Sophira - art from the heart

Novosti i obavijesti
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Sophira - art from the heart

Post Postao/la Red »

Dragi clanovi i oni koji samo surfaju, upoznajte divan sajt i radove nase sophie. Mislim da zasluzuje malo reklame (koliko je to u nasoj moci) :thumbsup:

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme- art from the heart

Post Postao/la Sophia »

ajooj REEDD :)) ima da si izabereš neki visuljak kad se vidimo, moj dar tebi ;)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Ooniemme- art from the heart

Post Postao/la dr.manijak »

chacruna stvarno svaka cast, ja sam odusevljen kreativnoscu za svaki visuljak, i onaj sto sam dobio je predobar i prelep.
A tek ovi svi. Neverovatno
Sam ih rukama pravis?
Bas pre neko vece sestra TimotyChi sa ovog foruma je jela pecurke kod mene u kolima po prvi put, toliko se divila onom tvom visuljku, koji mi stoji na retrovizoru. :))
A i imala je zasto.
Ja sam razmisljao da pocnem da pravim mindjuse od polimerske gline, gledao sam barem je lako izgledalo, mislim da je to za trziste extra jer je svaka unikatna i neobicna i istice se iz ovog sveta gde se sve vrti oko 5 istih modela mindjusa. ;)


slika

Kraljevski.
Savka cast!!
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ooniemme- art from the heart

Post Postao/la Red »

ako tebe necemo reklamirati, ne znam koga cemo :ymdevil: nadam se da ce ti pomoci bar malo da te vise ljudi primjeti.

Uvijek voljna podrzati pravu stvar :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme- art from the heart

Post Postao/la Sophia »

lol još ovaj visuljak je jedan s koim nisma baš zadovoljna, te boje minekka nisusjele, išla sma nešt kao expirementirati ,, da koristim polimersku glinu i kristale, ali pronašla sam jednu masu prirpodnu koja s enepeče, pa ču s njom pokušat expirementirati poslje svih festivala ,jer malo se teže s njom radi, ali nepeče se i prirodna je ,, ma jooj, ja vam nemogu opisat koji je meni to gušt raditi,, po cijele danne samo bi to radila. a u biti i radim hehe, a jedna od razloga je i taj što moram raditi da bi iskoristila k+ove kristale koje imam , da bi mogla kupit nove hehe, jer imam kao malu zabranu kupovanja kristala , jer kao imam ih i više neg dovoljno, ali meni opet nekka malo hehe,, jooj koji su navlakuša ti kristali, pa gori od bilo koje droge ,, :) a još sa strane stoji nekih 50ak ogrlica koje nisu on line, stavit čemo ih kad dan bude trajao 30h hehe
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

kuca-037.jpg
kuca-037.jpg (113.21 KiB) Pogledano 5462 puta.
eto me , odlučih se ponovno malo aktivirat na forumu,, tj spamat :D pa evo da ubacim malo za početak novih slikica

slika
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
slikaslikaslika
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la mr. gljiva »

joj joj kako si me nafukala sad :-o ... moram do nebeskog opalit kroz koji dan, lampa himalajske soli i neki kristalić :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

heheh neka neka,, joj srce me boli kad kupujem u hrv kristale,, ebote kak su kod nas skupI TSSSSSSS , a 98% kristala koje koristim kupljeni su kod nas tj zg, lapis lazuli koje je u nebeskom 180kn u kanadi 4usd!!! wtf???? e tak nas deru na cjenama da je to milina, al dobro opet s druge strane kila selenita 120kn !! a i kugle su ajmo reć koliko toliko prihvatljive cijene, ako svemir da za 6mj OONIEMME postaje i web shop KRISTALA koji če srušit namdajmo se za barem 30ak kn cjene :D -- u himalajska lampa FTW!! odlična je , imam je i baš si zadnjih nekoliko dana razmišljam d abi je mogla malo uštekat, e i da u etnu dućanu u varšavskoj imaš i tibetanske soli za kupit za jelo mislim da je nekih 10ak kn pol kile , zaboravih hehe,, joj moram do zga!!
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Fig »

Zbilja predivan maštoviti rad sa kombinacijom kristala kao ogrlica obuzdanog svakakvim entitetima. Znam tu i tamo pogledat ako se šta ponuda nadopunila, prvenstveno sa kristalima kao individualcima, i eto baš si sad spomenula da moguće da bude i takvog nečeg, zbilja super.

Ako se to uspije realizirat, da li će biti sveobuhvatna random pribava od raznih različitih izvora ili neki primarni source?
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ooniemme - art from the heart

Post Postao/la Sophia »

neupitno je da če se dučan kristala realizirat 2 različita dobavljača već imamo,, samo se trebamo ozakoniti ,jedna smao čeka da se ozakonimo da nam da kristale, tj, skužit kak šta, firma obrt,,,, to treba prvo sve proučit JAKO DOBRO!!! a trenutačno mi se neda, psihički se pripremam na proučavanje mislim da ču za 2 tjedna počet :D

evo ovo su svi moji osobni kristali :D ono što sam do sad skupila , moj mali čarobni kristalni oltar sada mnogo drugačije izgleda, ali bed mi je stavit sliku jer če netko pomislit da sam možda malo previše luda za kristalima, tzj, sad više nema mjesta na njemu hehe slika
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori