Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Ouroboros
rank2
Zahvalio/a: 13 puta
Prim. zahvala: 15 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

PostPostao/la Ouroboros » 04.12.2018, 13:06

Teško uopće za pročitati. Što reći, sretno dalje u borbi.
Red Weed
rank7
Zahvalio/a: 42 puta
Prim. zahvala: 31 put

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

PostPostao/la Red Weed » 05.12.2018, 06:06

Ja sam bio na bad "tripu" (nisam ga jeo) 6-7 godina... nemam nikakvu dijagnozu nit sam isao do psihijatra ali imam dobro drustvo koje pazi jedno na drugo, fala majci na malim sredinama... :D
Jbg sve je to neistrazeno i tek sad se pokrece, nazalost kroz medije izlazi samo benefit jer je to marketing kako bi se istrazivanja uopce mogla odvijati... ne vjerujem u ljekotivost nichega, ako to ljecenje covjek stvarno ne zeli... ono zarulja se sama mora htjeti promijeniti...
I budimo realni psihoaktivne supstance postoje u ovom svijetu bez onih djunglicha i nekolicine shamana po pustinjama i tundrama 40-50 godina...
To je jako malo...
Meni su pomogli ljudi i prestanak uzimanja bilo kakvih supstanci... nadalje ne pushim zelenilo jer mi vrati dio onog bad tripa i halova... ali gljive su mi ok i u njima sam nasao neku mirnochu glave... problem je to sto nam nitko ne objasni kako da ono sto saznamo kroz psihoaktivno u sebi i u svojoj podsvijesti primjenimo u stvarnom zivotu... na tome treba raditi... koliko sam ja shvatio... i od kad sam tako poceo funkcionirati sve mi je bolje...
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]

Natrag na “Jestive i ljekovite Gljive i Uzgoj”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.