❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la wonaabi »

mljac mljac =p~ :lovee:
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

:winkk: :sunn:
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

fenomenalan tač, definitivno =))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la dr.manijak »

Nisu novosti, ali moram da kazem da se TheMajka u zadnjih mesec dana i manje toliko napunila, ne znam koliko je clanova registrovano ali vidim nekoliko novih aktivnih imena, i sto je najbitnije sajt nije nocu mrtav kao ranije, bas se vidi promena.
Super bas mi je drago da vidim jos neke nocgube kao mene na majci, pre sam samo ja lutao temama nocu. :-s
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

istina, i ja primjetila vecu aktivnost, sto se i vidi u klikovima i normalno aktivnijim temama, svaka cast :thumbsup:

ah manijace, nocni jahacu, drago mi je da si dobio nekolicinu koja sa tobom tumara duboko u noc. ja se moram maknut od kompa u nekom trenutku jer zabluzim bezveze a bolje bi bilo da se odmorim i naspavam. takoder sam primjetila da je za vikend manja aktivnost i to mi je drago, to samo znaci (nadam se) da se svi negdje zabavljate Vani a ne uz komp :D

Statistics: Total posts 9294 • Total topics 694 • Total members 413

imamo zbilja veliki broj tema i postova, i bit ce ih jos toliko :thumbsup: sto se tice clanova, taj broj sporo raste i to mi se svida. pomalo... bolje 20 ljudi vrijednih paznje i piskaranja nego 100 koji trabunjaju naokolo...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

preko milijon klikova na nasem dragom forumu, pfff impresivno. samo se pitam, gdje ste? :ymdevil:

da da...ljeto je iza nas, skola, fax, zima stize i opet cemo se zabiti u kuce. Trenutno bez posla, pa cu definitvno imat vremena opet krcat forum novim temama i zanimljivim sitnicama koje me budu natjerale da to podjelim ovdje. Bit ce saroliko, mogu pisat o cemu god hocu, a to se odnosi i na vas, naravno.

mogla bi i neku nagradnu sklepat, nisam dugo, samo da smislim nagradice pa da se i zabavimo malo.

citamo seeeee :x
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la 314 »

oj, čestitam na milijonima :ymapplause: :D samo naprijed

ja sam stalno tu, bar dok mi traje radno vrijeme, znači 5 sati na dan, ovisno o smjeni dal popodne il' ujutro (pošto mi doma komp ne radi, al' kad ga sredim...uf...). zadnjih 3-4 tjedna stalno visim na forumu i brijem da sam ga pročital 90% :blinkk:

puno informacija, susretljivi stručni savjeti, iskustva drugih, pregršt zanimljivosti; tipa: napravio sam hammock, hvatače snova i ono :mushroom:

kaj se tiče nagrade tu te podržavam 100%, u biti dobro je kaj nemaš posla ;) u svakom zlu neko dobro....al' dobro

ŽIVELI !
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

The Majka se seli na drugi server pa će privremeno biti zatvorena dok ne završi proces. :mushh:
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

odlicno, nadam se da ce sve proci glatko i bezbolno :thumbsup: Hvala Beyond :-*
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

eh morat ćemo pričekati 4 dana jer nije stigao email genji koji bi ubrzao stvar, tako da za 4 dana smo online
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori