Azarius & The Majka

Novosti i obavijesti
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Ninti »

Da zanimljivo, jer ja sam baš preko Majke kliknula... Možda bi ih trebalo priupitati gdje je zapelo :D
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la shroomko »

Red je napisao/la:Odlično Ninti!

p.s. meni samo nije jasno zašto se kod azariusa ne vide nikakvi klikovi sa naše strane, niti naručivanja moguća (prošla i u najavi) hmmm... mislim, nije bitno, ali me zbunjuje :ymdevil:
Moraš staviti afiliate link. Ovo na početku teme je normalan link.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Beyond Le Fov »

hm, jedina modifikacija linka koju sam napravio je ta da sliku banera poteže s našeg servera a ne njihovog i otvara se u drugom tabu a ne preko postoječeg, ali sam link je identičan (http://www.azarius.net). Možda je moguće da ih to prca ali nema mi logike. Mogu stavit identičnu strukturu linka ali nisam htio jer bi chrome stalno pokazivao prekriženi SSL znak pored themajka adrese što ima za efekt da ljudi misle kako nešto ne štima sa enkripcijom foruma iako to nije istina. to je slučaj npr. sa vutra.org
chrome (neznam za ostale) to radi jer zahtjeva da kompletan sadržaj ide sa servera ako se radi o ssl sajtu ili drugih sajtova koji su na sslu, a azarius nije.

shroomko istina da sajtovi koji se bave tom vrstom affiliate programa daju unikatne linkove tipa http://www.azarius.net/blablathemajka da staviš na svoj sajt, ali piše na azariusu da se stavi običan čisti link na njih. postoji jednostavna skripta koja zna od kuda je posjetioc došao pa možda to koriste za raspoznavanje.

red provjeri kako si upisala ime sajta dok si se registrirala za njihov affiliate. možda treba pisati https://themajka.com a ne neki drugi oblik adrese. Ako si stavila taj oblik onda ih kontaktiraj i pitaj gdje koči.

imaju oni i svoja pravila neka
Conditions
When fill out the registration form please let us know where you like to place our banner or link. You can only place the banner or link on that website.
You are not allowed to use your affiliate account to promote Azarius in newsgroups, forums, or email.
You are not allowed to promote our existing products by using another new name.
In the case of affiliate programs A and B it should be clear to the customers that they are directed to the Azarius website. You are not allowed to use frames or sub pages.
You are only allowed to use one of our banners or text links.
In serious situations like sending out spam, Azarius has the right to close your account at once without any previous warnings.
e sad ovo da se nesmije po forumima stavljat link mislim da se odnosi na korisnike foruma kad bi stavili u post link, a ne na forum kao sajt.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la shroomko »

Ja ne vidim dole nikakav banner. Bila je jedna slika u prvom postu sa linkom, sada je samo slika. Banner ne postoji ili ga ja ne vidim.

Aha, vidim sad da je samo na početnoj stranici banner.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Red »

hmmm... kod mene je baner na svakoj strani foruma, na dnu, fiksno postavljen. trebao bi biti vidjljiv svima, bez obzira na skin/temu koju koriste za forum.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la shroomko »

Meni je samo na početnoj.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la mr. gljiva »

meni je baner dolje na svakoj stranici pokraj ooniemme...i radi :)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Beyond Le Fov »

shroomko je bio u pravu, sad kad sam pogledao kontrol panel od affiliate programa našao sam pravi link. Dakle pravi link je http://azarius.net/?a=741, bit će ispravljeno i u baneru. Na novom stilu je samo na početnoj strani, a na starom je na svim stranama.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

jaooooo, moram si napravit neku bankovnu karticu sa kojom cu placat samo ovakve stvari jer ovako preko banke ic radit onaj "money transfer" je pre, pre, pre skupo ili sam ja glup pa su me izigrali, ali najprije sam dosao u svoju banku gdje imam racun - zagrebacku i pitam da li mogu uplatiti neki iznos na racun u inozemstvu i ona meni da moram najprije otvoriti devizni racun, to necu i to kosta pa sam isao u drugu banku pitat - erste i tamo mi kazu da moze iako nemam nikakav racun tamo ali za uplatu od 35 eura sam morao jos platit 100 kn - troskovi transakcije......., pa nisu normalni!!!!!

ali nema veze ja sam ipak sretan jer cekam svoj paket - pun legalnih igracaka :D

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la shroomko »

100 kn naknade je još dobro. Mislim da sve banke imaju fiksnu naknadu bez obzira na iznos a ovo je najmanja za koju sam čuo.
Odgovori