Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Novosti i obavijesti
extranoize
rank10
Zahvalio/a: 60 puta
Prim. zahvala: 102 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

PostPostao/la extranoize » 27.01.2016, 19:37

S obzirom na novu vlast, teško da će biti ikakve legalizacije. S druge strane, uzdam se u utjecaj EU, barem što se kanabisa tiče, jer sve više članica mijenja i modernizira svoje zakone. Nadam se da mi nećemo biti zadnji u tim promjenama.
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
wonaabi
rank12
Zahvalio/a: 185 puta
Prim. zahvala: 135 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

PostPostao/la wonaabi » 27.01.2016, 20:46

ma daj molimte naša vlast liže američki šupak, sve su pokrali pa nema ništa para...a šta misliš ko će im dat pare?jebeni ameri,ko da bi kolinda potpisala bez ikakvog razloga širenje poligona na rastokama, da se ispaljuju projektili osiromašenog urana u neposrednoj blizini plitivica i vrela mrežnice.ja sam dosad brijo na čistu logiku i racionalnost al ko bi drugi nego neke masonske sotonjare(koja jebu dojenčad) išle uništavat baš to mjesto...mislim ima sto tisuća drugih lokacija, imaš cijeli teksas al nato ide napunit radijacijom plitivička jezera.(aj dobro možda se DAF sprema na musliće al kako god...glupost i pakost) rothschildsi i ekipa su očito odlučili da im se više isplati legalizirat i oporezivat vutru, tako da mogu adzeovci bit seljačine i wannabe katolici kolki god ali amerika je jača od isusa i moronsko ustaškog hrvatskog mentaliteta... legalizirat će se i točka...pred kolko su još dali onaj dopis un-u da sve članice legaliziraju droge...sve je to rekla kazala al meni to ima smisla.mislim da će u najgorem slučaju situacija ostat kakva je...od sveg tog fašizma legalna vutra je jedino "dobro" što će se dogodit i pišem dobro pod navodnicima jer bi rađe dao pare nekom dileru ili riskiro s growom nego da cijene ostanu iste kao prije prohibicije i još da gamad ubere porez.kao manje je opasno jer u trgovini neću pobrat metak u čelo il ostat bez bubrega :D ma je kurac...ubrat će porez i to je to...nisam nikad uzo dobar dim od nabrijanog lika s ganom s prigušivačem i operacijskim stolom za skupljanje bubrega.
recite ne yogi, kao drogi!
shroomko
rank14
Zahvalio/a: 138 puta
Prim. zahvala: 202 puta

PostPostao/la shroomko » 28.01.2016, 12:25

Slažem se, da sutra EU komisija kaže trava je legalna odmah bi se legaliziralo. Ako ostave slobodu svakoj članici da radi što hoće, onda za vrijeme ove vlade ne.

Ja bi osobno rado da je legalna, idiotski je da nije. I neka malo popuni to proračun.
entheogenic
rank4
Zahvalio/a: 130 puta
Prim. zahvala: 43 puta

PostPostao/la entheogenic » 13.06.2016, 18:26

Ljudi ne zanima me hoce li imati nekog ucinka ili ne, ali od danas SVIM potencijalnim potpisivacima saljem ovu peticiju..bolji je i mravlji korak nego nikakav korak
Om Shanti

Natrag na “Novosti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.