Biljni lek protiv pušenja duvana

Recepti, napici, tinkture...
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Biljni lek protiv pušenja duvana

Post Postao/la SEED »

Cigarete su zafrkana potriba,nakon 6 godina bez cigareta opet zapalim i počnu me zvati di god ih vidim zovu me da ih zapalim i sve im se teže odupirem,tokom tih 6 godina bez cigareta nije mi padalo na pamet da je moguće da ikada više zapalim,podršku u nepušenju ne možeš pronaći u okolini jer većina ljudi u mom okruženju puši i podržava pušenje ali moje su mi misli bile podrška u nepušenju npr. pušenje oslabljuje imunitet i olakšava razvoj svih vrsta bolesti (i svih rakova),pušači smrde i glupi su ,jer samo glupi ljudi mogu pušiti znajući da pušenje ubija, uzrokuje puvlačenje mesa sa zubi,poružnjuje ten živ si a truneš zbog cigareta ili pozitivne misli zdravije igledaš,možeš trčati i imaš više energije nego ikad u životu opet možeš raditi one stvari po nekoliko puta na dan ako želiš,osjećaš život kako pršti iz tvoga tijela,bolje te pamćenje služi itd. ali eto pojave ti se neke samouništavajuće misli i tijelo se prepusti strasti povlačenja duhanskog dima i opet si na početku kriziranja i preslagivanja misli u svrhu prestanka pušenja i tako već 1 godinu pokušavam opet prestati ali baš ne ide. Ona rečenica samo ću jednu zapalit uvik te zajebe pa zapališ 10,20...
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Biljni lek protiv pušenja duvana

Post Postao/la Devil'sChase »

Kao što rekoh, ako je stvarno toliko toliko teško prestati pušiti te cigarete, zašto ne pređeš na domaći duhan?
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Biljni lek protiv pušenja duvana

Post Postao/la SEED »

Možda priđen na domaći duvan do sad sam ga zna zapalit kad uzmen od nekog i zna je imati super okus ali neki bi smrdija ima strašan okus da ti dođe na povraćanje tako da neznam di ni koju vrstu kupit,a da mu stabilno bude dobar okus i miris,viđa san u nekin kutijama i kesama od 50 do par 100 grama ali je nestabilan okus i miris nekad loš nekad dobar i zbog te nestabilnosti u okusu ljudi se opet vraćaju cigaretama.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Biljni lek protiv pušenja duvana

Post Postao/la Devil'sChase »

E, ako na placu imas ljude koji prodaju duhan, slobodno ih zamoli da probaš malo, trebali bi ti dat. Istina je da ima domaćih duhana, koji su vjerojatno loše kjurani pa su prejaki il loš okus imaju, no ima ujedno i predobrih, pa kad jednom nađeš nekoga kupuješ od njega.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Biljni lek protiv pušenja duvana

Post Postao/la cj80 »

SEED je napisao/la:Cigarete su zafrkana potriba,nakon 6 godina bez cigareta opet zapalim i počnu me zvati di god ih vidim zovu me da ih zapalim i sve im se teže odupirem,tokom tih 6 godina bez cigareta nije mi padalo na pamet da je moguće da ikada više zapalim,podršku u nepušenju ne možeš pronaći u okolini jer većina ljudi u mom okruženju puši i podržava pušenje ali moje su mi misli bile podrška u nepušenju npr. pušenje oslabljuje imunitet i olakšava razvoj svih vrsta bolesti (i svih rakova),pušači smrde i glupi su ,jer samo glupi ljudi mogu pušiti znajući da pušenje ubija, uzrokuje puvlačenje mesa sa zubi,poružnjuje ten živ si a truneš zbog cigareta ili pozitivne misli zdravije igledaš,možeš trčati i imaš više energije nego ikad u životu opet možeš raditi one stvari po nekoliko puta na dan ako želiš,osjećaš život kako pršti iz tvoga tijela,bolje te pamćenje služi itd. ali eto pojave ti se neke samouništavajuće misli i tijelo se prepusti strasti povlačenja duhanskog dima i opet si na početku kriziranja i preslagivanja misli u svrhu prestanka pušenja i tako već 1 godinu pokušavam opet prestati ali baš ne ide. Ona rečenica samo ću jednu zapalit uvik te zajebe pa zapališ 10,20...
đ
kad oces zapaliti cigaretu zamotaj si pisssssssss trave i tak svaki put dok nezasboravis :)
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Biljni lek protiv pušenja duvana

Post Postao/la SEED »

Ma i vutru izbjegavam i to bez problema,izgleda da su cigarete puno teže za ostavit od vutre,a kad zapališ vutru onda te boli ona stvar za sve i još prije zapališ cigaretu nego bez trave. :ymdevil: CIGARETA :eevil: JE ZAJEBANA
Odgovori