Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Novosti i obavijesti
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la HypnoToad »

A koji debili...
Naravno da se radi o nekom super elesdiju, jer LSD i ostali psihodelici su ultimativno zlo! Nema šanse da se radi o PCP-u, efekti se uopće ne poklapaju...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la oßliK »

ma joj, pa cemu uopce takve vijesti stavljati...taman to procitam kad treba ic na pocinak...novine i ona crna kutija su prepune crne kronike, nek bar ovo mjesto kreira pozitivne misli i odasilje mir...et, imao sam potrebu ovo rec...

laka noc svima I-)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la HypnoToad »

A moramo se malo smijat debilima...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Morpheus »

Jao,sto sam juce popizdeo na ovo :-o
Sto rekoh, LSD je postao sinonim za zle hard drugs, posto je heroin sad vise tragic hero drug. =))
Bas sam juce nasao realnu toxikolosku analizu i lik je bio na nekom sranju kom zaboravih ime, ali iz klase amfetamina, sto me nimalo ne cudi. :rolleyes:
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la HypnoToad »

Evo baš sam našao ovo:
'A man shot dead by police as he ate the face of another man may have been under the influence of a potent LSD-like drug called bath salts, investigators believe.'

Koji su to propagandistički retardusi, rekao bih nemogu vjerovat, ali nažalost mogu.
Te 'soli za kupanje' se mogu u americi kupiti legalno na benzinskim postajama, a donedavno ih je bilo i kod nas. Najvjerojatnije se radi o spoju MDPV i naravno da nema apsolutno nikakve poveznice s LSD-em ili bilo kojim psihodelikom.
Nikad me neće prestati šokirati kako mediji mogu širit laži, i kako im debili bez sekunde razmišljanja vjeruju sve što izvade iz guzice. Umjesto da se zaustave prave opasne droge kao ovo, oni demoniziraju LSD i psihodelike. Al dobro, to je sasvim razumljivo, naravno da vladari ne žele da ljudi razmišljaju i imaju otvoren um.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Red »

zato se meni naprosto gadi citat vijesti bilo koje vrste jer uvijek izoblice informaciju po nekom svom slobodnom nahodenju. a mislim koji kaco ce mi info koji ne reflektira cinjenice vec neko ima umjetnicke inspiracije zapapriti clanak i samu vijest i uciniti je jos sokantnijom, juuupi... ma bravo.

ne citam nista, ne gledam nista, samo truju sranjima nepotrebnooooooo #-o
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Tain »

ma ljepo bill hicks rekao, ja mislim,

edukatavni sustav sakati znanje, mediji sakate informacije, religija sakati duhovnost, drzava sakati slobodu, itd...

sve obrnuto :blinkk:
I love not man the less, but nature more.
Avatar
bokte
rank2
Postovi: 36
Pridružen/a: 27.04.2012, 23:21
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la bokte »

Jao ovo mi je kolega danas pričo, koji nikad nije nikakve droge uzimo, ja mu kažem nemoj vjerovat u to, to ti je samo priča da se ljudi zanimaju i pričaju, ali ne, bilo je na vijestima. Reko gle kolega, ja ti ekšli znam šta je lsd. Ekšli, gazio sam se u pristojnim dozama istog, ne potiče nasilno ponašanje. Ali ne, ovo ti je najnoviji lsd kaže on meni, taj ti je puno jači, jedeš ljude kad ga uzmeš. Ja gledam njega koji mu je kurac, pitam ga zašto bi neko uzeo drogu od koje ubijaš ljude. Zašto?! Uglavnom, nisam mu uspio niš objasnit. I onda mi još ispriča da je lsd izumila američka vojska ili tako nešto, i da se u početku koristio kao bojni otrov. Ne znam o čemu se tu radi, nisam takvu priču još čuo.
Opširnom djelu (mnogo opširnijem, na pretpostavljiv užas nakladnika!, negoli se, tijekom rada na ovom skupnom projektu, moglo i zamisliti) ne priliči dugačak predgovor.
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Morpheus »

bokte je napisao/la:Jao ovo mi je kolega danas pričo, koji nikad nije nikakve droge uzimo, ja mu kažem nemoj vjerovat u to, to ti je samo priča da se ljudi zanimaju i pričaju, ali ne, bilo je na vijestima. Reko gle kolega, ja ti ekšli znam šta je lsd. Ekšli, gazio sam se u pristojnim dozama istog, ne potiče nasilno ponašanje. Ali ne, ovo ti je najnoviji lsd kaže on meni, taj ti je puno jači, jedeš ljude kad ga uzmeš. Ja gledam njega koji mu je kurac, pitam ga zašto bi neko uzeo drogu od koje ubijaš ljude. Zašto?! Uglavnom, nisam mu uspio niš objasnit. I onda mi još ispriča da je lsd izumila američka vojska ili tako nešto, i da se u početku koristio kao bojni otrov. Ne znam o čemu se tu radi, nisam takvu priču još čuo.
hahaha,znam kako ti je :D
Inace,to za americku vojsku, verovatno jednim delom inspirisano inim CIA-inim experimentom gde su nekog jadnika/srecnika drzali na LSDu par nedelja uz jos nesto, ali zaboravih kako experiment tece.
Takodje, Vijetnam, ali nije se radilo o LSDu, logicno, vec o stimulantima od kojih su vojnici trcali bez ruku ili nisu spavali po 5 dana.
I takodje, tu je i cuveni BZ experiment, takodje u zemlji slobodnih :ymdevil:
Ima cak i na Erowidu ukratko:

http://www.erowid.org/chemicals/bz/bz_timeline.php
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vijesti iz Entheo & Psy Svijeta i srodne teme

Post Postao/la Red »

ako nekog zanima ima u knjizi Men who stare at goats (ima na Hrv.) zanimljivih bizarnih informacija koje su se dešavale u prošlosti a sigurno se dešavaju i dan danas. vezano uz ovu temu, testiranja i sranje... Film to fino karikira :ymdevil:

to mene uzasava, upravo te situacije. netko to procita, nema pojma o cemu se radi osim onog sto je procitao i tu krecu dezinformacije, katastrofa... i ti hoces objasniti ali nista ne dopire...

kao ono sto je rekao sinnerman, odeš na predavanje o halucinogenim biljkama i gljivama a on laprda o otrovnosti i kaze da su doticne magicne gljve najotrovnije na svijetu, ke kaco?! zašto smo mi svi živi? :blinkk:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori