The majka, The majica

Novosti i obavijesti
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

nije lose uopce :)

koliko uopce treba da to izveze na majicu, samo sam zantizeljna :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ova trudnica je dosta velika 150x140mm, 14000 uboda, trebalo je negdje oko 10 minuta
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

ooo pa super, mislila sam da joj treba puno duze ;)

nadam se da cemo naci neki logo koji ce nam se svidjeti, pa da eventulano 23.03 napravimo Nagradnu igru sa majicama. ipak nam je GODINU DANA DA SMO ZIVI na ovom forumu, i nije nam lose. :ymdevil: mogli bi to nekako obiljeziti.

sta kazes Wedrane, jel bi zrtvovao koju majicu za nagradnu igru? ako da, imas li ideju neku, ili prijedlog? mozda, majica, kapa i torba, mozda nesto deseto, kako god ti zelis tj, sto imas kod sebe na raspolaganju a da ti ne treba puno/extra love. mogu i ja pomoci ako zatreba :ymcowboy:

think about it!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Može može, napravit ću neku majcu dvije, par torbica i par prišivka :ymhug:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

Fenomenalno!!! racunaj proljece..nagradna, do tada masti na volju, prepustam ti sve :ymhug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Sophia »

hm ,, imam idejicu, ako netko želi,, moglo bi se napravit kao torbice za duhan,rizle, i ostalo i na njih ištikat logo, mislim ako netlko želi torbicu za duvan :) , pa bi mogle od žutice plac torbice sa logom, a žutica je povoljna poprilično a čvrtsa + može se savršeno obojat u bilo koju boju :) to su moji prijedlozi, a možda bi bilo bolje prvo napravit pa pokazat hehe,, (ovih dana ;) ču se bacit na poso, još me fax steže za vrat, pa sam da maaalo popusti(ps, nevezano, red, tema kristali je u pripremi, imam dosta texta samo trebam još slikice, i još malo texta pretipkat :)))
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Fig »

Totalna komercijalizacija forumske psihodelične kulture :) već vidim TheMajka štandove po festivalima

btw, kad smo kod loga... prefora mi je od chacrune logo, tipa za nekakvu prišivku... dodao sam malo boja zbog morbidnosti (nadam se da neće zamjerit ;) )
slika

Također, logo od Taina je prefin i šteta bi ga bilo ne iskoristit -> http://i47.tinypic.com/1zcdb8p.png
Šta se tiče materijalnih sredstava za štampanje i sl., rado ću pripomoć... tako bi, nadam se, trebalo biti jeftinije po svih nas :-BD
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

Odlicno ljudi, hvala na svim prijedlozima i idejama. samo ti napravi prototip torbice, bitno da vidis kako i sta pa lako opalimo logo, jer ideja je super! :ymparty:

Tu bi kontinjued...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la kontaminacija »

ej šta ima ?
jel ima šta novoga ?? ha ?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ja ću napravit preko vikenda par komada
Odgovori