Zabrana uzgoja Gospine trave, Stevije itd..

Općenito o ljekovitim biljkama i uzgoju
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Truthopia »

Mislim da je ovo mazanje ociju narodu....sprema se jos neka gora stvar,dok cemo mi brujat o ovome,oni ce napravit jos nesto gore...
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Devil'sChase »

Naravno da oni planiraju nes gore, sam to nemreju naglo, ocito je i ovo bilo prenaglo. Ocito je malim bebama da je ovo identicno codex alimentariusu... Ali to je nes vjerojatno ko sa zdravstvenim odgojom di se ljudi brinu o tom, a onda u meduvremenu prodaja javnih dobara, tak sve...

Btw, ne radi se o majčinoj dušici(bar kolko ja znam) neg o gospinoj travi
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Zeleni Palac »

Ljudi sami biraju kojom ce se temom bavit. To kaj su im prioriteti u kurcu je vec problem drustva i odgoja.
Po cemu vi smatrate da je ovo samo diverzija sa "sire slike" i kako je ovo identicno cedexu?
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Truthopia »

Nemos vjerovat da ce neke stvari biti ilegalne...jbt...ono umjsto vutre kupovat cemo trave za lijcenje a vutru ce legalizirat navodno...dodes kod cica glise ej daj 100.g stevije...tragikomicno....
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Devil'sChase »

Identicno je tako sto se poklapa s ciljevima codexa, a to je izbacivanje ljekovitih biljaka i alt. medicine iz ljudske uporabe. Naravno taj proces bi bio dugotrajan ne odmah sad. Uporaba istih bi bila samo uz kontrolu codexa i uzgajali bi ih samo licencirani ljudi za potrebe farmacija koje bi dalje eventualno to prodavale. Promoviraju stalno GMO i svoje verzije prehrane sa kemijskim proizvodima, i izmisljaju stetne tvari u prirodnim biljkama. Stevija je neprijatlej prvenstveno jer zbog nje je pala prodaja "na tren" sladila za koje je opce poznato da uzrukoje rakove i tumore. Zato im je cilj maknuti steviju, krenuvsi polako, pa s ciljem da nakon ne znam kolko vremena bude u potpunosti drukciji zakon. Znam da sve opet neki vide tu sad na nekakve zavjere, ali sta da vam ja radim. Svatko misli svojom glavom. ali ne mozete poreci cinjenicu da to sto danas jedete je iz dana u dan sve gore i gore i poklapa se s ovim navedeno. Svaka cast vama kaj jedete domace, al kroz dugorocni proces, supcima je cilj i sve to maknuti s planete kad tad... Sto im uspjeti, nece.
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Truthopia »

Ovo sta cu rec zvucat ce odvratno...i mnogi od vas se nece slozit smenom...ali istina na zemlji nas je previse,i priroda se bori protiv nas....sve unistavamo...i dosli smo do toga da nam se poroduzio zivotni vijek...i da se kotimo to je strasno...moramo sebe unistit jer ovo nema smisla...previse nas je ljudi moji...a svaki mozak je sve bolesniji i bolesniji mislim na ljude...
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Zeleni Palac »

Ma ne brini, ljudi se medjusobno ubijaju zbog parkirnog mjesta, medje na gruntu, krivog pogleda u discu.... Imamo mi dovoljno mehanizama za samounistenje, a svejedno idemo prema naprijed.
Po mom osobnom misljenju, ide na bolje, jedino malo previse prava dajemo odredjenim skupinama ljudi pa se njihovo ludilo dalje siri.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la sinnerman »

Kao i uvjek da bi se otkrilo pozadinu slike ili razloge za donošenje nekih propisa, zakona itd. dovoljno je samo jedno: Follow the money
Sa hranom kao što je batat, a onaj tko ga je uzgajao zna o čemu pričam, i onaj tko je upoznat sa biodinamičkom poljoprivredom i Antropozofskom mišljenju o krumpiru također zna zašto batat a ne krumpir, i sama činjenica da stevijom možeš bez posrednika između tebe i boga= (korporacija, države i njezinih poreza) živjeti slatki život evo nam objašnjenja.

Znate dobro da nije "kul"= besplatno=da državica i bogatašići ne uberu svoje vrhnjiće sa mlijeka, živjeti u skladu sa prirodom. Jer kad bi barem dobar dio ljudi živio samodostatno na svojim imanjima i živjelo sa prirodom i od prirode ostali više ne bi mogli biti robovi koji rade za male nadnice i svakoga jutra kao zombiji odlazili nekim gazdama polagati račune i život.

Moraju nas nekako držati u ropstvu, sve smo osvješteniji, sve smo budniji, i sve grčevitije će se boriti i pretiskati. Znate da kad bi si svi počeli uzgajati duhan za svoje potrebe i da pušimo vlastiti duhan, što bi se desilo duhanu, bio bi tamo na onoj listi na kojoj je ona biljka, ah kako se ono zove, ah da "cannabis sativa" =))
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Devil'sChase »

Istina sinnerman, svaka cast :thumbsup: Al stvarno daj zamisli propagandu da svi, svi ,svi pocnu uzgajat svoj duhan =)) Da ih se pocne majndfakat na takav nacin dobrotvoran za ljude, stetan za njih. Da upadnu o svoju vlastitu noćnu moru. u koju vec upadaju.
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Zabrana uzgoja Majčine dušice, Stevije itd..

Post Postao/la Truthopia »

Evo iskreno ako te klepe s duhanom da ga podajes gore ti je nego da su te klepili s gicom prasicom...znam iz pouzdanih izvora...mozes ga sadit i koristit ali prodavat ako imas viska ne...jedino mozes to prodat tvornicama duhana...sto je idiotski...ja svoj proizvod mogu prodat kome god hocu to bi bilo logicki....ali jednostavno nevolim te zabrane i ta nekakva pravila.NEMOGU IH ZVAKAT...previse sam sita sranja koja sam prozvakala u svom zivotu pa jos i tude komplekse i pizdraije da gutam hvala ne...a tako smo mi svi koji smo svijesni sebe i svoje okoline.E tu je problem jer vise nisi povodljiv...i to ih hebe...
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Odgovori