Azarius & The Majka

Novosti i obavijesti
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

uglavnom narucio sam kratom ali oni nisu bas sigurni da li ce to doci do mene:

We are very sorry, but we have some doubts about shipping your order. Unfortunately, experience has taught us that packages send to your country arrive in bad condition or don't arrive at all. Packages tend to get lost or get intercepted at customs.

However, if you really want us to send your products anyway, we can ship them for you, but this is entirely at your own risk. We accept no liability and will not be able to compensate you for or replace any products or orders that go missing or get damaged.

We will try to advise you of any products that are prohibited by the Customs officials in your country; however, you are advised to check locally before placing your order. Be sure your information about customs regulations comes from a reliable source.

Our apologies for this inconvenience. Please let us know what you want to do with your order

Kind regards,
Julia
AZARIUS
P.O.Box 3458
1001 AG Amsterdam
T: +31 (0)20 4897914
http://www.azarius.net/

Visit us on Facebook!
Http://www.facebook.com/Azarius.net

sta vi mislite, ima li smisla uopce da mi salju ili da promjenim narudžbu kad su vec toliko korektni.....

iako neznam zasto nebi dosao kad je jos uvijek legalan kod nas i nije neka kolicina (2x6g)

:sad:
....it didn't make any sense.....
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

nema nista, ili da kazem nema jos nista, 10 dana je proslo, bo......

mozda su bili u pravu i trebao sam odustati

nemam srece sa tim kratomom :(
....it didn't make any sense.....
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Red »

strpljen spašen. ne znam jel ima ona šema da ti pošiljka ima neki kod, broj, kojim možeš pratiti svoju pošiljku gdje se nalazi?

znala sam da su bile neke fore sa tim pračenjem pošiljaka iz vana, bar kad sam preko ebeya kupovala. Možda oni znaju gdje se pošiljka nalazi i jel u opticaju :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

imaju da ali nesto slicno, nije bas da mozes vidjeti gdje se nalazi dok putuje ali ako posiljka ne dodje, u nekom roku valjda, onda oni pokrecu neku istragu da vide gdje je zapelo....., na tom njihovom "order status"-u se vidi uglavnom da je plaćeno, poslano i da bi trebalo doći u roku 3-6 dana, pa malo vise jos jer je ovo hrvatska i dodje valjda na desetak dana...., a nista, kako kazes strpljen-spasen

ustvari ja imam jos povjerenja da ce doci nego me je jedino zabrinulo i brine me ono sta su mi napisali da za nasu zemlju ne garantiraju da ce doci jer iz njihovog iskustva paketi za lijepu nasu ili ne dodju ili dodju u jako losem stanju :))

zivjeli carinici !!!! (bez uvrede ako ima neki carinik ođe)
....it didn't make any sense.....
neuro
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 04.06.2012, 18:15
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la neuro »

daj da više i ti carinici odklopotaju u ropotarnicu povijesti pu mi ih k više i njih i tržišne ekonomije
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

znaci danas je petak 25.1. ja sam narucio 14.1. - bio sam i na pošti, nema

mogu jos ajde se nadat da ce u ponedjeljak doci ali posto sam vidio da je nekom ovdje doslo za 4 dana mislim da je moj kratom ostao carinicima....
....it didn't make any sense.....
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Ninti »

Da meni je doslovno stiglo za par dana, a narucila sam sjeme san pedra sto i nije posve legalno ak se ne varam, tj ima neka spika da ne smiju dirat sjeme ak je u originalnom pakiranju i mala kolicina.. a sad me jos zanima sto si pobogu narucio? :-?
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

narucio sam dva pakovanja po 6 grama kratoma, mislim da je isto kao legalan, nije to neka količina, čitao sam negdje ovdje da je decko isto narucivao po 50 g i prolazilo je, ali kad je narucio stotku da nije doslo, ovo je prema tome nista i jos original pakovanje......

dobro, nego htio sam te pitati jeli dolazi to postom ili dhl-om?
....it didn't make any sense.....
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Ninti »

E napisao si ranije da si narucio kratom sad vidim... U mom slucaju takoder nije bilo ni maila gdje sumnjaju da ce posiljka stici do mene (tvoj post #34) valjda su ti poslali mail s razlogom :-?
A inace na posti sam digla paketic
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

da, mislim da je u kratomu stvar i zato su me upozorili, ali barem znam da sam pokusao, jedino mi zao 340 kn, mogao sam uzeti ipak neke druge igracke - legalne kao....
....it didn't make any sense.....
Odgovori