❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

Dragi moji ljudovi,

zbilja zelim da svi znamo sto se na forumu desava, tako da ne vidim razloga zasto ne bi sa vama podjelila neke impresivne podatke koje sam primjetila ulaskom u novi mjesec.

prateci statistiku cijelog foruma vidim da vrlo dobro napredujemo kao komjuniti i nema vece srece od mene. :x

slika

kao sto vidite na slici, brojke su se drasticno podigle i vidim da sve to jako fino napreduje. treba napomenuti da smo zapoceli sa forumom na prvi dan proljeca, 21.03 i u samo 3 mj smo SVI skupa zbilja zahuktali ovaj forum i to u vrlo vrlo kratkom roku.

samo zelim napomenuti, da meni nije cilj nakupiti gomilu ljudi i imati kaos ovdje, niti mi je cilj zaradivati od sponzora neke grdne pare, ali ako se koji divan sponzor pojavi, drage volje cu ga prihvatiti... no to nije cilj niti mi je bio cilj kada sam pokrenula ovaj forum. to nadam se da svi znate, meni ni iz depa- ni u dep, ja sam hepij i sa Vama ovdje koji jeste i oni koji ce doci.

Hvala Ljudi sto ste omogucili da se ovaj forum ipak razvija i ne krepa kao sto se to zna desiti sa potpuno novim forumima. :ymhug:

ja vas tjerat na pisanje i otvaranje tema necu poticati, jer rade zelim imat dobar i informativan forum, dugog vijeka i dobrih ljudi, nego hrpu nicega i svaceg i kupat se u gomili debilnih postova i tema i ljudi takoder, povrh svega.

evo, samo toliko od mene, zeljeh to podjelit sa vama...

Vaša Red

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la ckola »

možda da malo pojasniš ono o ljudima...kakvi ti točno ne odgovaraju, pa se možda netko prepozna i jednostavno si promijeni lokaciju...ja osobno bi volio znati na čemu sam i ako nisam taj tip koji tebi odgovara nebi htio niti koga zamarati ni živcirati.
zato,stara moja,odma u glavu, da znam na čemu sam!!!
a vjerujem da ima još ljudi koje to zanima jer neke teme i rasprave koje su tebi debilne nekom drugom možda nisu, pa neka si traže drugo mjesto da o tim istim i raspravljaju.
ja osobno se tu možda ne uklapam zbog godina pa više toliko ni ne pišem, ali svejedno volim majku i redovno ju posječujem jer ima dosta tema koje su mi zanimljive i bliske...
čestitam na uspjehu i samo napred!!!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

mmmmm...krivo si me razumio...

pisite sto zelite i o cemu zelite. ovaj forum je tu za sve i nikog necu cenzurirat niti banirat niti komentirat ako meni slucajno nesto ne odgovara. dok su svi kulturni.

mozda se nisam dobro izjasnila, zeljela sam reci da mi je drago sto forum raste i to neoptereceno i da bi rade da je uvijek takav nego natrpan pizdarijama kao sto najcesce znaju forumi zastraniti...

ne znam koliko si po forumima boravio, ali cesto stvari odu u Pm nakon nekog vremena, a ja to zbilja ne bi.
ufff mrzim kada me se krivo razumije. samo sam zeljela sa vama podjeliti rast ovog foruma i kako mi je divno sto sve ide kao podmazno :) tko, sto i kako pise nije na meni da sudim na racun svog misljenja...niti mi je cilj imati ogranicenja i granica. to sto ja volim nije bitno... ovo je forum za sve nas :D bez obzira na godine i iskustvo... samo opusteno.

ide nam dobro...to je bio smisao mojeg prijasnjeg posta, da znate svi sto se desava i da budete u toku :ymparty:

sorry ckola ako sam zvucila kao da zelim probranu ekipu, nije istna, tko dode dobro je dosao! samo ne volim bezobrazluk i sranja a to spada u kategoriju "debilana" :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la ckola »

ma bio sam na razno raznim forumima i znam na šta misliš ali isto tako mislim da je na koncu konca neminovno da se i tebi to dogodi, pa odatle i ovaj prijedlog...zato je možda bolje u glavu.
to je, naravno, samo moje mišljenje.
možda si i ti mene malo krivo shvatila, da ja tu nešto kritiziram...nema kritika, samo pohvale što se mene tiče.
a što se tiće probrane ekipe...pa i to je tvoje pravo i zašto nebi imala neke svoje "favorite"...mislim, ionako ih svi imamo
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

heheh da... ma razumijem te potpuno o cemu pricas. ali realno ne mogu "birat" nikoga, niti izdvajat, vec eventulano opomenut i djelovat u slucajevima bezobrazluka, debilana i nepristojnog ponasanja.

naravno da se sa povecanjem broja ljudi i gomilanja raznih tema moze desiti kaos, zasto su tu moderatori i administratori da reagiraju na vrijeme i eventulano djeluju ako je to potrebno.

jer to sto ti kazes- ravno u glavu- sto ravno u glavu? ne mogu izdovojiti niti jednu temu ili diskusiju, osobu ili misljenje koje mi se ne bi svidjelo AKO su teme i diskusije na mjestu, nikog ne vrijedaju, napadaju itd itd..mislim da znas na sto mislim ;)

zato postoje Pravila Foruma da se takve situacije ne bi dogadale. e sada kako ce rasti i razvijat se ovaj forum ja zbilja ne znam. kako god da se razvija- tu smo da se igramo skupa :ymdevil: ne brinem...

Ckola, nemoj da te godine ogranicavaju da pises i djelis, ima nas ovdje raznih godista i ne vidim razloga da netko vise ili manje pise na osnovi tih razlika. Ja se uvijek nekako ravnam po sebi, pisem i djelim sa Vama sto god je Meni osobno interesantno i naravno nadam se da ce isto biti nekom drugom, no opet... nikada ne znas, mozda je i moje nekom debilno itd... zato o tome ne razmisljam niti bi drugi trebali :-B

Opušteno ekipo :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la ckola »

ma,stara moja,te godine su u stvari izraz za hrpu stvari koje se možda nebi tu uklopile...šta da ti kažem...npr. dok večina vas raspravlja o kučnim ljubimcima i o mučenju životinja i slično, ja imam dvoje male djece koja su pametnija od mene(bilo bi i glupo da je drugačije). i ja imam kučnih ljubimaca i naravno da se grozim svega što ima veze sa mučenjem životinja, ali imam i dvoje,po mom mišljenju, od najinteligentnijih bića na svijetu, a to,vjerujte mi,djeca sigurno jesu! koliko sam do sada primjetio,nitko osim mene ih nema ovdje,a kako djeca drastično utječu na opču percepciju svijeta i smisla života,tako sam i ja "ostario" u tom smislu...ma,vidiš,čak ti neznam ni objasniti šta se desi u čovjeku kada dobije djecu. nekako mu one stvari koje su mu se prije činile važne postaju čak i smiješne.to je samo jedan banalan primjer a ima ih...
bilo kako bilo, ja vam svima od srca želim da doživite to iskustvo jer je to(bar meni)nešto predivno i
neopisivo magično!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

razumijem te. zbilja da... svi oko mene su dobili djecu, ozenili se i znam sto se ljudima desi i promijeni, sasvim normalno.
ja cu za sada pricekat pravu osobu za tako neku "akciju" koja znam da ce promijeniti sve i veselim se tome. jednom...

uglavnom, razumijem :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Ninti »

huh.. Nije mi bilo ni nakraj pameti da se nešto ovako sprema, al iskreno mi je drago da ste uspjeli realizirati forum takve tematike.. našla sam ga sasvim slučajno kao i vutru, samo što sam vutru prebrzo prerasla i nije mi više bila interesantna ta tematika. E al ovo je već nešto, baš svaka tema mi plijeni pažnju! ;)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la ckola »

majka zaista jest posebna...tu nema sumnje!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka je Otvorena! ❀

Post Postao/la Red »

:x Hvala ljudi
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori