❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

Odlucila sam sakriti dva foruma, Razmjena dobara i Trip kronike :-B razmjena dobara je skrivena od samog pocetka a trip kronike sam naknadno zakljucala da se clanovi ne osjecaju kao pod povecalo dok pisu o svojim intimnim iskustvima :D

eto...mali updejt!

:ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

Dobro jutro radnom narodu :D

malo gledam statistike iz ovog mjeseca i moram reci da sam zbilja ponosna sto nam forum napreduje odlicno. ovaj mjesec cemo postici vecu posjecenost nego ikada, sa gotovo 7000 klikova. mozda nismo najaktivniji forum na planeti ali smo zbilja krasan komjuniti sa fenomenalnom ekipom.

Ovim putem se zelim zavaliti svima koji nas citaju, skriveni ili ne, registrirani ili kao gosti, bitno da smo tu i da napredujemo :-B

toliko o malom updejtu, a sada odo na dosadan posao. drzite mi fige :ymcowboy:

Vaša Red
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la kontaminacija »

da, i ja sam navration na ovaj forum nakon nekog vremena i mogu reći da me je ugodno iznenadio !!
čini mi se da je tema foruma pogođena baš baš kako treba !! živjeli :ymapplause:
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la mandelbrot »

Ma ovo mi je najdrazi forum od svih, stvarno....najbolja ekipa, odnosno ljudi koji znaju o cem pricaju i zele pomoci drugima...Red, good job ;)
z = z*z +c
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

:ymhug: hvala svima, bez vas ne bi bilo niceg ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

uskoro 250 clan, whooo... mani to dobro zvuci. :YMPEACE:

tko god bude, dobro nam dosao :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red Weed »

Red je napisao/la:Odlucila sam sakriti dva foruma, Razmjena dobara i Trip kronike :-B razmjena dobara je skrivena od samog pocetka a trip kronike sam naknadno zakljucala da se clanovi ne osjecaju kao pod povecalo dok pisu o svojim intimnim iskustvima :D

eto...mali updejt!

:ymcowboy:
Red mozda bi bilo dobro da sakrijesh i one ekstrakcije i magicne napitke da klinci ne bi poludili oko toga nek citaju malo pa se regaju pa pitaju pa skuzhe da vech imaju odgovor kako...
hehehhe
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

:-? hmmm...vidis, nemam pojma. ostali, sta mislite?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

a neznam baš dal ima koristi
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la pecurko »

Ako mislimo da imamo i vise clanova onda je bezveze zatvarati forume, jer ljude ipak moras privuci necim.Najvise me nervira kad odem na neki link a ono samo dve prazne kocke za nick i password, ko da pisu o nuklearnoj fizici i drzavnim tajnama, a ne o nekom hobiju.
Marketing foruma je vazna stvar i po meni na Majci su taman sklonjene stvari koje bi to i trebale biti.
Jednostavno svuda ljudi prvo dodju, citaju neko vreme, razgledaju i onda rese da se uclane ili ne u zavisnosti od sadrzaja samog foruma.
A onaj ko je bar malo citao The Majka nema sanse da se nije uclanio. :x
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Odgovori