Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Lole
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 11.09.2017, 02:49

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Lole »

sta se desilo sa pacijentima jesu li dobro i dalje?
Avatar
dafodil
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 25.11.2017, 05:37
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la dafodil »

Da li PC gljive pomazu kod hronicnih bolova tipa neuralgija..? Imam MS vec duze vreme, lecim se svim vidovima THC-a i CBD-a, ali me interesuje i za psilocibin u odnosu na bolove u nervima. Imate neki info o tome? - ja nisam mogao naci.
Hvala.
Freedom's just another word for nothin' left to lose...
Avatar
whisperingwind
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 25.08.2010, 02:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

Post Postao/la whisperingwind »

aries75 je napisao/la:Zna li netko da li psilocibin pomaze kod epilepsije?
Epilepsiju odlicno tretira a i u nekim slucajevima liječi CBD. Vrlo lako senaruci u obliku ulja online.
Googlaj. Sretno!
"LSD is a drug which tends to cause psychotic behavior in those people who HAVEN'T taken it." Timothy Leary
Avatar
semperviva
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 07.04.2015, 16:50
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la semperviva »

dawsongeek je napisao/la: ugl taj njezin okp nije toliko extreman i nije da je koči u dugoročnim brijama već si komplicira svakodnevni život i rutine ... stan čisti i glanca stvarno nenormalno, pere ruke po 10-15 min, pere već oprano suđe ... za svaki slučaj #-o ... ukoliko netko utipka ime pjesme na youtube-u na njenom laptopu onda taj laptop prolazi kroz postupke sterilizacije i dezinfekcije ... dobro da ga ne ubaci u express šerpu :bigsmilee: i svjesna je da joj to ne pomaže ništa u životu ali eto ... ne može si pomoć curka :sad:
Ovo nije okp. Ne da umanjujem njen križ ali okp je nesto ipak kompleksniji od germofobije.

dawsongeek je napisao/la: pošto je taj stan mjesto gdje se ona osjeća udobno, ugodno i sigurno, a u isto vrijeme "NIKAD nije čist" da li bi taj isti stan bio dobro mjesto za trip?
Po mojem iskustvu apsolutno da. Gljive su mi, nakon/tokom konzumiranja u svom prostoru, puno pomogle da se opustim i svoje opsesivno glancanje pretvorim u lezerno glancanje :bigsmilee:

Sto hocu reci, razumjem kako se cura osjeca. U svom prostoru se osjecam ugodno i sigurno ali on "NIKAD nije cist". I nikada necu prestati cistiti i svoj prostor ciniti sto ugodnijim za boravak. Ali gljive su pomogle utoliko sto su uklonile sav stres i anksioznost koju sam osjecala u "prljavom" prostoru. Opustila sam se. Periodicni nered nije drama, sredit cu kad stignem, sad nemam vremena ni volje i sve pet.
Cak bi rekla da su pomogle da se i u tudjim prostorima (pogotovo ako su zapravo prljavi) ne osjecam lose.

Mislim da to ima veze s tim sto pomazu da se generalno opustimo i rijesimo stresova, anksioznosti i slicnih tegoba kroz neke unutarnje procese pa je tako utjecalo i na ovo.

Znam da s ovim postom kasnim malo malkice :bigsmilee: ali mozda pomogne nekom drugom
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Naomi »

Molim vas pomoć.Ne znam gdje ovo pisat. Mozda isti post stavim na vise podforuma (ako smijem).
Bolujem od depresije 10ak godina. Klasični ljekovi ne pomažu. Nakon dosta istraživanja odlučila sam se za psilocybin mikrodosing. Znam pravila, istražila sam.
E sad, gdje, kako?
Nikad nisam ništa uzimala, ni travu pa ne poznam ljude u svom gradu koje mogu pitat.
Ne usudim se naručivat preko neta iz inozemstva.
Tu u pravilima foruma nesto piše da je zabranjeno kupovati, tražiti i sl. Opet, s druge strane vidim da ima postova tipa "ayahuaska nabava?"
Pošto sam nova, ne mogu odgovarati na privatne poruke.
Vidjela sam da neki članovi rade tinkture. Ovim putem Vas molim bilo kakav kontakt, mozda bar mail..(vi meni možete pisat privatne poruke)
Ili da ovaj post jednostavno razlomim u 20 postova?
Uglavnom, ne znam kome da se obratim, a pomoc trebam.
Hvala unaprijed za bilo kakav odgovor.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

