❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la antoniopavaroti »

sad kad sam već neko vrijeme na "novim" stranicama , čini mi se da ni nisu tako loše kao što su mi izgledale prvi dan ..mora da sam se privikao..nama starijoj generaciji treba uvjek više vremena da prihvatimo nešto novo ..U svako slučaju poštujem trud i dobru namjeru tima koji je to odradio..Skidam kapu...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

U sljedecih dva tjedna the majka forum ce biti preseljen na novi bolji hosting i bit ce updejtan programski kod na najnoviju verziju. Ovo ce biti zahtjevno jer treba rucno izmjeniti mnogo starog koda koji omogucuje sve funkcije da rade skladno i bez gresaka, a mnogo toga vise nije kompatibilno s novim verzijama programskih jezika. Za ocekivati je da bude kracih nedostupnosti prilikom tranzicije, do tada sve ce raditi normalno, nadam se i poslije na novom hostingu, sigurno je samo da ce sve teme, postovi i accounti biti spaseni i ostati online, a uz malo srece i puno truda funkcionalnost nece biti narusena u znatnoj mjeri.

TheMajka.com ce ostati online jos mnogo mnogo godina, hvala svima koji su aktivni na forumu i koji su doprinjeli sa svojim iskustvima, znanjem, informacijama, mislima, emocijama, dusom.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la perke »

Momci, samo napred. Perverzija kako izgleda do sada.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la huana.meri »

veliš momci??? meni nekako filing ovdje kao da ga žena vodi, forum mislim, ako su momci, nemoj da se neko uvredi...fino izgleda da, nznm jel mi glowa od gljiva juče sve ili su take boje moderne na mom polupanom monitoru... :D :mushroom: :psy :mushh:
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la perke »

Da, zivimo u takvom drustvu, ne daj Boze da sam nekoga deklarisao kako ne treba :D
Kako god bilo, svaka cast ekipi, eto.
Nadam se da planirate da vratite chat, mislim, ovo je necuveno :D
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

chat ce doci kad ga prilagode za ovu verziju foruma, za sad jos ne radi. Promjena servera i sve drugo je napravljeno, izgleda da ce biti sve uredu, iako kod mene jos browseri skacu s novog na stari.

btw. forum je prosli mjesec navrsio deset godina (wow!)
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la AFX »

Stvarno lijepo postignuce..10g nije malo
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Ninti »

Sve pohvale za trud beyond. :thumbsup: Izgleda fantastično i brz ko strela!
A 10 god je proletilo, iako me više nema nego ima fizički, duhom sam uvijek prisutna.. :oregonian_winesmiley: :ymparty:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la huana.meri »

:psy :psy :psy tinti linti ninti pa di si ti.... :mushroom: :mushroom: :mushroom:
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Dragi svi, dolazi promjena, koliko u krajnosti losa iz mnogih ljudskih perspektiva toliko i puna pozitivnih potencijala koji su prijeko potrebni za citavu planetu i sve na njoj. Uvijek gledajte sve s pozitivne strane, vibrirajte visoko zbog sebe i zbog svih koji to nece moci, sjetite se sta su vas naucili entheogeni, samo bez panike, fokus na svoje polje, njegujte svoju energiju, nedopustite da vas ova vibracija poklopi.
Nemojte jesti nista psihoaktivno, to je zadnje sto sada trebate napraviti, nije vrijeme za otvaranje nego za cuvanje svog uma i duha u fokusu u sada, izolacija u sebe. Neka nam je svima sa srecom i neka nas ovo nauci ponesto, makne iz iluzije konformizma i stavi na put sklada i odrzivosti.
:78896:
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori