Ulje od konoplje - lijek za rak?

Recepti, napici, tinkture...
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la SEED »

Nisam sve pročita ali ako imaš ulje koristi ga u svrhu spriječavanja bolova i povećavaj dozu od njega se ne umire bez obzira kako loše osoba izgledala nakon konzumacije ulja,a morfij izbjegavaj davat do krajnjeg stadija bolesti jer će morfij ili bilo koji proizvod u klasi opijata brzo stvorit toleranciju i bol će biti veća nego prije i osoba će umrijeti u velikoj agoniji zato morfij koristi tek u finalnoj fazi
Aramat
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 02.07.2014, 17:01

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Aramat »

Ulje joj ne smanjuje bolove. Morfij joj daju u bolnici,nemam utjecaja na to.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la cj80 »

Ulje umanjuje bolove ali ne u tolikoj mjeri kao morfij, pogotovo ako je ulje napravljeno od straina sa manjim postotkom ccb tj ako grow nije napravljen samo za ulje
Avatar
zicko
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 29.03.2012, 15:44
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la zicko »

Pozdrav svima koliko Vas ima :)

Nisam dosta dugo bio na ovom sajtu,sto zbog obaveza,problema sa logiranjem i manjkom interesa za bilo šta.
Sranje je to što se javljam zbog ovoga problema....
Naime moja tetka (s kojom sam jako povezan ) je iznenada oboljela od raka gušterače i sada još uvijek ima snage i volje za popraviti situaciju u kojoj se nalazi.. Inače nije baš pozitivnog gledanja na svijet zbog hrpu sranja koja su joj se izdogađala tokom zivota pa i samo njezino stanje uma usporava njezinom izlječenju...
Nisam čitao od početka što ste pisali o ulju konoplje ,ali znam njegovo djelovanje...
Pokušali smo doći do ulja iz Nizozemske ,ali taj čovjek koji je to nabavljao nas je mogu reći sjebao ,a i sebe jer je završio u zatvoru ....
Zatoooo Vas molim ,ako imate neku informaciju bilo koju o tome gdje mogu nabaviti ulje za terapiju i pomoći tetki u njezinom izlječenju...... Sve sam pokušao i ne znam ,jedino mi je još preostalu da dodem na ovaj sajt moliti za pomoć ...
hvala Vam ,
svaka informacija dobro došla!
Aramat
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 02.07.2014, 17:01

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Aramat »

Ljudi... hvala vam svima na savjetima i potpori. Moja mila majcica zauvijek je zaspala 18. Zaslužila je odmor. Patila se puno i previše da ne bi nas razočarala. Ok sam,drži me misao da je bila borac do kraja i da je otišla na vrijeme: ko čovjek,a ne ko biljka.

Ako netko želi podijeliti iskustva,treba savjet ili nešto,nek mi se slobodno javi. Ulja nemam. :)

Pozdrav!
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la sinnerman »

:ohnoo:
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la gotta »

uzela sam ulje nekih 5 puta...
4 puta pred spavanje pa sam samo zaspala, ujutro malo bila usporena...
a jednom budala prije posla..bilo je...ludo i nezaboravno..(mos mislit)...
bas odvratan osjecaj, nemogucnosti vladanja svojim tijelom, usporenost, panika, pojacani zvukovi, svoj glas sam cula kao jeku...itd itd..
uglavnom, par osoba koje su uzimale nisu imale takav osjecaj, vjerujem da je zbog strahova koje nosim u sebi...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Naomi »

Pozdrav,
Pitanje za one koji koriste ulje, CBD:
Kako znate kad je premalo,kad previše?
Kažu da treba početi s manje, pa povećavati dok ne nađeš "sweet spot".. mene zanima kako cu znat da je previše? Dal' cu bit preanksiozna ili previše umrtvljena?
Hvala unaprijed.
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la Naomi »

Btw, koristim ga za skidanje sa Benzodiazepina, tj. za anksioznost/depresiju.
Skupo je (10ml/1500mg, 780kn) al nemam drugih opcija trenutno.
Naručila sam sa www.cbd.hr, ako koga zanima.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ulje od konoplje - lijek za rak?

Post Postao/la AFX »

Vidim da to ulje s linka rade od industrijske konoplje, neka me netko ispravi, no nije li "ljekovito" ulje upravo od one kod nas na balkanu ilegalne vutre?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori