Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane !!

Novosti i obavijesti
Avatar
Veseljko
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 30.12.2011, 14:14
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane !!

Post Postao/la Veseljko »

Kao što naslov govori radi se o nekoliko inicijativa / grupa koje su pokrenute u zadnjih mjesec dana. Konkretno tu su Pahulja.com koja je pokrenuta od strane g. Hameda Bangoure (onaj sa Hit Depo-a) :thumbsup: te bratskih (facebook) pahulja, pahulje, postani pahulja itd. Uglavnom skupio se dosta veliki broj ljudi (ali treba više) koji sudjeluju u širenju ideje, smišljanju promjena, sve u svemu puno puno pozitive koja će se u dogledno vrijeme prebaciti u stvaran svijet. Naravno tu je i grupa Legalizirajmo marihuanu koja se bori za legalizaciju kako u industrijske tako i u medicinske i rekreativne svrhe. Da ne dužim, evo nekih tj. prvotnih ciljeva pahuljai još koji link...

-cilj je nekako razj... (otpustiti :) ) bagru što se izmjenjuje na vlasti i napraviti da napokon narod odluči o nečemu i da napredujemo u svim pogledima + totalno miroljubiva inicijativa :thumbsup:

-Pahulje NISU politička stranka. Pahulje nemaju ideologiju i ne slijede nikoga. https://pahulja.com/

-Pahulje NISU politička stranka. Pahulje nemaju ideologiju i ne slijede nikoga. Pahulje nisu ni lijeve ni desne. Pahulje su jedinstvene i neponovljive. Pahulje nisu ni ZA ni PROTIV. Svaka Pahulja ima pravo na svoje mišljenje. Iza SVAKE Pahulje stoji stvarna osoba, nesebična individua, koja samo želi dobro drugima i sebi, jer jednostavno, iskreno voli svoju Domovinu. Svaka Pahulja za sebe je, prije svega ČOVJEK. Za postati PAHULJOM nije dovoljno stisnuti like, već KREIRATI vlastitu Pahulju.

---face link za legalizaciju i njihova web stranica
-https://www.facebook.com/pages/%C5%BDel ... 5118810384

---http://sjemespasa.com/


Dajte si truda i pročitajte malo, sudjelujte , popričajte , bodrite jer napokon je počelo kolektivnobuđenje svjestida više ne ide na ovaj način !!!
Privitak/ci
10 načina za zajebat sustav.jpg
10 načina za zajebat sustav.jpg (77.27 KiB) Pogledano 4907 puta.
tesla.jpg
tesla.jpg (37.43 KiB) Pogledano 4907 puta.
Prvi letak pahulja
Prvi letak pahulja
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la antoniopavaroti »

Kao što naslov govori radi se o nekoliko inicijativa / grupa koje su pokrenute u zadnjih mjesec dana. Konkretno tu su Pahulja.com koja je pokrenuta od strane g. Hameda Bangoure (onaj sa Hit Depo-a) :thumbsup: te bratskih (facebook) pahulja, pahulje,
Zna se šta se događa sa pahuljama čim se sa visina spuste na zemlju...istope se.. =;
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Veseljko
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 30.12.2011, 14:14
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la Veseljko »

A možda bude mećava ako ih je puno,pa sve zatrpaju šta ne :-? ...ili je čaša uvijek napola prazna :ohnoo: , a možda bi ti i jednu Mamićevu trebao reći B-)
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la antoniopavaroti »

Veseljko je napisao/la:A možda bude mećava ako ih je puno,pa sve zatrpaju šta ne :-? ...ili je čaša uvijek napola prazna :ohnoo: , a možda bi ti i jednu Mamićevu trebao reći B-)
netrebaš se ljutiti..nisam ja protiv takve inicijative..naprotiv , da je po meni marica-travica bi se uzgajala po svim vrtovima i livadama umjesto djeteline i petunija..no mečave neće biti..gledao sam dugoročnu prognozu.. :ymhug: ako i bude pahulje će postati snijeg , a ispod snijega ne raste trava..eto..baš nezgodno , nemaju pahulje nikakvu šansu :ohnoo: , kaj se Mamića tiće , svašta je on rekao pa neznam šta si ti htio reči ili da se ponovi nešto iz njegovog bogatog repertoara . Ne osuđujem nikog..pa ni njega..no jedno je sigurno , za njega vrijedi ona stara narodna ; " psi laju a karavana prolazi " a njegova karavana je sve bogatija . Psi su se umorili ,nikad nisu ni grizli a sad više niti ne laju ..bacio im Mamo kost pa se sad zabavljaju..Nije Mamo p...ica , nema dlake na jeziku ..kara kevu svima po spisku.. :eeek: Kažeš da bi pahulje mogle pasti ..pa mečava i tako to? Pahulje nisu pale a kamoli da bude mečava..globalno zatopljenje..Možda bi bilo bolje a po meni i prikladnije da se "pahulje " naziva neki dječiji zbor ili neka lezbijska udruga , možda udruga baletana..recimo " Ružičaste pahuljice " ? Veseljko..volim te..i mjenjajte ime ..ne "pahulje" treba biti nešto močnije..rušilačko..nešto ..recimo " Zeleni anarhisti" Kužiš? Inače ja peticiju potpisujem , obavezno , pa taman da se sadi i kupus.. a kamoli zelena travica doma mog.. :cheesy:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Veseljko
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 30.12.2011, 14:14
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la Veseljko »

jeste li.jpg
jeste li.jpg (22.98 KiB) Pogledano 4797 puta.
Nitko se ne ljuti nego sam rekao ono što te ide (ono mamićevo o nabijanju, je.. mi se za njega i njegove predstave :thumbsup: ), zato nam i je puno stvari u banani jer puno ljudi je poput tebe - pesimizam na sve strane a poduzeti neće ništa. Zapeo si na travicu, maricu a to je ono "sporedno" u cijeloj ovoj priči. Nije bitno uopće ime inicijative, jer na kraju krajeva nije jedina inicijativa (neke čak spašavaju ljude od deložacija) koja se pokrenula, ima ih još podosta i neću ti ih nabrajati jer je očito da je tebi lakše nešto popljuvati i držati dalje glavu u pjesku, nažalost ne samo tebi....ili ti je dobro pa te boli ona stvar za svoju okolinu u kojoj ako si realan nije baš tako bajno i krasno. Pahulje možda zvuče pederski ili kako si već rekao, baletanski , ali samo iza svih tih "pederskih" pahulja (90 000) stoje ljudi koji žele nešto promijeniti na mirni odnosno ljudski način i vjeruj mi radi se sve u 16 (ne svi naravno), kontaktirani su i mnogi znanstvenici odnosno stručnjaci u pojedinim područjima i rade na tom projektu. Stari moj, treba promjena htio ti to priznati ili ne, počela je, htio ti to priznati ili ne i to na najbolji mogući način : RAZUMOM . Što se tiče "marice" (ja ću reći cannabis ili konoplja) ona nije samo za pušiti ona je jedan od rješenja za povratak proizvodnje u naše krajeve (ulje, proteini, biomasa za gorivo, papir, tkanina, izolacija...) i jedan od univerzalnih lijekova za koji smo zakinuti.

Link za prvi sastanak inicijative za legalizaciju (sjemespasa.com)
(gostovao je i gospodin Rick Simpson)

https://www.youtube.com/watch?v=5yZYjElG0lE#t=736
Zadnja izmjena: Veseljko, dana/u 13.01.2014, 16:09, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la Devil'sChase »

Istina. Svaka borba za slobodu je vrijedna iskazivanja poštovanja. Uvijek će biti da nekome ne paše nešto u nekoj organizaciji, i da nema takvu viziju dolaska "slobode", ali to nas samo dijeli. "Oni" nas i žele dijeliti na svakom uglu, pederi, hetero, bojsi, torcida, dalmaticni, purgeri, romi, čirilica, crnci, bijelci, narodnjaci, metalci i u nedogled. Razumijem da svatko želi možda nekakav svoj način dolaska legalizacije, dolaska udruga, da možda ne želi podržat neku jer mu se nešto ne sviđa, ali nažalost, dok samo čekaš i pljuješ, pa čekaš, samo trošiš vrijeme nepostižući ništa, a za to vrijeme je x-y broj ljudi u svijetu mogao biti spašen od raka i biti živ danas.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la antoniopavaroti »

veseljko ..nisi ti meni ništa rekao šta me ide a pogotovo Mamićevo "nabijanje" koje te vidim jako impresioniralo ..pa ako te to nabijanje tolko zanima slobodno reci ..mogu ti dati Mamićev broj pa se dogovori za roštiljanje..Rekao sam da nemam ništa protiv inicijative da se marica legalizira , glupo mi je ime "pahuljica" sory , imam pravo na mišljenje ebiga =; ..
Osim toga ubjeđen sam da nikakve pahulje pa čak ni mečava neće ništa legalizirati ..to si dobro zapamti Vesljko . Jednostavno nije svjest ljudi na tom nivou..ok? Pogotovo se ništa neće promjeniti RAZUMOM jer vlada bezumlje a bezumlje se ne mjenja razumom nego revolucijom . Kužiš ? Povjest je to dokazala bezbroj puta..Dakle za prave i velike promjene trebaju pravi i veliki potezi a za to opet terebaju biti ispunjeni neki uvjeti kao što je " kritična masa " " povjesni momenat " ili "klasni " ili "nacionalni" neprijatelj..da ti sad ne trabunjam neke od sociološih i društvenih teorija . Svega toga nema ..a niti će biti u dogledno vrjeme bar ne tu kod nas...U ovom momentu nemamo ni klasnog ni nacionalnog neprijatelja a niti velikog društvenog interesa , nema kritične mase . Jedini neprijatelj , ovoga momenta smo mi sebi sami sa svojim željama , prohtjevima , ambicijama , neskromnošću itd itd. Dakle , treba mjenjati sebe a to je najteže..jer društvo ili država se sastoji samo od velikog broja pojedinaca..Sve je jasno..Svaki narod zaslužuje upravo onakvu vlast kakvu ima..Mene zanima vlastita promjena..na tome radim . Jedan je mladi budistički svećenik molio "Bože molim te daj mi snage da ja i moja braća mijenjamo svjet "
Prošlo je tridesetak godina i nije ništa napravio , vidjevši to počeo je moliti novu molitvu " Bože , vidim da ne mogu promjeniti svjet daj da barem uspijem promjeniti svoje prijatelje " prošlo je još tridesetak godina i monah već u dubokoj starosti vidi da nije ni u tome uspio ..i reče " Ah , Bože , pogriješio sam , previše sam tražio i očekivao , molim te daj da probam promjeniti barem sebe "
Stvari će se promjeniti kad ljudima ojača vlastita svjest da je ta promjena nužna ..a zavisno od veličine promjene bit će potrebna i adekvatna protusila za izvršenje te promjene . Što se tiće legalizacije đoje , vutre , ja sam naravno ZA , ali previše je onih , ovoga momenta koji su "PROTIV " Previše je onih koji smatraju da je pravda i pravednost u vlasti večine i emocija i da samo oni imaju pravo na istinu jer su veči i jaći..Primjera je bezbroj..Možda je dobro ..vjerojatno je..jedna takva udruga, inicijativa , koja će pokušati nešto promjeniti Razumom , ja ne vjerujem da ćete uspjeti u tome ali to ne znači da nemate moju podršku..drage moje " pahuljice i pahuljani" . U svakom slučaju ..požurite sa djelovanjem i rezultatima..jer proljeće je veoma blizu a pahulje ko pahulje.. :sunn: :sunn:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Veseljko
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 30.12.2011, 14:14
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la Veseljko »

Čuj kod nabijanja stojim, volim nabijat filozofe koji nisu u stanju niti sebi pomoći da budu primjer a to "navodno rade", šta ćeš (i zdravkec isto voli takve, rekao mi jučer na crtici) :bigsmilee:

A što se tiče ovog ostalog, ponavljam , tu se radi najmanje o "marici" a više o ovim promjenama što ti govoriš, ali očito nisi pogledao niti jedan link već si pošao "sebe mjenjati" (makar tako što ne bi to radio da mjenjaš sebe, i iskreno mislim da ti ne ide baš :thumbsup: ) na način da pljuckaš i onda kažeš ono što govori još cca 150 000 ljudi koji počinju to i raditi a ne samo govoriti. Da, revolucijom i to krvavom su se mjenjale stvari u prošlosti i to bi tamo trebali i hoće ostati (i naučiti nas neki ku...), jer to su bila i neka druga vremena. Moram reći iskreno da sam i ja prvi govorio da idem očistit pušku da nema druge, međutim, stav mi se promijenio jer vidim da ima još jako puno ljudi koji rade dobro i ima i postoji DOBRO i to dobro se počelo skupljati protiv zajedničkog neprijatelja (o da, imamo ga kako ne), a ti neprijatelji su nezdrav život, hrana, vlada, pasivni ljudi (dežurni pljuvaći i negativno nabijeni poput tebe)....

ps
konoplja (ne marica) , je samo jedan od rješenja za nezaposlenost i prehranu između 25 000 drugih stvarijoš

ps ps

vidi ovo, ovi rade na sebi (a i na drugima) :
http://www.youtube.com/watch?v=R0m4C0-t5pw
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la antoniopavaroti »

