Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Novosti i obavijesti
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la wonaabi »

nije mi baš jasno kako misle zabranit biljke,vitamine i alternativnu medicinu.
možda će to i dalje bit dostupno samo ne kao nešto što ima status ljekovitog...mislim koji kurac?
stavit će kamere po šumi i strpat me u zatvor ako berem gljive, lavandu?zabranit će šumu i da mi neko u mojoj kući zabija iglice po tijelu?
čini mi se da je ovo nešto slično kao kad se digla strka da će ukinut nrz, a htjeli su ga samo maknut sa znanstvenog dijela programa kako bi imali mjesta za "ozbiljnije" emisije.

sigurno da je ovo sranje i dobar pokazatelj u kojem smijeru idemo...al neka, neka, draga čeka,neka neka kako bi drug stavros reko. B-)
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la Ninti »

Pogledaj nas. Sve je naopako; sve ide unatraške. Liječnici uništavaju zdravlje, odvjetnici uništavaju pravdu, sveučilišta uništavaju znanje, vlade uništavaju slobodu, mediji uništavaju informacije, a vjere uništavaju duhovnost.

Da sažmem: Mi smo u govnima – no ne trebamo u njima i ostati.. ;)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la Red »

za sada pokusavam drzati glavu iznad razine :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la wonaabi »

i shall sej noting more...learn too swim al si ju down in mrtvi kanal
http://www.youtube.com/watch?v=Wnk78TTj8to
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la HypnoToad »

Mom's gonna fix it all soon, mom's comin' round to put it back the way it ought to be. ;)

Najbolje je živit na margini društva, ignorance is bliss, što manje znaš što imbeciloidni psihopati rade, to se manje brineš, i manje ti mogu naštetit. Živi kako želiš, ne opterećuj se, igraj po pravilima kad te gledaju, ne ističi se izgledom ni ponašanjem, ispod radara što je više moguće, ne pokušavaj ništa promijenit, jer nemožeš, promjena dolazi postupno sama od sebe, samo je budi spreman prihvatit kad dođe, i bit ćeš najbliže sreći što se može u ovom poremećenom paklu.

Hahaha al ga serem... Al ja stvarno uopće neću pročitat što sve to znači, jer ne želim znat, ako žele poslat 10 helikoptera na mene kad odem u šumu brat lipu i kantarion, neka probaju. Sigurno nije radikalno kao što se čini na prvi pogled. Al svejedno, ne želim znat.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la Fig »

HypnoToad je napisao/la:Najbolje je živit na margini društva, ignorance is bliss, što manje znaš što imbeciloidni psihopati rade, to se manje brineš, i manje ti mogu naštetit. Živi kako želiš, ne opterećuj se, igraj po pravilima kad te gledaju, ne ističi se izgledom ni ponašanjem, ispod radara što je više moguće, ne pokušavaj ništa promijenit, jer nemožeš, promjena dolazi postupno sama od sebe, samo je budi spreman prihvatit kad dođe, i bit ćeš najbliže sreći što se može u ovom poremećenom paklu.
potpisujem :)

nekako sam si predočio novu briju kako sve ide svojim tokom i sve se dešava sa nekim dalekim ciljem. majka priroda će uvijek prevejlat, jer to šta je sve oko nas kaos nije da smo našli način za ukrotit je, već nam ona to dopušta... sve se dešava za nešto, neko dobro za neko zlo ili neko zlo za neko dobro, uvijek su te dvije stvari nekako zastupljene ovdje u ovom našem vremenu i nadalje. kaos je sve, i to je normalno stanje.. balans i ravnoteža, treba se pomirit sa time i biti pojedinac prateći ritam prirode uz kamuflažu čovječanstva. ma.. svi imamo neke brije kako objasnit situacije, ali zašto onda ne gledat na pozitivan način.. dat si neku priliku jednostavnosti i zadovoljstva malenih stvari do tad.. kroz to..i iza toga.. održat um van svega toga, od fizike, kroz sve te novonastale materijalne situacije ... još jedna pričica :) al kao da nešto ipak pričamo..
Avatar
drvo.bor
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 23.07.2010, 22:07
 pohvaljen: 4 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la drvo.bor »

Evo jednog zanimljivog primjera što to točno znači:

Nedavno sam imao problema s krvavim krajnikom ( čitaj jeb..o veliki zub duboko u lubanji)
Počeo je raditi sranja i morao je van. Nakon egzotične operacije Čiča zubo me zakrpao i poslao doma.
Ja sam naravno očekivao bibliju recepata za sve moguće analgetike :D, međutim sestra mi je napisala da uzmem neki lagani Voltaren (-| i ranu ispirem čajem od kadulje. Što je na kraju ispalo sasvim dovoljno.
E pa od sada na dalje doktori to neće više smjeti raditi. Dijeliti će skupu kemiju na teret države i na korist farmaceutskih tvrtki. :((
Follow the white rabbit...
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la wonaabi »

najbolje otić kod veterinara na pregled, pa kad ti kaže šta ti fali dalje se sam lječit.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Peticija za ukidanjem "Codex Alimentariusa"

Post Postao/la Red »

:(( :-s =((
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori