Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Novosti i obavijesti

Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Želim više Novosti
5
8%
Zanima me više o ekologiji i Uradi sam stvari
9
15%
Više o Ljekovitom bilju i Upotrebi
10
16%
Magične gljive, kaktusi i biljke kao i uzgoj
10
16%
Trip riportovi i pripravci
11
18%
Filozofija, znanost, ezoterija, rasprave...
7
11%
Više razbirbrige (obrazloži)
0
Nema glasova.
Nemam primjedbi...
9
15%
 
Ukupno glasova: 61
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Gle fakat, nema još teme o GMO-u, morat ću nešt hitno napravit, jer je fakat strašna stvar, a svi znanstvenici koji se usude nešt reći protiv (pošto studije na životinjama pokazuju sterilnost i boleštine) dobivaju otkaze, nekima se čak sudski zabranjuje govoriti o tome.
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la xarabas »

Beyond je napisao/la:nekima se čak sudski zabranjuje govoriti o tome.
Wtf, s kojim pravom?
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

a izmisle nešt, mogu oni sve što zamisle, Monsanto je ogromna korporacija s milijardama dolara, potkupe koga god žele. Strašni su njihovi planovi za budućnost. Znanstvenici se ne osude protiviti glavnoj struji zato jer bi si uništili karijeru, tako je to u svim znanstvenim krugovima. Sudski su zabranili govoriti jednom od poznatijih znanstvenika za testiranje sigurnosti hrane, kada je istupio s istinom o gmo-u dr. Arpad Pusztai, iako kasnije je bilo uspješnih intervencija drugih znanstvenika pa su mu poništili tu zabranu. Ima o tome u knjizi Sjeme obmane od Jeffrey M. Smith-a

o tome ćemo u drugoj temi
panketa
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 24.03.2010, 08:37
 pohvaljen: 2 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la panketa »

To je to! znam da se obrađuju teme, malo kroz knjige malo kroz filmove malo kroz linkove,ostalo.. a kako je ostalo lijepo sistematski podjeljeno pa moglo bi i ovo štivo :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Red »

Ljude mozes privuci sadrzajem, a medu njima i neke zanimljive ljude, nadam se. bez dobre podloge, interesantnih i zanimljivih tema, nema puno akcije.

No evo primjecujem da svaki put kada napisem par novih tema uleti bar 10 novih ljudi pa stane. kako prestaju nove teme izlaziti tako stanu i ljudi. mozda slucajno? nemam pojma...

hocu reci, odgovor na tvoje pitanje je upravo u recenici prije koju si sam izgovorio. da bi imali kvalitetno drustvo treba ga dozvati, a kako ga dozvati doli punijim/kvalitetnijim forumom, pun svega i svacega, gdje zelis ostat i sudjelovat. ja barem to tako dozivljavam :ymdevil:

sada kada vidim sto ljude zanima mogu se orjentirati i pisati vise o nekim drugim stvarima, koje su mi do sada bile sekundarne. hvala na tome. dajte jos. :D

i ja bi vise trip reportova, i voljela bi da su kategorizirane. no za sada imaju cijeli jedan podforum za sebe, samo tesko ljudima to pisati... vani ljudi po forumima vole djeliti svoja iskustva, kod nas, kao da su svi jos zatvoreni pricati o svojima. :-?

Sudjelujte i dalje u anketi, to je smjer koji vi odredujete ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la CAM »

Koji kurac je s ovim forumom, Red dozvoljavaš takvo ponašanje odstrane moderatora :ohnoo:

Prvo ne znaš što je GMO, da bi znaoipak trebaš malo dalje od googla ić ,ipročitat par stotina knjiga i eksperimentirat godinama, drugo NE DA MI SE OBJA ŠNJAVAT ČOVJEKU KOJI IMA SAMO SVOJE RAZMIŠLJANJE I FORSIRA GA, daj mi konkretne studije s podacima iz akademskih članaka ( i da obično se pišu od strane univerziteta koji su zaštičeni od uzrupacije eksternih utjecaja)
treće svaka hipoteza u znanosti je oboriva, i zato se i razvija, dok ne provedeš svoju studiju, s adekvatnim znanjem i resursima ne nabijaj svoje stavove ljudima

jesus fuckin christ #-o
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Hehe, ne glumim znanstvenika na ovom forumu već više novinara, kužiš ja prenosim priče drugih ljudi, dam link od kud mi ono šta govorim i to je to, ako ljude zanima nešto dublje onda je tu google.

Ok ti si kao nešt visoko obrazovan kemičar ili šta već, ali ti s druge strane forsiraš samo ono što su te naučili u indoktrinacijskom sustavu, a neželiš nit malo bacit oko na ono što govori u suprotnost onome što su te učili jer misliš da si popio svu pamet svijeta a da su drugi glupi.

Nemoram biti znanstvenik da bi shvatio što je GMO i koje su posljedice. Mogu poslušat, pročitat od znanstvenika koji o tome govore, znaju poprilično dobro objasnit nama "laicima" što su otkrili i koje su posljedice, drugo me ne zanima, nemoram znati kako sastaviti auto od najmanjih djelića da bi ga znao voziti.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Red »

CAM je napisao/la:Koji kurac je s ovim forumom, Red dozvoljavaš takvo ponašanje odstrane moderatora :ohnoo:

jesus fuckin christ #-o
Ne vidim nista lose u Beyondovom ponasanju da bi trebala reagirati? Vise si ti taj koji gunda naokolo :ymdevil:

nema smisla napadati ljude koji stoje iza tekstova koje objavljuju. prenosimo nesto sto smo procitali a na drugima je oce li to istrazivati, prihvatiti ili odjebati. vrlo jednostavno :D

OFF TOPIK ljudi, vratimo se temi :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Marsovac

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la Marsovac »

Odlican forum.
Cast mi je biti dio istog.

Volim ekologiju, biljke i njihova ljekovita svojstva! :ymapplause:

Samo naprijed i jos puno dobrih godina! :thumbsup:
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?

Post Postao/la pecurko »

Neko je pomenuo i ishranu u prirodi i prezivljavanje. Posvetiti mozda vise paznje i preneti licna iskustva vezana za pripodu MAJKU kad je besna, ljuta, i nepristupacna.
Probacu ovih dana ako uhvatim vremena pisati o svojim...

Glasao sam i za trip reports-e, ali ni sam neznam da napisem ono sto tada osecam.

Znanje je moc, ali znanje rasuto na milion segmenata je uvod u glupost i zabludu...drzimo se mi na dobrom putu-neka tako i ostane. :sunn: :mushroom:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Odgovori