Veseljko , Veseljko ,..ajme meni pa ti si se zbilja naljutio..ma oprosti to mi nije bila namjera..da te jadnog neshvačenog ljutim..ajme..ma sad si mislim kakav si ti to predstavnik "pahuljana" i kakava bi ta tvoja nova vlast bila kad eto ne dozvoliš mi da iznesem svoje mišljenje a da mi odmah kontra nabacuješ Mamića pa mu se nudiš da te nabije i šta ti ja znam ..Ma jasno je meni da ti stojiš kod Mamića kao što i sam dobro kažeš ..ja mislim da ti više ležiš , ne kod Mamića jer je Mamić facer ..bezobrazan i na svoju ruku ali ipak facer , to mu se mora priznati a i sposoban je ...za razliku od tebe koji maštaš o promjeni sistema a istovremeno poludiš kad ti netko kontrira pa me nazivaš neprijateljem samo zbog toga što znam da nečete baš ništa promjeniti ZNAM..a rekao sam ti i zašto..Ti koji nemaš pojma o dubljim odnosima u društvu nazivaš to mojom filozofijom ..hvala..Rekao sam da je inicijativa dobra ali ne vjerujem da će uspjeti..Pa reci sam "pahuljice"... ajme kako san se lipo smija na to ime ...moj Veseljko nije ti ime baš prigodno ..nisi mi mnogo veseo..a što se tiće povjesti ništa ljudski rod nije naučio ..ništa..jer i danas se vodi par lokalnih ratova..kao i prije ..i nije bilo dana u ljudskoj povijesti da nije bilo sukoba..ali ti to ne vidiš ...Evo recimo loša prehrana..šta misliš tko proizvodi te silne nutrijante...genetski modificirane namirnice od rajčice , kukuruza do piletine itd itd ?
Dali znaš da su po svjetskim labaratorijima zaposlene stotine tisuća inžinjera , biologa . genetičara i stotine drugih pratečih djelatnosti koje idu uz to . Dali znaš da su u tome zaposleni miloni ljudi ? Misliš da bi oni rado ostali bez posla jer je netko odlučio da jede tomato iz bašte svoje babe? Misliš li da nebi štitili svoje interese..kontra udrugama..možda i oružjem . I šta onda ? kako bi se prehranile milijarde ljudi da nema te iste GMO proizvodnje..Šta ti je ? I kakva bi cijena bila niza proizvoda da su organski jer organski su i drastično niži prinosi..Lipi moj..Ako je uopće moguće bilo šta mijenjati.Ne kažem da nisu potrebne promjene..ali prije svega u svjesti svakog pojedinca..Koliko sam ja u tome postigao potpuno je nevažno....
pogledao sam video i šta sa njim ? Znaš prije izvjesnog vremena postojala je u mojem gradu udruga koja je skupljala hranu i ostale potrepštine na način da su aktivisti te udruge stajali po Konzumovim prodavaonicama baš iza kase i kad si recimo platio svoju robu onda su se ti aktivisti sjatili oko potrošača u stilu " dajte nešto za potrebite bla bla bla " i onda je ljudima bilo neugodno pa su mnogi davali ne iz srca nego iz obaveze a to nije pravo davanje .Poslije je ispalo da su se ti aktivisti prvo sebe namirili i to probranim proizvodima a šta je ostalo dali sirotinji , isti k...c je i sa Crkvom , daju ne svoje nego tuđe a pritom dobar dio pomoći zadrže za sebe :ohnoo: Sve je prepuno lažne dobrote i ljubavi..svima su puna usta ljubavi a nje nigdje nema..Ajd lipi moj ..pozdravljam te i nauči se da prihvatiš sa dostojanstvom i respektom tuđe mišljenje ,da tuđu komunikaciju ne nazivaš pljuvanjem niti onog sa kim se ne slažeš zoveš pljuvačem. Već si me kao što pišeš svrstao u "zajedničkog neprijatelja" . Prekrasno..logori..batine..pritvaranja..presude..dugogodišnje kazne , naziru se kao kasnije mogučnost a slučaju pobjede " pahuljica i pahuljana" Na svu sreču , uskoro dolazi sunce :sunn: sunce slobode..i kao što sam već rekao ..pahulje i sunce ne idu skupa :)) [/b]
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la HypnoToad »

Momci, smirite tenzije molim vas, inače tema ide pod ključ. Ne odobravamo besciljnu agresivu na ovom forumu. :)
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Zaključano