Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Novosti i obavijesti

Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Želim više Novosti
5
8%
Zanima me više o ekologiji i Uradi sam stvari
9
15%
Više o Ljekovitom bilju i Upotrebi
10
16%
Magične gljive, kaktusi i biljke kao i uzgoj
10
16%
Trip riportovi i pripravci
11
18%
Filozofija, znanost, ezoterija, rasprave...
7
11%
Više razbirbrige (obrazloži)
0
Nema glasova.
Nemam primjedbi...
9
15%
 
Ukupno glasova: 61
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Red »

Pozdrav Ljudi :ymsmug:

razmisljam u zadnje vrijeme kako da malo obogatimo forum. Normalno tu mi treba pomoc, da skupa sa vama nakrcamo forum korisnim i zanimljivim temama, koje ce nadam se potaknuti druge da sudjeluju i pisu :D

sada ce nam uskoro biti 1 Godina postojanja i mislim da smo se fino razvili i odrzali, forum raste svaki dan, kao i posjete i drago mi je da dobivam pozitivni feedback od ljudi koji dolaze.

posto vec dugo vremena piskaram po ovom forumu i ja sama sam ostala bez inspiracije za nove teme pa bi Vas zeljela priupitat sto Vi zelite vidjeti na forumu, i koje forume eventulano zelite obogatiti ili prosiriti.

Imate 3 opcije, izaberite sto vas zanima. anketa ce biti otvorena da svatko novi moze glasati. Molim vas glasajte Svi. jedan klik :thumbsup:

Molim vas obrazlozite svoj odgovor ako zelite, da skupa vidimo sta mozemo napraviti Hvala. :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la HypnoToad »

Ja sam svoje mišljenje već izrazio (malo agresivno, al dobro, ne ispričavam se :)) ), meni se sviđa dosadašnji smjer foruma, s fokusom na ljekovite gljive i biljke, njihovo korištenje, zatim ekologiju, umjetnost (uključujući i "uradi sam" teme), glazbu, dokumentarce i ostalo. S enteogenima i ostalim psihoaktivnim substancama sam sasvim u redu, dok god se radi o prirodnome. Tu više manje povlačim crtu i nebih volio vidjeti da se ovaj forum pretvori u narkomansko okupljalište i bude krcat temama za ekstrakciju svega i svačega, od meskalina do morfija. Ako je željena psihoaktivna tvar sadržana u biljci/gljivi, onda ju je u tom obliku najbolje konzumirati. Al dobro, nije ni to toliko važno, ali stvarno bi mi bilo žao kad bi naglasak bio na drogi, priroda nije tu samo da bi se mogli nadrogirat.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Red »

Djelim sa tobom misljenje i naravno zelim da u tom smjeru idemo :thumbsup:

Ovo je cisto da vidimo sta ljudi vole citati i koje su im teme zanimljive. nista drugo B-)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Tain »

Želim više Novosti
Ovoga bi naj želio više. Al je zeznuto jer ve 99% zanimljivih vijesti na engleskom jeziku. Plus što je neuredno otvarati za svaku vijest novu temu, a još neurednije sve ih strpat u istu temu.
Pod novosti podrazumijevam zanimljiva videa/vijesti/projekte/najave vezane uz temu foruma.

Zanima me više o ekologiji i Uradi sam stvari
Više o Ljekovitom bilju i Upotrebi
Učenje o prirodi, preživljavanju i praktičnosti je nešto zbog čega mi se Majka najviše sviđa. Mada se u otvorenim temama ne raspravlja puno, svaka tema otvorena je zanimljiva.



Magične gljive, kaktusi i biljke kao i uzgoj
Trip riportovi i pripravci
Filozofija, znanost, ezoterija, rasprave...
Kod ovakvih tema mislim da je važnija kvaliteta nego količina.
Uvijek će biti početnika, last minute pitanja i dnevnika tako da ovim temama ništa ne fali.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Red »

Odlicno tain, tvoji komentari mi uvelike pomazu. I sama sam razmisljala vise pisati o ljekovitom bilju ali nisam imala dojam da previse zanima ljude... medutim do sada po glasovima vidim da upravo to zanima ljude...

nema problema, fokusirat cu se na tu stranu onda, da malo ozivimo i taj dio foruma... Ima toliko toga sto mogu ubaciti, materijala ko blata... samo treba prenjet na forum...hocu :-*

Svaki komentar dobro dosao :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la CAM »

uh volio bi da minetko pokloni ipad @-)
volio bi da mi se donira PCR i mikroarrays chipove s označenim target genima kako bi mogao modificirat ekspresiju cvjetanja i veličine cvata kod kanabisa =p~

i volio bi jednu kavu s natrenom i krosan s čokoladom :-?
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Proximus »

Kao sto rekoh meni je forum super kakav je, eventualno da bas zelim vise necega onda bi to bilo vise iskustava/reportova i pricanja o spoznajama/prirodi/kozmosu, te vise o umjetnosti (opcenito i radovi forumaša) :)

Mislim da bi bilo vaznije nekako privuci vise kvalitetnih korisnika nego prosirivat forum. E sad kako ih privuci, nemam blage :/
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
panketa
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 24.03.2010, 08:37
 pohvaljen: 2 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la panketa »

samo ipad? natren is bad! hmkey?
Pokraj ove prirodne, bilo bi zgodno proučavat i neprirodnu stranu ovog svijeta. Počevši od aspartama u natrenu, žvakama, cocacoli itd.., raznim konzervansima i pojačivačima okusa, tragu modificiranog kukuruza u mesu i ostalim proizvodima, fluoru u vodi, masovnoj hipnozi i skupljanju podataka pomoču interneta, raznim agentima odgojenim u američkim podzemnim gradovima i infiltriranim po svijetu da služe zlim planovima NWO-a, o codexu alimentariusu, monsantu, bankama, chemtrailsima u hrvatskoj, europskoj uniji, pa i o lokalnoj politici i svim poveznicama.. tema ima jos milijun i sve su te informacije jako bitne za razvoj svijesti pojedinca i za zajedničko bolje sutra! Da tim klincima sto su tu dosli radi drogiranja ili uzgoja gljiva, za koji glavni motiv je na prvom mjestu drogiranje a drugom zarada, otvorimo oči i potaknemo ih na razmisljanje :thumbsup:
Trebali bi veličat ljude kao što su Peter Joseph, Alex Jones, David Icke, Terrence Mckena, Nikola Tesla, Albert Hoffman, Castaneda i mnogi drugi hrabri i pametni naši kolege ljudi :psy
A na nama sta smo te teme več apsorbirali je da ovdi brainstormamo i doprinesemo kolektivnom izlasku iz ovog ludila svak u svom dvorištu tj na osobnom primjeru.
Nadam se da ce nosit neki smisao ovo sta san natipka, ja bi podforum nazva prava istina o svijetu u kojem živimo :sunn: :eevil:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Pa obrađujemo sve te teme na majci, prozuji malo da vidiš
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la CAM »

da ipad ili blackberry playbook ili bilo što da mogu čitat knjige i gledat filmove :((
ko to smpominje GMO u kukuruzu =))

aj dobro ionako mi je posao transgenetične biljke ili kako ti zoveš GMO , obožavam kako ljudi osuđuju ono što nepoznaju :ymapplause:

oćemo GMO temu :kiss:
Odgovori