Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Općenito o ljekovitim biljkama i uzgoju
Odgovori
afrata
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26.10.2012, 00:20
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la afrata »

O pu'er čaju

Pu-erh se radi iz roda Camellie Sinesis zvane Dayeh, podvrste velikog lista. Pu-erh se dijeli na zeleni i "kuhani"ili oksidirani Pu-erh.

Puer čaj vrlo je cijenjen, potječe iz Kine gdje se nakon teškog obroka konzumirao kao digestiv, a povezuje ga se i uz blagotvorno djelovanje i prevenciju srčanih bolesti. Osim toga, ublažava dijabetes i razna upalna stanja, uklanja toksine iz organizma, poboljšava vid i cirkulaciju. Dugoročna kozumacija ovog čaja povoljno djeluje na snižavanje visokog krvnog tlaka i kolesterola, a ima važnu ulogu u prvenciji karcinoma i srčanih bolesti.

Za razliku od drugih čajeva koji trebaju biti konzumirani nakon proizvodnje, puer čaj se može piti odmah ili se može čuvati mnogo godina; puer čajevi se često razvrstavaju po godini i regiji proizvodnje, slično kao i stara vina.

Smatra se da puer čaj ima sljedeća djelovanja:
• poboljšava probavu i sagorijeva masnoće u tijelu,
• jača imunitet,
• smanjuje kolesterol,
• snižava hipertenziju i razinu masnoće.

Djelovanje: smanjuje masnoću u tijelu, pomaže u snižavanju težine, snižava krvni tlak umanjuje arteriosklerozu, djeluje protiv oronulosti, jača imunitet i čuva zdravlje, jača tijelo i doprinosi dugovječnosti.

Puer čajevi često dolaze u prešanom obliku i s raznim aromama.

slika

Također, psotoje i puer čajevi koji se prave na poseban način tako da se stave u koru naranče ili grejpa i tako čuvaju nekao vrijeme.
Tada poprime aromu naranče ili grejpa, ali i mnoge korisne tvari.

slika

Prprema čaja

Pri pripremi puer čaja bitno je paziti na temperaturu vode jer ona može imati snažan utjecaj na arome i okus čaja. Za pripremu puer čaja treba koristiti proključalu vodu.

Zakuhajte vodu u čajniku. Prelijte 1 čajnu žličicu pu-erh čaja s 2.5 dl vode. Na jednu litru vode stavlja se 1 jušna žlica čaja. Držite poklopljeno 2-5 minuta, a zatim procijedite.
Listiće čaja možete iskoristiti oko 1-5 puta, a to ovisi o tome koliko ih se dugo ostavi u vodi; što ih se duže ostavi manje se puta mogu ponovno iskoristiti.

slika
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la dr.manijak »

Omiljeni ulong, jako dugo sam pio ovaj caj i moram priznati da mi je jedan od omiljenih, od oolonga definitivno ali tu je naravno genmaicha koji inace nije ulong ali mi je bukvalno na istoj skali dobrog ukusa .

Inace svaki oolong caj ide po 30sec u vrelu vodu 2-3 minuta je previse jer onda pocne da ispusta gorcinu, ja 2gr caja prelijem i po 10 puta.

Edit:

Jaoooo uvek ovaj caj mesam sa Nai Xiang-om..

Inace pu erh mi je najodvratniji caj koji sam probao za zivota (Oprosti na mojim pogrdnim recima koje cu izgovoriti za ovaj caj, tajni obozavaoce) caj ima miris na kravlju balegu i malo vuce na miris zemlje, ali jako malo. Po meni je ukus onako bljutav, ali znam dosta ljudi kojima se jako svideo. Ja kuci imam kesicu od 100 grama stoji pola godine sigurno, kome god sam dao zgrozio se. :D
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
afrata
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26.10.2012, 00:20
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la afrata »

Možda je taj koji imaš jednostvano loš.

Ja sam ih do sada nekoliko vrsta pio i svi su mi vrlo dobri što se tiče okusa i mirisa.
I drugima sam (pro)dao da i sviđa im se.

Po djelovanju mi je bolji i od zelenog i od crnog.

Mislim da sam ovakve imao:
slika
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la shroomko »

Ja sam to probao na degustaciji u kući zelenog čaja. Okusa se ne sjećam, mislim da je bio ugodan, ali efekt je odličan. Puno jači od čaja i kave. Jedina caka je bilo da je trebalo kupiti i nekakvu posebnu posudu za kuhanje od gline ili šta ja znam, tipa 300-500kn + čaj pa sam odustao. Možda je to bila kriva odluka, koliko sam potrošio na kavu od tada...

@afrata - di ti to kupuješ?
afrata
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26.10.2012, 00:20
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la afrata »

Imam dobavljače iz Kine, Pakistana i Indije.
Jedan iz Perua ima potencijal do postane novi dobavljač. :)

Naravno, ne radi se samo o čaju nego o raznim biljkama i ostalim proizvodima.
Nabavljam veće količine pa onda prodajem na malo.

Ako te zanima što imam u ponudi (a imam svašta) možeš me kontaktirati na sindbadmoreplovac4@gmail.com.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la dr.manijak »

Imas li NAi Xiang, kupio bih tipa 100 gr, ili genmaichu?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
afrata
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26.10.2012, 00:20
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la afrata »

dr.manijak je napisao/la:Imas li NAi Xiang, kupio bih tipa 100 gr, ili genmaichu?
Nemam.
Što se tiče čajeva (od čajevca; Camelia sinensis) trenutno imam samo puer i to puer u kori naranče, neki malo bolji prešani puer i male prešane puere (oko 4-5 grama komad) s raznim aromama.

Možeš preko ovog linka doći do linka mojih oglasa na Njuškalu:
prodajem-asvaganda-ginseng-korijander-i ... t1726.html.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Pu'erh (puer, puerh) čaj (Camellia sinensis)

Post Postao/la shroomko »

Jel imaš neki pribor za kuhanje pu'era?

Koliko bi koštalo da se to nabavi?
Odgovori