Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane !!

Novosti i obavijesti
Avatar
Veseljko
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 30.12.2011, 14:14
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la Veseljko »

Naljutio se baš i nisam (nasmijao jesam :ymapplause: ), niti na tvoje prepravke da maštam o Mamićevu nabijanju, o promjeni sistema itd. Predstavnik pahulja WTF; predstavljam sebe i stojim iza nabijanja jer pod time sam mislio da nabijem (naravno to je sve figurativno, molim te bez prljavih misli) sve koji pljuju i kukaju i ništa ne poduzimaju. Uglavnom se nadovezuješ na mamića (mora da si sa juga čim te toliko boli to :cheesy: ) i ime pahulje, uspoređuješ sa baletanima, lezbijkama... a sve drugo ignoriraš. Čak nisi rekao niti svoje mišljenje nego tvrdiš (idi pisati proročanstva) da od ničega toga nema ništa a poduzeo nisi apsolutno ništa, pa čak mogu i tvrditi poput tebe da ni na sebi nisi "poradio" kao što govoriš, jer da jesi nebi pisao takve pizd... i pretvorio ovu temu u to što je sada. Žalosno u najmanju ruku. Pa što reći čovjeku koji kuka a neće ništa napraviti da si pomogne nego samo kaže : "...tako je kako je..", a sa time mislim na veliki dio ljudi a ne na tebe samo.

Moram ti još reći da stalno ponavljaš ime pahulja i legalizacija marice a spomenuo sam da postoji više inicijativa, ne samo pahulja, i još na kraju ismijavaš ove dobronamjerne Vrgorčane; hahah 100% je hdz ili sdp u pozadini - nemoguće da postoje dobri ljudi :lovee: ...e što da ja kažem više kada si kroz svojih par postova sam sebi skočio u usta : "...nije bitno koliko sam ja postigao... " - ja TVRDIM da je baš to bitno, jer sami smo najbolji prmjer drugima i jedino tako se može postići nešto. Mogao bih ti napisati još puno toga ali vjerojatno nema smisla jer vidiš samo što želiš vidjeti poput toga da sam ja ljutit a ti mene prozivaš da nemam pojma o ničemu o tzv. dubljim odnosima u životu, gmo, o trenutnom sistemu itd. Eee e moj dalmoš, imaš ti još puno za poraditi na sebi :thumbsup: :lovee: .

ps
imam laboratorijsku struku pa mi ne moraš trabunjati ništa o tome kako što funkcionira u gmo svijetu i zapošljavanju, prehrani itd. itd.,a što se tiče neprijatelja : to je globalna pasivnost, negativnost, kukanje odnosno tebe sam stavio kao primjer ljudi koji pričaju a ne poduzimaju - TO nam je neprijatelj, taj način razmišljanja i tebi i meni tj. svima, a ne ti kao fizička osoba lol


ps ps

nemoj se ljutiti :lovee: biti će bolje i promjeniti će se jer hvala Bogu sve je manje negativnosti i ljudi se udružuju a što se tiče gmo,bio uzgoja, samoodrživosti, obradive površine na zemlji itd. imaš sve tu na forumu lijepo napisano, linkano,objašnjeno :p nema ovdje samo o gljivama i marici :D

ps ps ps

evo još koji linkić od tajnog društva sdp-a,hdz-a i tako nekih :D (nadam se da nikome neće trebati ali dobro je znati - uglavnom ako imate problema sa bankom i dođe do deložiranja NJIH ZOVITE)

http://www.zivi-zid.org/
http://www.stop-delozacijama.hr/
http://tinyurl.com/o8dmd22
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la HypnoToad »

Tema je otišla daleko u offtopik, a svađati se na osobnoj razini možete nastaviti privatnim porukama ako vam to donosi zadovoljstvo.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Inicijative za promjenu vlasti i legalizaciju marihuane

Post Postao/la Beyond Le Fov »

joj daj skužite da ste oboje u pravu i nema nikakve potrebe vrijeđat se na osobnoj razini ko je pametniji i tko ima večeg, samo malo šire otvorite oči. Promjene su svakako potrebne, da, dobrodošle su sve inicijative za promjenu jer brod tone i društvo treba nešto smisliti kad potone, po mogućnosti prije, jer očito politika neide u održivom smjeru nego se sve više zakopava. Trebamo diskutirati i razvijati ideje, a ne imati stav "boli me kita, to nije moj posao".
Isto tako činjenica je da masa nije spremna za neku radikalnu promjenu, državljani zaslužuju vlast koju imaju jer je ona odraz stanja uma mase, nema svjesne kritične mase koja vidi kakva sranja političari rade i kud sve to vodi, ljudi su još u devedesetima, briju na lijeve i desne i zatvorenog su i ispranog uma. Masa je jednostavno tupa i uvijek samo čeka da ih netko vodi, i to će tak biti valjda zauvijek. Priroda ljudi je da reagiraju samo u najkritičnijim trenucima, pa eto valjda svi trebamo ostati bez kruha i krova nad glavom da bi masa nešto poduzela.

a do tada pomalo, projekti koji sada postoje nemogu promjeniti stvari u nekoj ozbiljnijoj količini jer masa nije spremna i pružat će otpor takvim idejama. Ali ove inicijative dobre su za razvijanje optimizma, snage volje za promjenom, za razvoj ideja održivosti, itd. Ekonomija funkcionira vrlo kompleksno, nemogu neki projekti nastali preko noći koji nama laicima zvuče super samo tako promjeniti stvari. ali svakako ne pljuvat po tome i sasjeć odma u korijenu jer to su nam temelji za buduće ideje, od nećeg treba krenuti.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Zaključano