od industrijske konoplje vec sa phinix-ovim suzama.
uvaljivao sam ih starom kad je bio bolestan i frendovoj staroj koja ima problema.
ne nasjedaj na gluposti imas ih u oglasnku za kupiti ali kvaliteta ti je upitna, jer ljudi kuhaju to od obicne konoblje, konoplja za suze se drugacije uzgaja tj nije medic use zbog kolicine ccb/ocba.
Najbolji strain je tutamkhan za ulje jer jako dobro radja ima 30% ccb i 19+ posto zhc sto je izvsno za ulje ako trebas kakvu informaciju slobodno pitaj
Aramat je napisao/la:Nisam mislila nikoga dovoditi u neugodnu situaciju,samo sam se htjela malo raspitati. Nisam ocekivala da ce neko napisat ''e,ciao,evo ja cu ti prodat drogu'' i napisat mi svoj oib. Mislila sam da ce mi se javiti netko s iskustvom u liječenju,čisto da porazgovaramo. Btw,hvala na obavijesti da je život težak.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la cj80 »

ljudi ovo ulje od albanske trave niti bilo koje trave sa niskim postotkom thc mj mora imati preko 30% ccb/occb i 19% thc da bi se dobilo kvalitetno ulje.
potrebno
kuhalo za rižu da se nebi zapalili
98% isopropilni alkohol (ako je alkohol manje postotan puno clorofila ce ostati u ulju i nece biti dobre kvalitete.
odlicna ventilacija da se ne srusite kao ja prvi put kad sam kuha ulje
postupak na ovom linku
https://www.youtube.com/watch?v=qAyhQnBDE_I
Avatar
biodyn
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 03.06.2014, 22:00
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la biodyn »

Pitanjac?
Stavim svježi ili suhi materijal na kuhanje.
...i kamen će omekšati ako na njemu sjediš tri godine...
Aramat
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 02.07.2014, 17:01

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Aramat »

Cj80,nabavila sam ali izgleda da je kasno... usprkos svemu što smo probali, gasi se. Sad je na morfiju i užasno joj je jer nikad nije ni cugala,a kamoli neš jače . Paranoje ju peru. Smijem se kroz suze kad me uvjerava da je infuzija grožđe.:)
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la cj80 »

biodyn je napisao/la:Pitanjac?
Stavim svježi ili suhi materijal na kuhanje.
Mora biti suh matrijal ja radim taj dio u mjesalici za cement doduse novoj, stavljam kompletno suh matriijal u mjesalicu sa isopropilnim alkoholom upalim mjesalicu na sat vremena da fino to mjesada razbije svaki aom otvorenog kristala.
kad se radi ulje moras jako paziti kada matrijal beres jer se moraju svi kristali otvoriti u suprotnom oslabljujes ulje tj nije dobre kvalitete
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la cj80 »

Aramat je napisao/la:Cj80,nabavila sam ali izgleda da je kasno... usprkos svemu što smo probali, gasi se. Sad je na morfiju i užasno joj je jer nikad nije ni cugala,a kamoli neš jače . Paranoje ju peru. Smijem se kroz suze kad me uvjerava da je infuzija grožđe.:)
usprkos morfiju daj joj zrno rize pod jezik da baca toksine van iz njenog organizma i da moze jesti pojacaj joj d vitam nadam se da nije prekasnoi nadam se da se ti dobro drzis razumjem te kroz kaj prolazis.
Ljudi obicno prekasno pocnu sa suzama kad shvate da im kemo nije uspjela.
za ljude koji imaju psorijazu preporucam da kuhaju ulje na maslinovom ulju oparivanjem ali taj proces je daleko tezi i mukotzrpnije a velika je vjerovatnost da se uhvati pljesan i da se pokvari ulje dok se namce granje zatpo drzite se richovog recepta za kojeg znam da radi.

Life is bijach then u die
Aramat
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 02.07.2014, 17:01

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Aramat »

Uzima vaginalno kao cepice 3 x 0.3 grama oko mjesec dana i ne pali. Od dijagnoze u listopadu uzimala je kroz usta i nista. Vegetarijanska prehrana, ništa slatko,doma smo promijenili odnose na bolje, jela je zeolit, čičak za jetru, shiitake gljive,graviolu, koštice marelice, goji bobice.
I umrijet će.
Odgovori