Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psyclobin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

zato sto je teze dozirat ,nije svaka gliva jednako potentna na ovaj nacin ili da se kapsulira pulvis(prah) od gliva se unose jednaki omjeri aktivnih tvari na duze vrijeme i to je najboli nacin uzimanja terapije ,a i zato kad bi uzeo gljive oksidiraju i gube potentnst tj aktivne tvari sa stajanjem pogotovo male gljive na ovaj nacin sacuvana su aktivna svojstva gljive i mogu se dozirati bez problema i uvjek su aktivne supstance jednake i prisutne
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

nakon par dana uzimanja doza sa 8 3xdan kapi i evo da citiram prijatelja

"jutros sam 8 kapi , al naravno vidiš rezultate odmah zasad s ovim kaj sam staloženiji i mirniji ja zadovoljan ak još stvari se popravi onda puna šaka brade , ono što bi se u nardu reklo"

zakljucak za sad nakon par dana djeluje kao dobar anti depresiv i mentalni stabilizator :sunn:
slika
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la dimitrije »

Znači može u fazu II istraživanja, a posle i u masovnu primenu :))
Avatar
St00
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 17.10.2012, 17:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la St00 »

problem koji ja vidim je identican sa drugim lekovim i drogama
sa njim ti je dobro, ali sta ces kad nestane
verovatno da pecurke donose neke dugotrajnije uvide i samim tim su korisnije, tj to i jeste njihova korist pored zabave, ali mislim da ih treba konzumirati samo ponekad i onda te uvide koristiti da se na cistom emocionalnom i mentalnom nivou unapredimo....staviti svoj zivot u ruke bilo cega ne verujem da je dobro
naravno, ako bas ne postoji drugo resenje ili je to manje zlo, onda ok i guess
Sta su tvoje stvarne potrebe?
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

dugotrajna terapija biljni i gljiva ljekovima mogu donesti veliki oporavak i benefit tjelu bez da ga nagrduju i unistavaju kao i faraceutski ljekovi a drugo pscilobin cubensis gra dva da jedes dnevno manje steti od salice kave i kofeina u njoj ne postoje nikakva ostecenja u organizmu jedino kod tripanja istim oze doc do kontra efekta ako osoba pod pritisko ,depresijom ili ima neke psihicke proble ali doziranje u svrhu ljecenja ni njima nece nastetit jer je premalo aktivne supstance da napravi trip a opet dovoljno da ljeci
slika
Avatar
St00
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 17.10.2012, 17:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la St00 »

svestan sam ja toga i nisam ni mislio na fizicke poseldice, vec mentalne....
jer ce osoba to svoje pozitivno osecanje da poveze sa samom pecurkom (sto je u principu i tacno), a tako nastaje neka vrsta zavisnosti, zar ne...
osim ako nisi dovoljno pametan i ne shvatis da sve sto zelis je vec u tebi...i ako ti bilo sta, a pecurke verovatno najlakse, pomognu u tome, onde je super...ali ako konzumiras ko sto moja tetka pije depresive, nisam siguran kolko je korisno

to je ipak samo antidepresiv onda...nema fizickih posledica, ali ce prestankom konzumiranja organizam teziti da se vrati u normalu i tada moze da nastupi sranje (opet kazem...mentalno, emocionalno ili sta god)

izvinjavam se ako zvucim negativno...samo razmisljam

a slazem se da je neuporedivo bolje nego piti bilo koje tablete
Sta su tvoje stvarne potrebe?
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

poanta je ovdje sto se sa psilocybinom pokusava potaknuti obnova mozdano zivcanog tkiva jer se radi o multiplo sklerozi djelovanje kao anti depresiv je samo prvi pokazatelj djelovanja gljive i to u maloj kolicini gotovo neznatoj svega 8 kapi tinkture koja je 1 deci 40 postotnog alkohola sa cca pet grama psilocybin cubensisa ne steti ne stvara ovisnost vise ces bit ovisan i depresivan 2 sata nakon uzimanja secera nego nakon prestanka terapije psilocybinom
slika
Avatar
St00
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 17.10.2012, 17:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la St00 »

ako ako...inace i pratim ovu temu da vidim kako ide terapija...
i veliki sam postovalac churki, da se razumemo ;)
Sta su tvoje stvarne potrebe?
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

nakon popijenih 60 ml kapi sad vec doziranje 16 kapi pacjent se dobro osjeca kaze da moze slobodnije raditi neke okrete rukama i nogama al da to nemoze detaljno opisati znaci radi idemo dalje :D
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

bio sam kod prijatelja on je svakim dnom sve vise opcinjen i odusevljen djelovanjem psilocibina

tremore u vratu od kojih je stalono patio gotovo i nema slobodnije se krecce i radi vecinu pokreta i radnji puno brze i u jednom potezu sto inace nije on voli crtat i vidim po crtezima koliko su cisci potezi rukom nesto mi je objasnjavao i napravio je rukom u zglobu kruznicu kao kistom ili olovkom i primjetio sam da savrseno korece zglob dok bi prije zglob skakao i nebi mogao napravit tako cisti krug i pokret i na sve to kaze da ga je 7 i8 mjesec inace najtezi posto se nekrece a ljeto je i da inace svake godine strasna depra i stalno sizi ove godine kaze nista i da je samo sretan :D :ymhug:
slika
Odgovori