❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

uhvatio sam se malo s problemima i out of date kodom foruma. Sad nebi trebalo više biti problema s aktivacijama accountova i sad bi trebali raditi svi oblici youtube adresa. Ako netko primjeti nekakve nepravilnosti i greškice molim da javi. thx
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Forum je ažuriran na najnoviji programski kod što ga čini sigurnijim, funkcionalnijim i kompatibilnijim sa današnjom tehnologijom i standardima. Tu je i novi grafički stil koji čini forum dobro vidljivim na smartphonima i svim drugim uređajima.

Adrese tema su promjenjene na dinamički tip pa stare više ne rade. Molim moderatore i sve članove da kad vide puknuti interni link u postovima da isprave sa novim oblikom ili jave meni. Također molim prijaviti sve druge greške.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la antoniopavaroti »

ne sviđa mi se ova promjena..sve je nekako bez života..sivilo...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Ninti »

Pohvale za trud Beyond.. sigurnost i funkcionalnost su na prvom mjestu. Vizualno će trebati vremena da se svi prilagode, makar i tu pozdravljam činjenicu da se sve bolje vidi. (btw konačno se "na prvu" vide yt clipovi! )
Možda ta promjena potakne i neke druge pozitivne promjene ovdje.. :)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ispričavam se što forum nema najljepši grafički stil na internetu, to će doći s vremenom, mnogo vremena sam morao potrošiti na konverziju koda i druge bitnije djelove foruma koji su sada skroz sređeni, a više od tog vremena za sada nemogu uložiti. doći će sve s vremenom, evolucija je vječna ;)
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la entheogenic »

Moram priznat da me skroz iznenadilo vidjet novi stil foruma kad sam ga otvorio..iskreno više mi se(vizualno) svida stari stil iako cijenim svaki trud da se forum poboljsa, takoder jako cijenim sto ste ga uopce stvorili i sto ga odrzavate, a mozda mi i samo treba vremena da se naviknem na ovo :)
Vjerujem da promjena nije tu bezveze i da si se(beyond) jako potrudio za to, tako da hvala ti na tome :thumbsup:
I samo da pitam dva pitanjca:
1) Gdje je dnevni boravak
2) Kako je moguce da mi je nestalo bas par zahvala, razumio bi da su sve nestale nekim slucajem ili tako nesto, ali ovo mi je smjesno haha(ne trazim da se nadoknade neg me ovako cisto informativno zanima :p )
Om Shanti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

stari stil je bio ljepši ali ovaj je puno fleksibilniji i napravljen je za najnoviju verziju foruma (u kojem je skoro sve izmjenjeno na nivou programskog koda), razvit ću ovom stilu pozadinu da nebude toliko siva, ali bar paše uz ove zimske dane

1) dnevnog boravka više nema jer addon programčić nije još razvijen za ovu novu verziju foruma
2) neznam
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la pecurko »

Hvala što sa tobom idemo pod ruku sa ovom modernizacijom. Nego nema na početnoj strani opcija za videti aktivne teme...
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Screenshot-(2).jpg
Screenshot-(2).jpg (48.78 KiB) Pogledano 3404 puta.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Devil'sChase »

Super je novi stil foruma, baš i je zimski :) Svaka čast na trudu Bejo i hvala ti :ymhug:
Odgovori