❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

PostPostao/la antoniopavaroti » 12.01.2016, 00:43

sad kad sam već neko vrijeme na "novim" stranicama , čini mi se da ni nisu tako loše kao što su mi izgledale prvi dan ..mora da sam se privikao..nama starijoj generaciji treba uvjek više vremena da prihvatimo nešto novo ..U svako slučaju poštujem trud i dobru namjeru tima koji je to odradio..Skidam kapu...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Perun
rank8
Zahvalio/a: 110 puta
Prim. zahvala: 46 puta

PostPostao/la Perun » 12.01.2016, 13:09

Ninti je napisao/la:Sviđa mi se jako pozadina. Podsjeća me na Millie Marotta's colouring book, bojanku za odrasle (za rješavanje stresa) :ymdevil: .. To nam je bio hit ove godine na Interliberu :)

slika
slika
slika
slika
slika

Ovo je radio čovjek na nekom bilju, ovo nije"na suv'o".
Ninti, može pitanjce? Jesi bio/la na interliberu privatno ili poslovno? Oprosti ako sam preradoznao.
Ko prije umre duže je vječan
Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 428 puta
Prim. zahvala: 333 puta

PostPostao/la Ninti » 12.01.2016, 19:40

Bila i privatno i poslovno.. Zasto bi bio preradoznao :)
Knjige su moj svijet velikim dijelom..
Refren? Mantra? Ne, tek razlika između ljudi koji žive i onih koji samo borave ovdje.
Perun
rank8
Zahvalio/a: 110 puta
Prim. zahvala: 46 puta

PostPostao/la Perun » 17.01.2016, 11:40

Pitam čisto jer su knjige i moj svijet. Samo što česće ostavljam tragove na papiru nego da pratim tuđe. Čitamo se...
Ko prije umre duže je vječan
antoniopavaroti
rank14
Prim. zahvala: 330 puta

PostPostao/la antoniopavaroti » 09.03.2016, 02:45

Apsolutno se slažem da treba podržati svojim prilozima The majku..Bitcoin mi nije praktičan jer neznam sa tim plaćati a vjerujem i mnogi drugi , Azarius mi nema ništa što bi me interesiralo ali bi volio kupiti koju majicu , sliku , šalicu , neki ručni rad ..sa amblemom the majke itd.Predlažem sledeće ;
- da se otvori posebna tema sa naslovom Pomoć za the majku i da svako od nas redovnijih članova stavi u tu temu neki predmet , sliku , knjigu ili više takvih stvari koje mu ne trebaju a koje bi neki članovi željeli kupiti pa da novac šalju na neki račun od the majke za neku stvar . pregledom računa vidjelo bi se ko je šta platio i dobio bi željenu naručenu stvar . Ja osobno sam hteo kupiti par majica za klince samo da se donira neki novac ali jednostavno mi je ovo preko bitcoin-a bilo nepoznato i neizvedivo..Eto ja bi stavio par nekih zanimljivih knjiga po nekim simboličnim cjenama , par kristala ,tourmalin ,par malih meteora ...i kojekakve sitnice tehničke namjene itd itd ili neka aukcija tih predmeta pa sve što se proda nek ide u The majka korist...jer svi imamo neke sitnice koje netrebamo i dali bi ih budzašto a kad je ovako plemenit cilj još i rađe..Osim toga uveo bi obavezu da svaki član nešto kupi ili donira 20-50 kuna i na taj način dobije pristup tj. pravo da se ulogira kroz svoju donaciju .Ebeš člana koji nema 20 kn. takav i netreba da se mota po the majci..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
pecurko
Moderator
Zahvalio/a: 228 puta
Prim. zahvala: 285 puta

PostPostao/la pecurko » 09.03.2016, 08:08

Bejo, rad sam pomoći, ako znaš neki način da pošaljem pare iz Srbije, molio bih u pp.
Stvarno me ovo razočaralo.
Isto se ne razumem u te bitcoine, ali probaću da se raspitam za tu varijantu.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Beyond Le Fov
Moderator
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 09.03.2016, 12:57

Hvala vam na interesu. Bankovni račun i paypal nisu pogodni za primanje donacija u ovom slučaju zato jer nemogu biti anonimni. Bitcoin je jednostavan način plačanja kao i svi drugi, samo treba uplatiti novce u neku od bezbroj online bitcoin mjenjačnica i onda s nje prebacit na themajkinu bitcoin adresu. Svaka država ima bar jednu lokalnu bitcoin online mjenjačnicu koja prima novce lokalnim načinima uplate, na druge mjenjačnice u svijetu uplačuje se deviznim doznakama s banke na banku, ali ima takvih kao coinbase.com gdje se može kupiti karticom. AFX je pisao o tome ovdje viewtopic.php?f=9&t=2381
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Vid Svante
rank10
Zahvalio/a: 132 puta
Prim. zahvala: 68 puta

PostPostao/la Vid Svante » 19.11.2017, 01:18

Dugo mi se mota to da zelim baciti koji djelic bitcoina al nikak da to napravim - nekak me to odbija i tlaka mi je. Rado dam kesh, dobru staru gotovinu no vjerujem sa je tp nemoguce. Zaista ovaj forum treba opstati i zahvaljujuci njemu otvorio mi se drugi svijet kojeg sam dugo trazio i zahvalnost a i duznost da ga odrzim barem malo ako mogu me stalno bocka. Ako ima nacin da Ante gotovina zavrsi u nekoj kuverti ja sam spreman i saljem ;)
Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
I'm gonna give you my heart
'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
'Cause you light up the path
:mushroom: :mushroom: :mushroom: :47b20s0:
Beyond Le Fov
Moderator
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 19.11.2017, 09:18

Moguće je donirati samo razne kripto-novčiće, link> bitcoin.html
Kupiti bitcoin jednako je lako kao platiti racun za struju, a internet je pun mjenjacnica, kod nekih se netreba ni registrirati. Trenuto problem kod bitcoina postaje cijena tranakcija koja u najaktivnijim periodima doseze i 10$, zastarjela tehnologija mu limitira protok, a oni koji plate vise za transakciju netrebaju cekati sate ili dane da prodje. pa zapravo više neće biti sredstvo plaćanja nego nešto kao digitalno zlato za kockare, isplativo samo za prijenos vecih brojki. razvijaju se drugi kripto novčići s boljom tehnologijom i pokricem vrijednosti, samo što za sada prvo treba kupiti bitcoin da bi se njega mijenjalo u druge.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.

Natrag na “Novosti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.