nemoj spamati i duplicirati postove, bit ce obrisani. netrebas niciji email i nema potraznje ponude ilegalnog, mozes sve pisati po forumu ili u svojoj temi u skladu s pravilnikom. otvori svoju temu ili nastavi u ovoj ako se te teme tice. moja preporuka bi bila da vidis sto ti gljive mogu ponuditi kao snazna sigurna sveta i prirodna stvar za tretiranje dusevnih tezina, meni su dale mnogo. spore print je sigurno naruciti s neta i iz spora uzgojis gljive, malo procitaj uokolo po forumu.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Naomi »

Beyond je flow,
Hvala ti na odgovoru.
Ali ja trenutno nemam snage (ni vremena) za ikakvo uzgajanje, gljivarenje. Ne kazem da to ne želim i necu moći u budućnosti. Al sad sam preslaba. Ako uspijem išta pojesti i istuširat se, dobar je dan. I ovo jedva pišem.
Nedavno sam (uz doktora, naravno) skinula sa antidepresiva Velafaxa (effexor) da bih bila sto "čišća" za mikrodoziranje. Zato trpim jake nuspojave koje mogu trajati tjednima ili mjesecima.Ne mogu toliko čekati!
Sam kažeš da su ti gljive puno pomogle, to i ja želim sebi! Zato sam tu. Zato tražim pomoć.
Samo mi nemoj predlagat bolnicu i sl, već sam 3 put bila, i na modernim magnetnim terapijama..kroz 13 godina nema koji lijek ili kombinaciju "koktela" nisam isprobala. Jednostavno nije pomoglo. I ne želim nazad na kemiju.
Ne vjerujem da mi tu ne može nitko pomoć?
Sta mi preostaje jedino tražit dilere po svom gradu i dobit ko zna šta. Ili da molim sestru da da otkaz,digne kredit i vodi me negdje, u Nizozemsku valjda? da mogu
nabaviti i mikrodozirat. Sta mi drugo preostaje?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

nema ničeg na brzinu, pogotovo ne zdravlja. naći ćeš vremena, snage i volje za djelovati za sebe po sebi inaće ti nitko nemože nikako pomoći, i drugo sve je manje bitno. svoje gljive je lako uzgojiti unutar mjesec dana, uz malo bazičnog znanja u maloj plastičnoj kutiji. neće ti nitko s foruma davati gotovi proizvod, to zaboravi, zbog tog pravila ovaj sajt još postoji. žao mi je što imaš posla s tom vrstom farmaceutskih "ljekova" koji samo sve pogoršavaju, prvo se od tih gluposti treba očistiti. Gljive nisu magični lijek koji te može izlječiti preko noći, one su jedan alat koji ima efikasnost onoliko koliko ti imaš volje za rad na sebi, malo pomalo daje rezultate, iako mikrodozing te može održavati na nešto višoj vibraciji i time olakšati simptome za vrijeme svog djelovanja, a s večim dozama možeš uči dublje u sebe i time dobiti priliku za bolje sagledavanje problema i otpuštanje začepljenja.

u svijetu vlada epidemija depresije nesagledivih razmjera, to je unutarnja uzbuna za nešto promjeniti, uzbuna da se ne živi onako kako prirodnom životu koje oživljava tijelo priliči, ja neznam ni jednu osobu koja nema probleme tog tipa, jače ili blaže, i svi su na nečemu, neko na alkoholu, netko na drogama, legalnim ili ilegalnim, neki na egotripu ili razno raznim obmanama, a rijetki pokušavaju riješiti problem, cjelovito. Problem nije samo dizbalans kemije u mozgu, to je simptom. Za cjelovito zdravlje treba mjenjati čitav svoj život, sve postavke u okolini, unutarnjoj i vanjskoj, jesti zdravo, organsko, to je jako bitno, ono šta ima života u sebi, vitamina i minerala, boraviti i baviti se prirodom, to podiže život i lječi, maknuti se od teških ljudi, treba mnogo toga mjenjati, poštimati okolinu unutarnju i vanjsku tako da život u tijelu može disati. a večina ljudi kao ukakana djeca čekaju da neko riješi njihove probleme bez da oni moraju poduzeti ikakav napor. Stvari je lakše reči nego učiniti, ali učiniti, korak po korak, pokušavati mjenjati, to je od najveće korisnosti. bez zdravlja sve je ništa, stoga SVE treba žrtvovati za zdravlje.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la ljacve55 »

Naomi je napisao/la:Beyond je flow,
Hvala ti na odgovoru.
Ali ja trenutno nemam snage (ni vremena) za ikakvo uzgajanje, gljivarenje. Ne kazem da to ne želim i necu moći u budućnosti. Al sad sam preslaba. Ako uspijem išta pojesti i istuširat se, dobar je dan. I ovo jedva pišem.
Nedavno sam (uz doktora, naravno) skinula sa antidepresiva Velafaxa (effexor) da bih bila sto "čišća" za mikrodoziranje. Zato trpim jake nuspojave koje mogu trajati tjednima ili mjesecima.Ne mogu toliko čekati!
Sam kažeš da su ti gljive puno pomogle, to i ja želim sebi! Zato sam tu. Zato tražim pomoć.
Samo mi nemoj predlagat bolnicu i sl, već sam 3 put bila, i na modernim magnetnim terapijama..kroz 13 godina nema koji lijek ili kombinaciju "koktela" nisam isprobala. Jednostavno nije pomoglo. I ne želim nazad na kemiju.
Ne vjerujem da mi tu ne može nitko pomoć?
Sta mi preostaje jedino tražit dilere po svom gradu i dobit ko zna šta. Ili da molim sestru da da otkaz,digne kredit i vodi me negdje, u Nizozemsku valjda? da mogu
nabaviti i mikrodozirat. Sta mi drugo preostaje?
Čitam tvoje postove i mogu vidjet starog sebe što se tiće psihičkog stanja.Imam prijatelja koji također boluje od MS-a no njemu je još sve u počecima tako da je skoro na 100% još.Nadam se da će tako ostat još dugi niz godina te da se bolest ne manifestira na najgori način.
Zanimaš se za terapiju psilocybinom?
Jesi li probala sa RSO koji je također jako djelotvorno kod te i kod drugih vrsta oboljenja.
Upravo ti pokušavao poslat poruku no nešto trenutno ne valja pa neće.Neznam,možda si i dobila poruku.
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Naomi »

Je,dobila sam Ljacve, hvala ti puno. Samo kako sam nova ne mogu odgovarati nikome dok ne napišem 20 postova.

Pretpistavljam da je RSO nesto slično Canabidiol-u?
CBD? To planiram kad budem ukidala Benzodiazepin. Posto djeluje na iste receptore, Gaba. On je vise za anksioznost. I ima ga svuda, cak u Bio Bio.

Meni je sad primarna depresija. Cisto da se malo podignem (na pozitivnu nulu:), da prestane taj grozni osjećaj da stalno trpim..i slabost, mucnine, vrtoglavice, glavobolje koje su me zakucale za krevet.
A onda cu dalje sve lakse.

Uglavnom, lijepo je da pišeš "starog sebe", znaci sad si dobro? I pozdrav prijatelju sa MS, nek se drži :)
Odgovori