The majka, The majica

Novosti i obavijesti
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Fig »

:) a ne znam sad kakvih nas sve dimenzija ima :) .. meni paše isto tako nešto, L i to..
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la HypnoToad »

A nećemo se tako igrati, šta bi sad majice trebale bit samo za vas žgoljavce, a?! Moji mišići ne stanu u ništa ispod XL. :))
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Tain »

Mislim kad se majice kupuju na veliko da je jeftinije kupit u paketima sa svim veličinama odmah pa to neće bit problem.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

sta bi ja trebala reci, meni je S ili cak XS taman :D

kombinacija velicina, bar 3, M, L, XL, ipak nas ima svakakvih :YMPEACE:
i svakako, ne bi ni ja bijelu, prlja se brzo a i rijetko tko voli bas bijele majice. i ja sam mislila kombinacija par boja, varijacije na temu. otom potom.

pokusat cu svoj logo nekako editirati da vidimo kako bi ispao u crno- bijeloj kombinaciji ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la xarabas »

Jao kako mi je drago zbog ovog projekta, pa kad god da bude :)
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Malbasha »

HypnoToad je napisao/la:E da, mislim da bi bilo dobro istaknut TheMajka.com, da se odmah malo i reklamiramo. :D
svaka cast svima za ideju i nadam se uskoru realizaciju al moram napomenut nesto i cut vase misljenje.

Previse se bojite otkrivanja identiteta preko poste, i to adminima...ako ne vjerujem njima (a i memberima) onda neznam kome mogu i koja je poanta ovog svega :P tako da sam ga vec otkrio vise puta.
....Dok u drugu ruku hocete nosit majice po gradu sa natpisom the majka.
znatizeljnima je najlakse upisat u google the majka i vidit o cemu se radi, ako te vec nece pitat sta ti znaci to na majici i sl...sta da kazem, da kinezi pisu gluposti po majicama :)
nemora nista znacit, niti da ce nas otkrit na forumu pod nickom al opet nije da i nema rizika. Dosta vas je napisalo odakle ste a kao ima milijun membera na majci pa je tesko skontat nekog jos kad ga vidis sa majicom. u ZGu je bolja situacija al u ostalim gradovima koliko sam pohvatao ima nas od 1 do najvise 3 po gradu.
al ovi sa fsrea su mi predobri, gljive na majici i sve, uopce nije ocito :D je da u nas nema bas neke sanse da se ista lose dogodi preko majica ili samog foruma al kad se vec ne bojite tog onda nebi trebali pravit drame ni oko identiteta.


kao sto sam rekao, ja sam za i bilo bi super imat majicu, ovo bi se moglo rjesit kad bi samo bio logo al nije to to bez natpisa...mozda da stavimo neki zanimljivi slogan koji bi samo memberi kuzili B-)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

ako te netko bas hoce, ce te zaskociti imao majicu ili nemao, otkrio podatke ne otkrio... mislim, svatko rizik na svojoj individualnoj razini odreduje i tako se i ponasa.

netko tko prati ovaj forum se mozda nikada nece registrirati ili pisati ako ga pere paranoja. dok neki pisu i objavljuju dnevnike uzgoja. stvar perspektive...

ja samo mogu reci... da sam ikada mislila o riziku ovaj forum ne bi postojao. Ali svjesna sam rizika, ali me to ne sprijecava.

kako god... majice cemo napraviti (kad tad), bit ce najkulnajboljeikada :ymparty: Tko hoce nek je nosi, tko nece ne mora :-*
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Fig »

da se malo osvježi tema.. ..nabasao sam na neku fora stranicu (http://www.customink.com), kao neki shirt design, ima dosta opcija.. malo sam se igrao sa ovako nekim simple majicama kakve su mi ok.. pa eto..

slika slika
slika slika
slika
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Malbasha »

druga i treca imaju moj vote :)
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la xarabas »

Prva i druga su mi najbolje, s tim da bi druga bila ljepsa bez natpisa iza. Kad bi morao da se odlucim za jednu, definitivno prva
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Odgovori