Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Avatar
drencan
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 23.08.2014, 20:14
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la drencan »

Predobar topic.
I ja sam cu isceznuti, kao i svi mi. No , umijetnost sokolarenja ce zivjeti dok sokolovi budu mahali krilima. Ipak, ta umijetnost je ljubav, a ljubav je vjecna.
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la extranoize »

WEEDtix svaka ti čast :)
pratim ovaj topic s guštom, a posebno me zanimaju clusteri. samo tako nastavi
evo NG videa o tome
http://channel.nationalgeographic.com/c ... -medicine/
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la sometimes »

jos jedna pohvala, svaka cast....., i naravno sve najbolje!!!!!!

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

prijatelj s MS-om je i dalje odusevljen do sad je popio cca deci i pol tinkture u nekih 2 mj i svakim danom se osjeca bolje depresije nema pokreti cisci i laksi on je jednostavno zadovoljan a i ja sam onda :D ptsp-ovac i nesanica spava ko beba ne budi se po noci ko inace dobre volje i zadovoljan jako s terapijom, i nkraju tu su cluster migrene i glavobolje koje su nestale i nema im traga cak su tog pacjenta i leđa prestala kronicno bolit kao inace :ymhug:
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multiplosklero

Post Postao/la WEEDetix »

svi pacjeniti stabilni veseli zdravi i zadovoljni MS i dalje veli da je svakim danom bolje,Ptsp spava ko beba ne sanja pizdarije ne bude ga jauci u noci sretan i naspavan danas nosim tinkturu jos jednoj osobi sa Ms-om pa cemo vidjeti bitno je da plava tvar radi i nastavljamo dalje istim intenzitetom istrazivanje PC tinkture u svrhe ljecenja psiho i zivcanih oboljenja i poremecaja uskoro mozda i probamo s tim rjesit mucanje
slika
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

Post Postao/la danko fafanko »

Pozdrav! Kako napreduje liječenje? Napravio sam tinkturu po tvom receptu. E sad, u drugu turu bi dodao i sjemenke harmale. Šta mislite u kojem omjeru i da li je dovoljno da ih samo sameljem i stavim zajedno sa gljivama u alkohol ili da skuham koncentrat čaja pa da stavim umjesto destilirane vode? :lovee: :mushroom: :sunn:
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

Post Postao/la sinnerman »

Nemoj stavljati sjemenke harmale.... previše je onda odvratno za popiti.... u dozu mora 3 grama harmale a u ekstraktu PC-a ne stane toliko harmale. Treba napraviti i ekstrakciju harmalinai harmina iz harmale pa u PC dodati takve čiste alkaloide. Ima jedna odlična uputa za napraviti ekstrakciju harmale i umjesto natrijeve lužine (hidroksida)napraviš ekstrakciju tako da od sode bikarbone napraviš natrijev karbonat pa umjesto one jače natrijeve lužine koristiš natrijev karbonat. I to je jako jednostavno, imaš i za to upute na netu. Rue extraction of harmala je na DMT Nexus.
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

Post Postao/la WEEDetix »

terapija se nastavlja pacent se osjeca super ,drugi pacijent sa MS koji je poceo nedavno sa tinkturom je takoder odusevljen taj pacijent pije odosta tableta za razliku od prvog i naravno te tablete ne pomazu najbolje situacija je sljedec pacjent 2 MS je toliko odusevljen dobobitima i poboljsanjima uz tinkturu da ce pocet izbacivt neke od tbleta iz terapije jer vise nisu potrebne kad psilocibin radi svoje
slika
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ja sam isto oduševljen, koristim već neko vrijeme za unutarnju stabilizaciju. veća jasnoća, snaga, vjera, mentalna i emocionalna stabilnost, kao harmonično poravnanje svih energetskih slojeva od kojih se sastojim. ma stvarno posebno kvalitetan ljek, hvala na ideji za ovakvo mikrodoziranje. isto meditaciju potegne dosta više

trebalo bi što više proširiti među ljude o tretmanu ovim je mislim da ima ogromne neotkrivene potencijale za primjenu u medicini
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

Post Postao/la HypnoToad »

Beyond, moja preporuka ti je da za tvoju primjenu pokusas mijesat sa Sceletium tortuosum da vidis da li ti mozda odgovara. To je malo teze s tinkturom, bolje je napunit kapsule sa po 100 mg svakoga. Amanita muscaria u mikrodozama je isto nevjerovatno mocan tonik.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori