Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Lole
rank1

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

PostPostao/la Lole » 11.09.2017, 01:51

sta se desilo sa pacijentima jesu li dobro i dalje?
dafodil
rank2
Zahvalio/a: 22 puta
Prim. zahvala: 2 puta

PostPostao/la dafodil » 10.12.2017, 08:18

Da li PC gljive pomazu kod hronicnih bolova tipa neuralgija..? Imam MS vec duze vreme, lecim se svim vidovima THC-a i CBD-a, ali me interesuje i za psilocibin u odnosu na bolove u nervima. Imate neki info o tome? - ja nisam mogao naci.
Hvala.
Freedom's just another word for nothin' left to lose...
whisperingwind
rank3
Zahvalio/a: 8 puta
Prim. zahvala: 12 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skler

PostPostao/la whisperingwind » 28.01.2018, 21:40

aries75 je napisao/la:Zna li netko da li psilocibin pomaze kod epilepsije?

Epilepsiju odlicno tretira a i u nekim slucajevima liječi CBD. Vrlo lako senaruci u obliku ulja online.
Googlaj. Sretno!
"LSD is a drug which tends to cause psychotic behavior in those people who HAVEN'T taken it." Timothy Leary
semperviva
rank2
Zahvalio/a: 5 puta
Prim. zahvala: 7 puta

PostPostao/la semperviva » 09.05.2018, 22:03

dawsongeek je napisao/la:ugl taj njezin okp nije toliko extreman i nije da je koči u dugoročnim brijama već si komplicira svakodnevni život i rutine ... stan čisti i glanca stvarno nenormalno, pere ruke po 10-15 min, pere već oprano suđe ... za svaki slučaj #-o ... ukoliko netko utipka ime pjesme na youtube-u na njenom laptopu onda taj laptop prolazi kroz postupke sterilizacije i dezinfekcije ... dobro da ga ne ubaci u express šerpu :bigsmilee: i svjesna je da joj to ne pomaže ništa u životu ali eto ... ne može si pomoć curka :sad:

Ovo nije okp. Ne da umanjujem njen križ ali okp je nesto ipak kompleksniji od germofobije.

dawsongeek je napisao/la:pošto je taj stan mjesto gdje se ona osjeća udobno, ugodno i sigurno, a u isto vrijeme "NIKAD nije čist" da li bi taj isti stan bio dobro mjesto za trip?

Po mojem iskustvu apsolutno da. Gljive su mi, nakon/tokom konzumiranja u svom prostoru, puno pomogle da se opustim i svoje opsesivno glancanje pretvorim u lezerno glancanje :bigsmilee:

Sto hocu reci, razumjem kako se cura osjeca. U svom prostoru se osjecam ugodno i sigurno ali on "NIKAD nije cist". I nikada necu prestati cistiti i svoj prostor ciniti sto ugodnijim za boravak. Ali gljive su pomogle utoliko sto su uklonile sav stres i anksioznost koju sam osjecala u "prljavom" prostoru. Opustila sam se. Periodicni nered nije drama, sredit cu kad stignem, sad nemam vremena ni volje i sve pet.
Cak bi rekla da su pomogle da se i u tudjim prostorima (pogotovo ako su zapravo prljavi) ne osjecam lose.

Mislim da to ima veze s tim sto pomazu da se generalno opustimo i rijesimo stresova, anksioznosti i slicnih tegoba kroz neke unutarnje procese pa je tako utjecalo i na ovo.

Znam da s ovim postom kasnim malo malkice :bigsmilee: ali mozda pomogne nekom drugom

Natrag na “Jestive i ljekovite Gljive i Uzgoj”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.