Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Avatar
aries75
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 15.07.2014, 08:43
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la aries75 »

Drago mi je da pomaže ova terapija za MS :thumbsup:

Može li se primjenjivati i za nesanicu, tjeskobu, nemir i da li se može nabaviti legalno?
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

pa nije bas za smirivanje koliko je antidepresiv a nije ni leglno a za tjeskobu ,nemir i nesanicu ti preporucam tinkturu imele(viscum alba) ,odoljena(valeriana officinalis) u jednakim omjerima u rakiju nek stoji 2 tjedna pijes 3 x dan po cajnu zlicu u deci vode na itru rakije 100g imele i 100 g odoljena suhog pomogucnosti kad odstoji 2 tjedna na sobnoj temperaturi procjediti i pit prema uputi :thumbsup:
slika
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la HypnoToad »

Odlican je psilocibin i za nemir, tjeskobu, smirivanje bijesa, kronicni umor, a s time i nesanicu.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la sinnerman »

:ohnoo:
Zadnja izmjena: sinnerman, dana/u 14.10.2015, 10:12, ukupno mijenjano 1 put.
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

pacjent zadovoljan kaze nema boljeg antidepresiva ,spava ko beba ima volje za vjezbanje, inace kad bi htio stavit ljevu ruku na lice pocela bi nekontrolirano trzati i on bi se udario po licu
jucer mi je pokazivo kako to moze napravit uz minimum napora sa gotovo nikakvim trzanjem ruke
stvar radi samo je pitanje vremena i kolicine psilocybina do oporavka
slika
Avatar
aries75
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 15.07.2014, 08:43
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la aries75 »

sinnerman je napisao/la:Za nesanicu vjerojatno ne jer još više razbuđuje nego kava (mislio sam ako pojedeš prije spavanja pa u krevet). Za tjeskobu i nemir a i nesanicu koje su uzrokovane psihičkim (duhovnim) problemima vjerojatno može ali ne mikrodozingom nego sa tripom probati doći do uzroka probleme i rješiti ga na taj način... no rizici od tripova postoje pa je oprez potreban a odgovornost je na samome tebi... Za depresiju radi i mikrodozing pa kao pomoć kada te hvata depresivno stanje može pomoći mala doza od cca 0,1 do 0,2 g. suhih gljiva.

A što se legalnosti tiče, gljive su u Nizozemskoj legalne a u ostatku Europe nisu, pa opet ako ih donosiš doma riskiraš...
A na ovoj stranici imaš detaljne upute kako ih uzgojiti pa možeš probati to učiniti sam, ponovno na svoju odgovornost jer bi te uzgojem ne samo za posjedovanje teretili već i za proizvodnju s namjerom prodaje...
Može li se uzgojiti u stanu?
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

svakako gljive-sve-vezano-uz-magicne-gljive-i-uzgoj-f26.html
ima i sve kako i zasto na ovom forumu
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

prijatelju je jako dobro sve bolje i bolje iz dana u dan a na pitanje kakoje i sta je novozapazio u terapiji odgovra "pa... aktivniji sam puno bio sam zadnjih 6 dana vani vozio se na skuteru, to mi se nije već duže vrijeme desilo,raszmišljanje mi je i dalje onak jasno a to sam sskužio da je to u biti nedostatak brain foga ,koi je inace standardni simprom Multiple sve u svemu zakon jer je to jako iritantna stvar bila" i eto priroda i dale pokauje svoj ucinak gljive P,C pogađaju i rjesavaju simprom po simptom sto je meni pokazatelj obnove mozdano zivcanog tkiva koje je dosad narusavala Multiplo skleroza :thumbsup:
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la WEEDetix »

2 nova pacijenta za psilocybin cubensis jedan boluje od cestih cluster migrena,a drugi ima nesanicu uz ptsp pa cemo ovde popratit kak se gljive nose sa time ,a prijatelj sa MS kaze "počinjem jasnije osjećati glađe pokrete"
slika
Avatar
St00
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 17.10.2012, 17:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Terapija psilocybin cubensis (MS)Multiploskleroza

Post Postao/la St00 »

kolko znam, ne postoji bolji lek za klaster glavobolje od curki...
gledao sam neku emisiju na national geographic verovatno, gde lik pojede jednu dozu, tipa par grama, i miran je 6 meseci
Sta su tvoje stvarne potrebe?
Odgovori