Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Odgovori
Avatar
Ouroboros
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 28.06.2015, 14:22
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Ouroboros »

Teško uopće za pročitati. Što reći, sretno dalje u borbi.
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Red Weed »

Ja sam bio na bad "tripu" (nisam ga jeo) 6-7 godina... nemam nikakvu dijagnozu nit sam isao do psihijatra ali imam dobro drustvo koje pazi jedno na drugo, fala majci na malim sredinama... :D
Jbg sve je to neistrazeno i tek sad se pokrece, nazalost kroz medije izlazi samo benefit jer je to marketing kako bi se istrazivanja uopce mogla odvijati... ne vjerujem u ljekotivost nichega, ako to ljecenje covjek stvarno ne zeli... ono zarulja se sama mora htjeti promijeniti...
I budimo realni psihoaktivne supstance postoje u ovom svijetu bez onih djunglicha i nekolicine shamana po pustinjama i tundrama 40-50 godina...
To je jako malo...
Meni su pomogli ljudi i prestanak uzimanja bilo kakvih supstanci... nadalje ne pushim zelenilo jer mi vrati dio onog bad tripa i halova... ali gljive su mi ok i u njima sam nasao neku mirnochu glave... problem je to sto nam nitko ne objasni kako da ono sto saznamo kroz psihoaktivno u sebi i u svojoj podsvijesti primjenimo u stvarnom zivotu... na tome treba raditi... koliko sam ja shvatio... i od kad sam tako poceo funkcionirati sve mi je bolje...
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
dzigerica
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 25.12.2020, 10:40
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la dzigerica »

Šta mislite o davanju mikrodoza (manje od pola grama) dječaku starosti 11 godina. koji ima blagi autizam i adhd (poremećaj vezan za hiperaktivnost) ne znam tačno 100% info jer je malac od prijatelja i djeluje sasvim "obično" osim što mu često iscuri bala (ispadne pljuvacka iz usta) i ne može čekati narudžbu u restoranu pa nakon 2 minute počne vikati "pizzaaaa , pizzaaaaa" i teško ga je zaustaviti u tome , ali se uspije ... i tako nemiran je neposlušan , izvodi prank-ove (malo previše) , ima problem sa koncetracijom i fokusiranjem....

Nakon 2-3 uzimanja mikrodoze koje sam ja potencirao mali se jako popravio , mirniji je, nije proždrljiv, ustabilio je energiju i ponašanje..

Šta vi mislite da li nastaviti sa potenciranjem familije na nastavku terapije
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ako mu koristi nema razloga da prestane s terapijom, to je vjerojatno i najsigurniji lijek u usporedbi s faramaceutskim otrovima baziranih na supresiji simptoma. Samo treba pripaziti na doziranje, jer prevelika doza bi mogla imati kontra efekt.
Avatar
dzigerica
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 25.12.2020, 10:40
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la dzigerica »

Hvala
pitam jer ne bih želio biti prenapadan pa da budem kriv za kontra efekte
a jedini čudan efekat je bio da je vikao gledajući u ruke da se "pretvara u vukodlaka"
to je nama bilo smješno, a iako ono dječije svakakve maštarije izvaljuje, ova je nekako bila "glasnija i jasnija" od uobičajenih
Avatar
Golub
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 06.12.2020, 17:08
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Golub »

Pa ako ima halucinacije i to ne bas prijatne ili smanjite dozu npr na 0,3g ili ne znam koliko cesto ste mu davali ali proredite tih 0,5g....
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la harp »

za multiplu sklerozu je najefikasnije cbd ulje (cbd/thc). nova istraživanja pokazuju mikrodoze psilocibina i lions mane gljive (mislim i chaga) suzbijaju simptome.
učlanite se u ovu facebook grupu za detaljnije informacije, nisam u tim vodama, tako da sam limitiran znanjem..al ujedno sam čitao iscjeljujuca svjedočanstva.
https://www.facebook.com/groups/Medicin ... ?ref=share

djeca u razvoju ne bi smjela konzumirati psihodelike. ne vrse se istraživanja, ali se koriste podatci inicijacija u plemenima gdje dojilje sudjeluju u ceremoniji bez posljedica i gdje maloljetnici konzumiraju također bez posljedica. također postoje plemena s dobnim granicama. obje skupine se razvijale bez nuspojava.

moj stav, sigurnost prije svega. ne dozirati djecu.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la harp »

mikrodoza se ne smije osjetiti. ova skala nije sasvim točna po efektima, a i same doze nemaju smisla jer nema svaki plod istu količinu psilocibina. igra genetike, ali i mase osobe.
ali mikrodozu osoba ne smije osjetiti, a ona postepeno obnavlja i ojačava uništene neuronske veze. ako osjetis, samo smanjis dozu, a također umanjis efekt tolerancije.
Privitak/ci
FB_IMG_1619724575464.jpg
Odgovori