ツ The Majka Donacija

Novosti i obavijesti
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

ツ The Majka Donacija

Post Postao/la Red »

Dragi prijatelji i članovi TheMajka foruma,
molimo dobre duše da kroz simboličan iznos podrže forum kao i njegov budući razvoj. Možda neki ne znaju, ali svi troškovi vođenja i održavanja foruma se izdvajaju iz naših džepova. Netko mora platiti hosting, sigurnosne enkripcije, upgrejdanje itd, i sve to normalno košta.

Snalazimo se kako znamo i umijemo, no vaša pomoć bi nam i hoće uvijek dobro doći. Svaka sitnica je dobro došla!

Donirati možete na hrvatski bankovni račun.
Za broj računa pošaljite mi privatnu poruku.

ili nam možete anonimno udjelit poneki bitcoin na adresu: 16GvLPnRAPusCZabKWiu3rAyb1SpXD31jZ

slika

Hvala svima na čitanju i nadamo se da će ovaj forum i dalje samo rasti i biti sve kvalitetniji, tome svi težimo :x

The Majka Crew :78896:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la HypnoToad »

Done and done! :)
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la Fig »

Predivna ideja da se članovima omogući ostvarivanje i takve vrste poticaja ako su to voljni i u mogućnosti. U svakom slučaju bolje i definitivno korisnije od onog face botuna, super mi što je maknut.

Iskrene pohvale na obavljenom radu, zajedničkim doprinosima bi trebalo da još lakše i sigurnije plovi ova virtualna arka pozitivnih vibracija i dobrih informacija.

:ymhug:
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la Sophia »

mogu reč da sam i ja donirala :) al da ovo je super što se i to napokon namjestilo,, jer svi ti troškovi kad se zbroje i nisu baš tako mali nego naprotiv :) ali srečom pa nas ima koji volimo ovaj forum - makar nekih baš i nema četo, tj mene ali svejedno to mi je jedini forum u bukmarksima glavnim hehe
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la mandelbrot »

Jako dobra ideja, sve pohvale. Nazalost u zadnje vrijeme me nema cesto, niti citam niti pisem ali ovo mi je jedan od najboljih foruma. Stize uskoro i donacija od mene!
z = z*z +c
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la Aquanux »

Odlicna ideja. Malo po malo i bice dovoljno za odrzavanje foruma bez google adsensa i ostalih smetala... Doniracu cim budem u mogucnosti :)
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la Red »

hvala od srca :earthhug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
jackal83
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 05.12.2011, 18:34
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la jackal83 »

ja sam za donaciju,,jel me ovaj forum naucio mnogo cemu a i dobio sam par korisnih savjeta od nekolko korisnika,ALI PROBLEM sto ne rukujem paypalom i kreditnim karicam preko neta,to jest ne radim s novcem virtualno,((a vidim da nisam jedini))
ZA Ziro racun sam tu,drage volje :thumbsup:
Ja sam osoba sa dijagnozom shizofrenije poremecaja osobnosti,Ovo navodim radi toga, posto zbog moje dijagnoze nemogu odgovarat za svoje upise,na internet forumima SVE VRSTE,koji su vecinom produkt mog alter ega(koji se naziva"jackal83"
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la 314 »

opala, od zadnjeg posta skoro godinu dana :)
ajmo malo donirati i probuditi temu.

:oregonian_winesmiley:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ツ The Majka Donacija

Post Postao/la Red »

:ymapplause: Zbilja ste divna ekipa, hvala svima od srca! Uskoro i treća godina The Majka foruma, morat ćemo proslaviti nekako!

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori