Sophira - art from the heart

Novosti i obavijesti
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la mr. gljiva »

ihihihihihi :)) :thumbsup:

Prijatelj moj se također napalio na kristale,kaže skupljao bi to sve samo da ima složenu vitrinu jer ipak je to i malo briga,a i prostorno okupirajuće kao što se vidi u tvom slučaju :ymapplause: naravno prva stvar koja zapne za oko (bar meni) na slici su kvarcni špicevi :ymdevil:
I još je kao spomenuo da ovdje http://www.mineralexpo.hr/prodaminerali.html nedo Bog nešto kupiš, skuuupooo i totalno nesrazmjerno sa ovima drugima. Kaže u nebeskom kupi fosil zuba morskog psa u kamenu sa jednom polovicom što štrči van,a druga je u kamenu i kamen u presjeku tako da vidiš zub u cijeloj dužini...cijena 20kn, u ovom šopu sa linka zubić 90kn. Bar mi tako rekao, neupitno vjerujem da je istina :ymdevil:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

ma i u tom dućanu od minerala zna se nać povoljnijih kristala,, npr, male špice gorskog u dućanu mineral expa su 5kn, u novoj arci 15kn,, pa tigrove oči,karneoli koji su u mineralexpo dućanu 10-15kn, u nebeskom daru oko20ak kn,, mjesečev kamen aaa kvalitete u mineral expo dućanu je 300kn, na ozori je lik prodavao za 20e ,, ma joj sve ti cjene znam više manje, i imam još jean mali tajni dućan tj, liku nisu primarni kristali ali ako imam nekih posebnih želja lik mi ih nabavi,, + frendica koja ima repro shop dućan koji je najpovoljniji u hrv ona mi tu i tam pikne koju jebenu špicu gorskog, ovi svi gorski su od nje, i dobila sma ih po odličnoj cjeni :)

e ovdje na slici su 95% kristaal koje posjedujem, tu su izmješani osobni kristali sa kristalima za rad,, ali nekak mi ih je draže sve držat na okupu ,pa si fino dodjem malo šćilat pored oltarića i čekam da me prizovu da mi pošalju sliku i onda idem radit,, tek kad mi se jave ,, a kad krenem radit teško mi je opisat to stanje uma lagano je tripoidno, a ako ikad zapnem nestane inspiracije mini bong sve riješi hehe i onda počinje prava zabava, gdje se vizije pojačavaju , slike i priče jače stižu, za svaki komad nakita kojeg napravim u glavi imam cijelu priču o njemu,, samo mi ju je teško složit, lakše bi mi je bilo naslikati ali onda bi i to trajalo nekoliko dana, tako da jednog dana kad prestanem nakit radit.,,, čeka me u glavi mali milion slika za naslikat lucky me :)

slika
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Red »

bas sam bila na ovom Mineral Expo, zbilja svega i svacega. u cijene se ne raumijem pa nemam pojma jel su bile pristupacne ili ne, ali izbora je bilo oohohooo :ymparty:

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

mmmmmmmm kristaliii ,, mislim da sam totalni junkye!!! he he , ,joj ja odbrojavam dane do sljedečeg mineral expa,, mislim da ču si čak i štenju neku složit da si skupim koju hiljadu za šoopiiinngg :D :D :D ma najviše se isplati od čeha kupovat oni imaju naaajbolje cijene a i kvalitetu!!
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Aquanux »

Svaka cast chacruna, pogledao sam sve radove, zaista si kreativna.
Mirise mi na dobar biznis :thumbsup:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

slika za početak spam cat :D iliti najdraže mjesto od moje mace :D

eto me malo šećem forumom, pa naišla na ovaj svoj mali kutak, pa eto da stavim koju slikicu.. što se sve radilo..

slika

slika
slikaslika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Cosmic_Dakini
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 21.01.2012, 15:00
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Cosmic_Dakini »

Ufffff........seko moja...divnee su tiiii sveeeeee! :x
ali najviše su me osvojile ove na zadnjoj fotki...ove dvije do lijevog ruba fotke...
baš su mi....magične te tete... :sunn:
“As the sun spirals its longest dance, Cleanse us. As nature shows bounty and fertility. Bless us. Let all things live with loving intent. And to fulfill their truest destiny."
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Red »

ajmeee pažnju mi je privuklo Sarumanovo Oko :ymdevil: smeđe oko, 4 slika od dole... jaooooo kako mi se sviđa. svaka čast draga, svaka čast!
baci koju sliku malo malo, da nas updejtas :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Riseofmagic »

Moze koje pitanje značenje simobla tj tog lica ? kako je nastalo prorijetko primjena značenje šta više može ? :D i bilo kakve informacije i izrradi svemu bi bile dobro došle :D
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

huh,, nisam se bacila još u istraživanje simbolike,, ja sam samo kanal,, samo stvaram,, a kada stavarm uđem u to neko posebno stanje uma-gdje je sva koncentracija na stvaranju-kristalu, i dok stavarm dobivam kao male slikice-vizije-priče-mini filmiće,, ako su lica u pitanju ponekad znam vidit osijetit čak cijelu priču tog bića (u zanje vrijeme večinom su to neka svemirska bića-anđeli,još neznam točno, ali saznat ču kad bude bilo vrijeme , a tko zna možda nije ni bitno tko su, dok god osiječam dobar vajb od njih:) , tko je, koja je njegova uloga,, srečom pa mi je 5čakra sad upotpunosti otvorena ka izražavanju i bit če mi lakše opisivati to što radim ,, jer ponekad mi se zna desiti da dok radim već vidim gotovu masku-lice kao neki poluprozirni layer i ja sa fimom samo stavljam drugi lajer koji to upotpunuje,, tj, kao kad imaš bojanku i još ti piše koje boje moraš koristiti, eto tako zna ponekad bit u mojoj glavi,, dok ponekad nemam poima šta i kako če ispasti uzmem kristal stavim polimersku glinu na njega i radim i puštam da me kristal vodi da on sam zapravo izmodelira pomoću mene to biće malo koje je u njemu,, a kad radim bez lica ,, onda kao da je neki vilenjak uz mene i vodi me,, jer uvijek nekak imam osiječaj kao da m neka čarobna ruka vodii znam vidit ta neka šumska bića koja ih nose,, ,, uglavnom veoma mi je zabavno stvarati sa kristalima jer oni baš prčaju priče,,

nedavno sam imala najsnažnije iskustvo u svom životu u meditaciji sa kristalima, gdje sam cijelim svojim bićem , znači na svim nivoima postojanja koje sam mogla osijetiti, osijetila sma moć kristala , koliko su živi i što sve mogu,, no to ču iskustvo uskoro detaljno opisati i staviti tu negdje na forum,. jer mislim da je veoma bitno da iznesem barem dio tog iskustva,, jer da mi je netko pričao da mu se to desilo mislila bih da preuveličava,, ugl, kristali su veoma živi i više nego što sam oinače osijetila,,

eto u jako katko,, ako te sad dalje što zanima, pitaj , ;)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori