Pravila Foruma i finog ponašanja

Novosti i obavijesti
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la dimitrije »

Problem je isto i sto se u nasoj kulturi psihodelici smatraju ilegalnim drogama za drogerasenje, sto je totalno iskrivljena slika (cak i zakon ih naziva opijati/narkotici, a u strucnoj literaturi ljudi uce pogresne stvari), a mnoge ljude verovatno i privuce ta neka tamna strana koja ih obavija, kao nesto zabranjeno, opasno, tesko za nabaviti... :( U Iranu na primer vutra raste ljudima u dvoristu, a alkohol ne postoji, nego se pivo nabavlja kod lokalnog lerdija, i ljudi najvise cene krijumcarenu domacu rakiju (ziva istina :-o ).
Ružica
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 26.02.2015, 10:24

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la Ružica »

Predivni radovi...ja sam to radila u osnovnoj školi...moram počet ponovno..pozzz
Triput
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 02.03.2017, 20:43
 pohvaljen: 1 put

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la Triput »

Pristalica sam lijepog ponašanja i opjođenja među ljudima
carobni kupus
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 09.07.2017, 11:28

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la carobni kupus »

zanimljivo
MarkUnreal
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 23.01.2018, 22:49

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la MarkUnreal »

Kako god, u pravu ili ne.. Dimitrije fino ime imaš @-)
mmmmm
erak
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 17.03.2018, 16:33

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la erak »

poz,evo sam novi ,zanima me nabava psilocibinskih gljiva,zbog depresije i anksioznosti ,naime za pocetak bih uzeo malu dozu(kazu preporuca se 1g) ,vec sam probao sa antidepresivima i nije to za mene ,i iskreno vjerujem da u prirodi postoji ljek za mnogo toga i nisu slucajno sva stara plemena uzimala halucinogene biljke na ovaj ili onaj nacin nesto su znali sto smo mi zaboravili, sad zanima me kako ih nabaviti,na koji nacin ,dosad sam samo uzimao malo trave ali preko prijatelja ,sad mogu li nabaviti preko dilera ili mi moze uvaliti ko zna sta,i ako netko zna neke kanale kako doci do gljiva bilo bi super,i samo da napomenem nezanima me drogiranje njima vec si zelim popravit kemiju mozga i mozda dozivjet spiritualno iskustvo,naravno sve ovisi kako bih reagirao na njih jer nismo svi isti ,eto toliko ili bolje pitanje kako ih vi nabavite ,poz
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la HypnoToad »

Pozdrav.
Moram ti odmah reći da na ovom forumu ne toleriramo nikakvo traženje droga niti kanala za nabavku. Samo da znaš.
Jedini način "nabavke" koji preporučamo je da si uzgojiš sam. Spore se mogu nabaviti preko nekih free spore ringova, a ostale informacije su sve dostupne.
Ako budeš što nabavio od dilera, možeš ovdje staviti slike da ti ih identificaram da znaš što uzimaš.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
erak
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 17.03.2018, 16:33

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la erak »

Shvacam sve ok ,mislio sam samo opcenito kako ih ljudi nabave ,nikakve direkne informacije jer mi nije namjera nikoga ni sebe dovest u opasnost.A sto se tice ulicne nabavke neznam ni dal ih ima zapravo neznam nista o tome a uzgoj preko kako si rekao preko spora to sam cuo ql mislim da bi predugo trajalo i plus koliko je uopce sigurno narucivat sa neta ...poz
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la Beyond Le Fov »

zapravo jedina opcija koju imas, a da bude cisto i da ima velik pozitivni potencijal za to sta trebas je da nabavis spore i pratis upute kojih vec ima mnogo na forumu i uvjek se moze nekome pojasniti svaki korak, nije tesko i sve se izvede vec unutar mjesec dana. nabavka printa spora preko free ringova iz drzava gdje je to unutar legalnih okvira je veoma niskog rizika, ima i webshopova. od nepoznate osobe iz nepoznatih izvora nije nikako dobro nabavljati gljive, to je najvjerojatnije zagadjeno i upitne potencije, to nikako ne zelis za ljecenje. vrijedi dati sansu i cekati svake sekunde uzgoja u usporedbi s "ljekovima" koje daju za probleme tvog tipa.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
protector
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 24.05.2018, 12:53

Re: Pravila Foruma i finog ponašanja

Post Postao/la protector »

pozdrav,nov sam na forumu,interesuje me dali pečurke mogu imati uticaj na potisnute situacije i dogadjaje iz detinjstva,muku mucim već duže vreme oko toga jer mi u zadnje vreme nonstop isplivavaju neki dogadjaji iz ranijeg perijoda zivota za koje nisam siguran dali su stvarni a koji i da jesu i da nisu dosta uticu na moje psihicko stanje bas jer su tako bledi i dolaze niotkud,a nmg da dokučim u čemu je stvar,gotovo da se zgrožavam svog detinjstva zbog nekih od tih slučajeva.da predjem na stvar iz price sam čuo da se na lsdu u koliko si mentalno i psihički dovoljno jak postoji mogucnost fleš bekova koji te u na neki način vrate u taj period i pruzaju mogućnost da se izboriš sa tim nekim strahovima ili jednostavno da prebrodiš to što kopka.s obzirom da nisam pristalica sintetike a i da te glasine nisu pouzdane,interesuje me dali se pečurkama moze postići neki efekat vezan za problem i dali valja uopšte čačkati po onome što je potisnuto.u napred hvala na odgovoru,i ako se tema više tiče psihijatrije,al aj da probam
Odgovori