Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Odgovori
Avatar
Ouroboros
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 28.06.2015, 14:22
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Ouroboros »

Teško uopće za pročitati. Što reći, sretno dalje u borbi.
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Red Weed »

Ja sam bio na bad "tripu" (nisam ga jeo) 6-7 godina... nemam nikakvu dijagnozu nit sam isao do psihijatra ali imam dobro drustvo koje pazi jedno na drugo, fala majci na malim sredinama... :D
Jbg sve je to neistrazeno i tek sad se pokrece, nazalost kroz medije izlazi samo benefit jer je to marketing kako bi se istrazivanja uopce mogla odvijati... ne vjerujem u ljekotivost nichega, ako to ljecenje covjek stvarno ne zeli... ono zarulja se sama mora htjeti promijeniti...
I budimo realni psihoaktivne supstance postoje u ovom svijetu bez onih djunglicha i nekolicine shamana po pustinjama i tundrama 40-50 godina...
To je jako malo...
Meni su pomogli ljudi i prestanak uzimanja bilo kakvih supstanci... nadalje ne pushim zelenilo jer mi vrati dio onog bad tripa i halova... ali gljive su mi ok i u njima sam nasao neku mirnochu glave... problem je to sto nam nitko ne objasni kako da ono sto saznamo kroz psihoaktivno u sebi i u svojoj podsvijesti primjenimo u stvarnom zivotu... na tome treba raditi... koliko sam ja shvatio... i od kad sam tako poceo funkcionirati sve mi je bolje...
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
dzigerica
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 25.12.2020, 10:40
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la dzigerica »

Šta mislite o davanju mikrodoza (manje od pola grama) dječaku starosti 11 godina. koji ima blagi autizam i adhd (poremećaj vezan za hiperaktivnost) ne znam tačno 100% info jer je malac od prijatelja i djeluje sasvim "obično" osim što mu često iscuri bala (ispadne pljuvacka iz usta) i ne može čekati narudžbu u restoranu pa nakon 2 minute počne vikati "pizzaaaa , pizzaaaaa" i teško ga je zaustaviti u tome , ali se uspije ... i tako nemiran je neposlušan , izvodi prank-ove (malo previše) , ima problem sa koncetracijom i fokusiranjem....

Nakon 2-3 uzimanja mikrodoze koje sam ja potencirao mali se jako popravio , mirniji je, nije proždrljiv, ustabilio je energiju i ponašanje..

Šta vi mislite da li nastaviti sa potenciranjem familije na nastavku terapije
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ako mu koristi nema razloga da prestane s terapijom, to je vjerojatno i najsigurniji lijek u usporedbi s faramaceutskim otrovima baziranih na supresiji simptoma. Samo treba pripaziti na doziranje, jer prevelika doza bi mogla imati kontra efekt.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
dzigerica
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 25.12.2020, 10:40
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la dzigerica »

Hvala
pitam jer ne bih želio biti prenapadan pa da budem kriv za kontra efekte
a jedini čudan efekat je bio da je vikao gledajući u ruke da se "pretvara u vukodlaka"
to je nama bilo smješno, a iako ono dječije svakakve maštarije izvaljuje, ova je nekako bila "glasnija i jasnija" od uobičajenih
Avatar
Golub
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 06.12.2020, 17:08
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Golub »

Pa ako ima halucinacije i to ne bas prijatne ili smanjite dozu npr na 0,3g ili ne znam koliko cesto ste mu davali ali proredite tih 0,5g....
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la harp »

za multiplu sklerozu je najefikasnije cbd ulje (cbd/thc). nova istraživanja pokazuju mikrodoze psilocibina i lions mane gljive (mislim i chaga) suzbijaju simptome.
učlanite se u ovu facebook grupu za detaljnije informacije, nisam u tim vodama, tako da sam limitiran znanjem..al ujedno sam čitao iscjeljujuca svjedočanstva.
https://www.facebook.com/groups/Medicin ... ?ref=share

djeca u razvoju ne bi smjela konzumirati psihodelike. ne vrse se istraživanja, ali se koriste podatci inicijacija u plemenima gdje dojilje sudjeluju u ceremoniji bez posljedica i gdje maloljetnici konzumiraju također bez posljedica. također postoje plemena s dobnim granicama. obje skupine se razvijale bez nuspojava.

moj stav, sigurnost prije svega. ne dozirati djecu.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la harp »

mikrodoza se ne smije osjetiti. ova skala nije sasvim točna po efektima, a i same doze nemaju smisla jer nema svaki plod istu količinu psilocibina. igra genetike, ali i mase osobe.
ali mikrodozu osoba ne smije osjetiti, a ona postepeno obnavlja i ojačava uništene neuronske veze. ako osjetis, samo smanjis dozu, a također umanjis efekt tolerancije.
Privitak/ci
FB_IMG_1619724575464.jpg
Odgovori