Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Novosti i obavijesti
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Tain »

I love not man the less, but nature more.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Beyond Le Fov »

napokon
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la dr.manijak »

Postavio sam tamo, nisam hteo ovde jer je vutra za vutru. :D
A majka je za sve ostalo.


https://forums.vutra.org/threads/8220-G ... post158047

A srodna je tema.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la dr.manijak »

http://pressonline.rs/sr/vesti/regioni/ ... irotu.html
:psy
Lepo da ih ima, mada sumnjam da ce to potrajati.

ali za ovo nisam znao :

CIA uništila hipike

Javna je tajna da je hipi pokret, koji je najjači bio u SAD, uništen onoga momenta kada je oštro počeo da osuđuje napad američke vojske na Vijetnam. Kako bi ga uništila, CIA je u pokret infiltrirala svoje agente i uz pomoć velikih količina droge koje je delila pripadnicima ovog pokreta, diskreditovala ga do te mere da je on ubrzo gotovo prestao da postoji.
Gitare, duge kose, rok muzika „Dorsa", „Led cepelina", „Dip parpla", DŽimija Hendriksa, šarena garderoba, bila su odličja jednog od najvećih fenomena modernog društva - hipi pokreta.
:eeek:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la wonaabi »

ni sam pisac nije znao dok nije izmislio :winkk:

baš je inspirativan ovaj članak, osobito fotke..(prva)desno izopćenik, ljevo zvijezda koja se nasadila na stijenu, a između sve silne varijacije ta dva ekstrema.
na drugoj pak,diže riđa afrodita tri prsta u zrak...živila majka srbija i dražina hipi tripy brada. :p
briljantni gospodin ćirić u idućem članku zasigurno će nas prosvijetlit još jednom dobro čuvanom javnom tajnom, naime da su četnici estetska inspiracija hipija, a čak i ideološka jer ideja velike srbije je model mira i jedinstva kakve se ni sam ghandi nebi posramio :ymdevil:

"Žestoko se protivimo korišćenju svih psihoaktivnih supstanci, pa ljudima koji ih koriste nije mesto na našim skupovima - kaže Spasić."
:)) već po slikama sam znao, al ovo mi je samo potvrdilo da se radi o istoj ekipi ko iz moje srednje. ti buntovnici unutar propisanih granica su mi najbolji...tolko blizak odnos s roditeljima da mogu reć kako žive njihovu krizu srednjih godina.cajkaroši su mila majka naspram ovih =;
njihov pacifizam nije ništa drugo nego nedostatak muda...a svoj nezreli, uvrijedljiv i ogorčen komentar ću završit u istom takvu duhu i reć kako su svi ljudi koji se izričito protive psihodelicima kreteni.
možete to poreć,možda sam to reko na loš način...al to je tako.eto pa brišite ako očete :))
jednostavno sam frustriran što vidim da ni u prirodu više nemogu pobjeć od kretena...moraš valjda otić u duboku šikaru i onda ti isto naleti neki penziner il slučajni turist u sandalama s bijelim čarapama koji bere šparoge
recite ne yogi, kao drogi!
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la dr.manijak »

- Naša ideja je bila da vratimo duh koji je nekada postojao među omladinom, a koga sada nema. Mladi ljudi su danas zatvoreni u sebe, uglavnom se ne razdvajaju od kompjutera i ne skidaju sa Fejsbuka, a slobodno vreme provode u zadimljenim kafićima opijajući se. Želeli smo da na ovaj način ljude motivišemo da izađu u prirodu, da se družimo ovde na Sarlahu, sviramo gitare, pevamo, promovišući usput ideje originalnog hipi pokreta, kao što su mir, koji je danas svetu potrebniji nego ikada, i ljubav. Ujedno želimo da oživimo ovo izletište koje je pravi biser našeg grada, ali je turistički potpuno neiskorišćeno. Za veoma kratko vreme na Fejsbuku smo okupili više od 200 članova, a osim Piroćanaca imamo podršku ljudi i naših vršnjaka iz svih krajeva Srbije. ^:)^
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Red »

drago mi je vidjeti mlade koji zele nesto vise od blejanja po kompu i drkanja K po cijele dane, samo isto tako je cinjenica da su oni šaka ljudi kojih je uvijek bilo i uvijek ce ih biti, to je cinjenica.

da bi bilo vise takve djece, ostaje na buducim roditeljima. i takva djeca se nuzno ne moraju okupljat, pjevat i svirat, samo nek imaju duha, sto je najbitnije od svega :ymsmug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la dr.manijak »

Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Tain »

1000 eura za Amanitu. :thumbsup:
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Sophia »

na sljemenu je bespla, ali ako oče netko prodam mu je za 500e . bolje od 1000 hahahaha
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori