Ulje od konoplje - lijek za rak?

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Naomi »

AFX, stvarno ne znam, nisam isla u detalje. (Kad ti je loše, hvataš se za svaku slamku)
Nadam se da te netko upućeniji odgovorit. Pretpostavljam da će i druge zanimati.
Uglavnom na mom pakiranju piše "CANABIS sativa seed extract".
Lp
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

postoje tri tipa ulja od konoplje.
1. ulje iz sjemenki industrijske konoplje, sadrzi omega esencijalne masne kiseline u idealnim omjerima i zato se preporuca uvest ga u prehranu, ima ga u svim supermarketima i ducanima zdrave hrane, svugdje. kod nas se uzgaja industrijska konoplja iskljucivo za to. Taj tip ulja sastavom i podrucjem djelovanja nema veze sa sljedecim uljima, nema kanabinoide cbd, thc...
2. cbd ulje dobiva se iz smole industrijske konoplje, thc ima u zanemarivoj kolicini, no ima cbd za kojeg je znano da ima puno pozitivnih ucinaka u tijelu, djeluje na endokanabinoidni sustav koji regulira svasta. ako je smola ekstrahirana bez zagrijavanja takvo ulje sadrzi i druge korisne kanabinoide. legalno je i koristi se za tretman raznih simptoma dizbalansa ukljucujuci depresiju.
3. rick simpson ulje radi se od smole cvjetnih vrhova psihoaktivnih vrsta potentnih hibrida konoplje, sadrzi thc i cbd, najcesce se ekstrahira kuhanjem u alkoholu ili prociscenim benzinom. najpoznatije je po tretiranju karcinoma.

bolje od smole konoplje je ekstrakt sokovnikom cijele biljke u cvatu, tada sadrzi i kiseline thca i cbda koje propadaju zagrijavanjem a otkriveno je da imaju bitne funkcije za prevenciju i tretman raznih bolesti. https://m.youtube.com/watch?v=qgEP9FdIzT8
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la ChilI »

Brizga cbd rso ulja, 10 ml, te dolazi 200€, ima 60% cbd kanabinoida i oko 7% THC kanabinoida + ostale kanabinoide. Iz toga ulja, se naprave kapsule, za dva mjeseca liječenja. To pomaže sigurno. Imaš sativu i indiku cbd rso ulje.

To, šta se kupi u prostoj prodaji, je cbd smola, radžena od osemenjene industrijske konoplje, pomaže malo ili ništa.
Zašto,
Jer je osemenjena i zbog toga manje pumpa vrhove trihomima. I trihomi so manje kvalitete.
Drugo, extrakcijo trihoma rade na co2 mašinama i u procesu izdvoje van THC kanabinoid. Takva smola nema simbioze djelovanja medžu kanabinoidima
i zbog toga puno manje lječi, pomaže.
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Naomi »

@Chill
Hvala na objašnjenju.
Ali, uvijek se vraćamo na staro, gdje da to nabavim?

Drugo, THC me muci. Pretpostavljam da 7% nije puno, al opet, u ovom stanju neprekidnog "alarma", tjeskobe zbog skidanja Rivotrila (benzo)..ne znam koliko bi mi smetalo osjećaj koji bi izazvao. Nemam iskustva, nek me razuvjere i umire iskusniji.
Lp
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la ChilI »

To cbd rso ulje ja imam stalno na lageru.

Tih 7% THC, u ulju ne smeta ništa. Imam ženu, 55g, rak pljuča. Ne podnosi THC rso ulje, na tom cbd rso ulju, 20% pojačanom THC rso uljem sative. To cbd rso ulje je iz sative.
( Jedino to ulje podnosi ), kod konzumiranja tog cbd rso ulja rak u remisiji 6 mjeseca. Doza thcja se joj lagano svaki mjesec diže.

Nije svako cbd rso ulje za sve stvari. Moraš imati laboratorijsku analizu ulja, da znaš omjere svih kanabinoida. To ti je predpogoj, da znaš za šta možeš ulje upotrebiti.

Imam cbd rso ulje iz indike hibrida, 52% cbd, 17 thc, 8 cbn i drugi kanabinoidi. Kod ovog ulja je jako dobro cbn kanabinoid. Taj je 5 puta jači od THC kanabinoida. Sedativan, a nije psihoaktivan.

Ta dva ulja se upotrebljava za depresiju, anksioznost i za skidanje iz kemije. U smislu, da nisi high.
Ta cbd ulja so provjerena, laboratorijsko i putem uporabnika. Nema psihičkih nikakvih problema ima tjelesni rad, može te smiriti, da ti misli previše ne ljete okolo, digne imunski sistem par puta. Preventiva za razne bolesti. Odlično bez da si high.

Za liječenje se ne radi po Rick Simpson protokolu, nego se naprave, napunijo prazne kapsule. U kapsulama se dozira po mg cbd kanabinoid. Tako možeš dozu prilagoditi sebi lično. Uzimaš 4 puta dnevno. Tačno imaš svaku dozu jednako, isto kao da kupiš u apoteki, ljekarni.

Kemija ti ne valja, to šta ti koristiš. Samo simptome tamani, zakrije.
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Odgovori